АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Завдання 5 . Переріз поверхні конуса площиною, яка перерізає його всі твірні та розташована під гострим кутом до його осі

Читайте также:
  1. I. Мета, завдання та загальні вимоги до виконання курсової роботи
  2. II. Завдання та обов'язки
  3. II. Перевірка виконання домашнього завдання.
  4. II. Перевірка домашнього завдання.
  5. III. Мета, стратегічні напрями та основні завдання Національної стратегії
  6. IV. Домашнє завдання з інструктажем.
  7. V. Домашнє завдання з інструктажем.
  8. VI. Домашнє завдання.
  9. VI. Домашнє завдання.
  10. VI. Домашнє завдання.
  11. VII. Домашнє завдання.
  12. А. Завдання

При такому розташуванні січної площини в перерізі поверхні конуса отримуємо еліпс, що і видно з побудови наведеної на рис.

Для побудови а1 – горизонтальної проекції еліпса а, та а3 – профільної його проекції, за допомогою ліній зв’язку будуємо проекції великої осі на (П1 – 11…21, та на П3 – 13…23). Побудову проекції малої осі 3…4 на полі П1 виконуємо завдяки допоміжній площині Σ‖П1, проведені своєю Σ2 через 32 ≡ 42 (середину великої осі 1-2), в перерізі конуса отримано коло, на якому розташовані точки 3 і 4 і далі будуються 31 і 41 за належністю до отриманого кола, а 33 і 43 будуються координатним методом. На полі П3 будуємо 53 і 63, точки розташовані на профільних обрисових твірних конуса і вони змінюють знак видимості лінії перерізу. За горизонтальною проекцією 11…21 великої осі та 31…41 – малої осі еліпса а будуємо його горизонтальну проекцію, яка відтворюється у вигляді еліпса а1. Аналогічно будується профільна проекція лінії перерізу, яка відтворюється у вигляді еліпса а3.

V. Домашнє завдання.

Конспект-лекція

Хмеленко, стор. 251-259

Графічні задачі 1, 2, 3, 4, 5.


1 | 2 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.002 сек.)