АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Оформлення робіт

Читайте также:
  1. C. Термін подачі та рецензування курсових робіт
  2. Безробіття населення: види, структура, причини
  3. Безробіття та зайнятість
  4. В) становлять зміст соціального захисту безробітних.
  5. Взаємозв'язок етапів аналізу з метою і змістом робіт
  6. Види безробіття
  7. Види наукових студентських робіт
  8. Визначення гігієнічного класу робіт за показниками шкідливості й небезпечності робочого процесу. Атестація робочого місця
  9. Визначення заробітної плати
  10. Визначення фонду заробітної плати на підприємстві
  11. Вимоги до оформлення будівельних креслень
  12. ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ЗВІТУ

Міністерство освіти та науки України

Приазовський державний технічний університет

 

 

Теоретична механіка

Збірник завдань

Та методичні вказівки до виконання

Розрахунково-графічних робіт

для студентів напрямку “Інженерна механіка”

 

Частина 1. Статика і кінематика

 

З а т в е р д ж е н о

на засіданні кафедри теоретичної та прикладної механіки

протокол № 6 від 27.12. 2009 р.

 

 

Р е к о м е н д о в а н о

методичною комісією механіко-машинобудівного факультету

протокол № 7 від 02.02. 2009 р.

 

 

Маріуполь, 2009

 

УДК 531.8 (073)

Теоретична механіка. Збірник завдань та методичні вказівки до виконання розрахунково-графічних робіт для студентів напрямку “Інженерна механіка”. Частина 1. Статика і кінематика./ Укл. В.В.Шишкін, І.М.Музика. - Маріуполь: ПДТУ, 2009.- 59 с.

 

Даний методичний посібник містить основні задачі розділів “Статика” і “Кінематика” дисципліни “Теоретична механіка” в обсязі підготовки бакалаврів напрямку “Інженерна механіка” і призначений для самостійної роботи студентів денної, заочної та прискореної форм навчання.

 

 

Укладачі: В.В.Шишкін, доц., к.т.н.

І.М.Музика, ст.викл.

Рисунки: О.Ф.Місаілова

 

 

Відповідальна за випуск:

Т.М.Карпенко, доц.,

поч.проф.ПДТУ, к.ф.-м.н.

 

 

Зміст

 

1. Передмова.................................................. 4

2. Вибір варіанту, рекомендації до виконання і вимоги до оформлення робіт....................................................... 4

3. Статика.................................................... 5

Основні поняття.......................................... 5

Завдання С-1. Рівновага тіла під дією плоскої системи сил........ 9

Завдання С-2. Рівновага складеної конструкції під дією плоскої системи сил................................. 13

Завдання С-3. Рівновага тіла під дією просторової системи сил... 18

4. Кінематика................................................ 25

Основні поняття.......................................... 25

Завдання К-1. Кінематика точки.............................. 26

Завдання К-2. Кінематика простих рухів тіл.................... 33

Завдання К-3. Дослідження плоского руху твердого тіла......... 41

Завдання К-4. Складний рух точки........................... 50

5. Література.................................................59

 

 


Передмова

Наведені у збірнику завдання відповідають вимогам «Державного стандарту» [1] вищої освіти для студентів професійного спрямування «Інженерна механіка» і ураховують багаторічний досвід викладання дисципліни “Теоретична механіка” кафедри теоретичної і прикладної механіки Приазовського державного технічного університету.

Методичний посібник складається з двох частин. В першій частині запропоновано сім завдань розрахунково-графічних робіт (далі РГР) “Статика” і “Кінематика”. По кожній з робіт приведений стислий огляд теоретичних положень, методичні вказівки та приклади виконання завдань. Завдання мають 100 варіантів вихідних даних. Умови деяких задач запозичені з наявних методичних розробок [2], [3].

 

  1. Вибір варіанту, рекомендації до виконання і вимоги до

оформлення робіт

 

Розрахунково-графічні роботи складаються із завдань, які виконуються згідно встановленому викладачем переліку й отриманого варіанта вихідних даних.

Варіанти завдань являють собою ряд послідовних двозначних чисел від 00 до 99. Для кожного студента номер варіанта призначається викладачем особисто.

Умова завдання складається із загальної для всіх варіантів текстової частини, а також персональної частини - рисунка (перша цифра варіанта) і рядка даних (друга цифра варіанта). Відповідно до цього, завдання містять 10 рисунків (схем) і таблиці з 10-ма рядками числових значень вихідних параметрів. Користуючись цими даними й отриманим від викладача варіантом завдань, студент вибирає умови своїх задач самостійно. Так, наприклад, варіант завдання 47 відповідає рисунку з номером 4 і рядку даних з номером 7; або варіант 08 – рисунку з номером 0 і рядку даних з номером 8.

Перед виконанням кожного завдання варто вивчити теоретичний матеріал, що рекомендується посиланнями, а також уважно прочитати методичні вказівки до розв’язування задачі. Приклад виконання завдання показує й пояснює спосіб його розв’язування. Він також може розглядатися як зразок оформлення роботи.

На обкладинці всієї роботи вказуються назва вищого навчального закладу, учбової кафедри, найменування навчальної дисципліни, група, прізвище студента, прізвище викладача, а також варіант і повний перелік завдань, що входять до РГР.

Завдання виконуються на аркушах формату А4 з однієї сторони листа. Кожне наступне завдання починається з нової сторінки.

Виконане завдання повинне містити наступні обов’язкові компоненти.

1. Назва й шифр завдання.

2. Текстова умова задачі, рисунок, коротка умова (що дано, що треба визначити). Рисунки виконуються з врахуванням конкретного варіанта (з позначенням кутів, сил, тіл і т.д., що відповідають даному варіантові, зайві компоненти – не показувати).

3. Слово «Розв'язування», після чого викладається докладний розв'язок задачі з використанням усіх необхідних креслень і математичних розрахунків. Креслення повинні бути акуратними і зрозумілими. Обов'язковими є короткі текстові пояснення й посилання на теореми, які були використані при розв'язуванні.

4. Слово «Відповідь», після чого додаються чисельні значення знайдених величин та необхідний коментар.

 

Роботи, що не відповідають приведеним вимогам, не перевіряються й повертаються для переоформлення.

Перевірені роботи повертаються студентові для виправлення помилок і підготовки до захисту (співбесіди з викладачем).

Робота вважається зарахованою, якщо вона здобула позитивну рецензію і була захищена студентом в очній співбесіді.

 

 

3. Статика


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.)