АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

III. Сприйняття та усвідомлення нового навчального матеріал. Розвиток математичних знань, умінь і навичок учнів

Читайте также:
  1. II. Вивчення нового матеріалу.
  2. II. Вивчення нового матеріалу.
  3. II. Вивчення нового матеріалу.
  4. II. Вивчення нового матеріалу.
  5. II. Вивчення нового матеріалу.
  6. II. Вивчення нового матеріалу.
  7. II. Вивчення нового матеріалу.
  8. II. Вивчення нового матеріалу.
  9. II. Вивчення нового матеріалу.
  10. II. Вивчення нового матеріалу.
  11. II. Розвиток математичних знань.
  12. II. Розвиток математичних знань.

Конспект

Залікового уроку з математики

Тема уроку: «ДЕСЯТОК. ДЕСЯТКОВИЙ СКЛАД ЧИСЕЛ. ЧИСЛА ВІД 21 ДО 39. ЗБІЛЬШЕННЯ І ЗМЕНШЕННЯ ЧИСЕЛ НА КІЛЬКА ОДИНИЦЬ (с.105)»

 

 

Школа, клас __Загальноосвітня школа I - III № 13, 1 – А клас___________

Дата____23.03. 2015 _____________

Студент – практикант __Мельник Марія Володимирівна____________

Підпис методиста _________________________

Оцінка________________

Підпис вчителя______________________

Тема: «ДЕСЯТОК. ДЕСЯТКОВИЙ СКЛАД ЧИСЕЛ. ЧИСЛА ВІД 21 ДО 39. ЗБІЛЬШЕННЯ І ЗМЕНШЕННЯ ЧИСЕЛ НА КІЛЬКА ОДИНИЦЬ (с.105)»

Мета:

пізнавальна: ознайомити учнів з утворенням і назвами чисел від 21 до 39; вчити лічити у ме­жах 39; вправляти у розв'язуванні задач;

розвивальна: розвивати мислення, мовлення.

виховна: виховува­ти інтерес до математики.

Обладнання уроку: підручник, наочні посібники.

Хід уроку:

I. Актуалізація опорних знань.

1. Дані числа: 7; 5; 3; 4; 1; 2; 6.

— Назвіть ці числа в порядку зростання. (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7).

— Назвіть ці числа в порядку спадання. (7, 6, 5, 4, 3, 2, 1).

2. Складіть усі можливі приклади на віднімання одноцифрових чисел з відпо­віддю 2; з відповіддю 3. (4 – 2, 5 – 3, 6 – 4, 7 – 5, 8 – 6, 9 – 7), (4 – 1, 5 – 2, 6 – 3, 7 – 4, 8 – 4, 9 - 5).

— Скільки вийшло прикладів з відповіддю З? (6)

— Скільки вийшло прикладів з відповіддю 2? (6)

3. Укажіть найбільшу суму двох різних одноцифрових чисел. (9 + 8 = 17

4. Запишіть ряд, вставивши пропущені числа. (2, 6).

3;3; 3;7; 7; 7; 2;?; 2; 6;?; 6.

II. Мотивація навчальної діяльності учнів, повідомлення теми і завдань уроку.

1. Пояснення вчителя.

На столі вчителя — 39 паличок і 3 гумки для скріплення десятків.

Учитель ставить запитання:

— Як швидше дізнатися, скільки на столі паличок? — і, якщо не підкажуть діти, пропонує зібрати палички в пучки — десятки. Зв’язуємо спочатку 2 пучки-десятки — це двадцять. Далі беремо по одній і міркуємо. Утворюються числа, які складаються вже з двох слів: двадцять один, двадцять два,...

— Як утворюється кожне наступне число?

Назвіть числа, у яких 2 дес. і 4 од., 2 дес. і 5 од., 2 дес. і 6 од., 2 дес.: 9 од. Якщо додати ще одну паличку, отримаємо новий десяток, і тоді десятків стане 3. З десятки паличок, або тридцять. Аналогічно лічимо до 39.

III. Сприйняття та усвідомлення нового навчального матеріал. Розвиток математичних знань, умінь і навичок учнів.

1. Робота за підручником (с. 105)

Завдання 1

— Розгляньте малюнок. Скільки морквин у зайчика? 10 — це 1 десяток. Це один пучок.

Завдання 2

— Скільки пучків-десятків? Скільки морквин?

— 20 — 2 десятки, 30 — 3 десятки, 40 — 4 десятки.

Завдання З

— Прочитайте назви чисел від 21 до 29, від 31 до 39.

Завдання 4

— Назвіть числа від 13 до 24; від 25 до 38. (14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24), (26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37)

Завдання 5

— Зменшіть 12 на 2; 20 на 5. Збільшіть 11 на 9; 13. (10, 15; 20).


Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.)