АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Запити на вибірку даних

Читайте также:
  1. Електронні таблиці. Табличний процесор, запуск, відкриття й збереження документа. Копіювання, переміщення й видалення даних, форматування даних.
  2. Оперативний облік особового складу, організація табельного обліку, облік відпрацьованого часу й виробітку в умовах автоматизованої обробки даних.
  3. Організація діяльності облікового апарату в умовах функціонування автоматизованої обробки даних.
  4. Організація розрахунків за депонованою заробітною платою в умовах автоматизованої обробки даних.
  5. Програмні засоби роботи з базами даних. Система управління базами даних
  6. Процедура передачі даних.
  7. Різновиди моделей даних. Типи зв’язків
  8. Стандартна похибка як міра точності вибіркових даних. Довірчі межі середньої і частки
  9. Технологія рішення задач зведеного обліку та складання звітності умовах автоматизованої обробки даних.
  10. Технологія рішення задач обліку витрат на виробництво умовах автоматизованої обробки даних.
  11. Технологія рішення задач обліку готової продукції, її відвантаження та реалізації в умовах автоматизованої обробки даних.

1. Вивести інформацію про всіх постачальників (таблиця Поставщики), які працюють в США та Німеччині. Інформація має бути упорядкована, наприклад, за кранами.

2. Вивести інформацію про постачальників (таблиця Поставщики) з відповідної країни. Назва країни вводиться в діалоговому режимі.

3. Вивести інформацію про клієнтів (таблиця Клиенты) – название, должность, страна, город, телефон. Вивести інформацію тільки для тих клієнтів, які проживають в країнах, назви яких закінчуються буквами «ия». Інформація має бути упорядкована, наприклад, за назвою країни.

4. Для всіх країн, назви яких починаються з букв від «А» до «М», вивести інформацію про назву країни, загальну кількість постачальників для кожної країни (таблиця Поставщики). Інформація має бути упорядкована, наприклад, за кількістю постачальників. Зробити копію даного запиту і відреагувати його таким чином, щоб діапазон значень перших букв країни вводився з клавіатури користувачем.

5. Вивести інформацію про товари (таблиця Товары), ціна яких є більшою за середню ціну усіх товарів. Інформація має бути упорядкована. Про кожний обраний товар виводиться інформація про код товару, марку, код постачальника, одиниці вимірювання, ціну, наявність на складі.

6. Вивести інформацію про те, які товари (код товара, марка, категорія, описание) постачає кожен постачальник (назва постачальника, країна, місто, телефон). Інформація має бути упорядкована. Для отримання інформації використайте таблиці Поставщики, Товары, Типы.

7. Для заданого постачальника вивести інформацію описану в п.6. Код постачальника задається в діалоговому режимі.

8. Для кожного замовлення (код замовлення) вивести інформацію про замовлений товар (код товару, марка, код типу) та загальну суму замовленого товару (Количество* Цена) з урахуванням знижки. Для отримання інформації використайте таблиці Заказано, Товары.

9. Вивести всю інформацію про замовлення (таблиця Заказы), які були зроблені в 1997 році.

10. Вивести інформацію про замовлення (код замовлення, код товару, код клієнту, дата виконання, країна замовник,кількість, ціна, знижка), які були зроблені у заданому місяці та році. Інформація про місяць та рік задається в діалоговому режимі у форматі мм.рррр (наприклад, 7.1996, тобто не значимі нулі не вводяться). Для отримання інформації використайте таблиці Заказано, Заказы.

11. Для кожної марки товару вивести інформацію про код товару, категорію товару, сумарну кількість товару та на яку загальну суму замовлено товару (Количество* Цена). Для отримання інформації використайте таблиці Заказано, Товары, Типы.

12. Для кожного замовлення (код замовлення) вивести інформацію про марку товару, ціну та кількість замовленого товару, ім'я (назву) постачальника, країну постачальника та код покупця, назву покупця та країну покупця. Інформація має бути упорядкована. Для отримання інформації використайте таблиці, Заказы, Товары, Поставщики, Клиенты.

13. Для кожної категорії (КодТипа- таблиця Товары) замовленого товару вивести інформацію про сумарну кількість товару відповідної категорії, який замовлявся; максимальну ціну відповідної категорії товару; середню ціну відповідної категорії товару; мінімальну ціну відповідної категорії товару; загальну суму на яку замовлено товар відповідної категорії, кількість замовлень для кожної категорії (таблиця Заказано).


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)