АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Загальні положення. ЗМІСТ Загальні положення . Теоретичні положення до теми 1. Динаміка

Читайте также:
  1. I. Мета, завдання та загальні вимоги до виконання курсової роботи
  2. Агальні положення щодо переходу на казначейське обслуговування місцевих бюджетів
  3. Аналіз фінансового положення компанії
  4. Апаратура, загальні вказівки по виконанню процедур
  5. Апаратура, загальні вказівки по виконанню процедур
  6. Визначте місце козацької держави у міжнародних відносинах та основні положення її дипломатичної діяльності.
  7. Вихідні положення
  8. Глава 1. Загальні положення
  9. Глава 1. Основні положення
  10. Глава 27. Загальні положення щодо умов та порядку переміщення і пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України
  11. Глава 39. Загальні положення щодо митного оформлення
  12. Глава 41. Загальні положення щодо митних платежів

ЗМІСТ

       
  Загальні положення ………………………………………. Теоретичні положення до теми 1. Динаміка вантажообороту та обсягу відправлення вантажів…………………………………………………….. Теоретичні положення до теми 2. Основні положення до обліку й розрахунку показників по перевезеннях вантажів.....................................................        
  Теоретичні положення до теми 3 і 4. Основні положення до обліку й розрахунку наявності рухомого складу залізниць…………………………………    
  Задача 1. Динаміка вантажообороту та обсягу відправлення вантажів...........................................................  
  Методичні вказівки до задачі 1............................................  
  Задача 2. Кількісні та якісні показники статистики перевезень вантажів………………………………………... Методичні вказівки до задачі 2……………………………. Задача 3. Статистика наявності локомотивів.....................  
  Методичні вказівки до задачі 3............................................  
  Задача 4. Статистика наявного парку вантажних вагонів..  
  Методичні вказівки до задачі 4............................................  
  Рекомендована література....................................................  

 

Загальні положення

Сучасна концепція розвитку залізничного транспорту в умовах жорсткої конкуренції на ринку транспортних послуг потребує від спеціалістів поглибленого вивчення економіко-статистичних методів дослідження та аналізу інформації щодо розмірів і кількісних співвідношень масових явищ і процесів на транспорті, розрахунків основних об’ємних і якісних показників перевезень вантажів і пасажирів, аналізу їх динаміки і виявлення за допомогою статистичного інструментарію сталих тенденцій їх розвитку.

Метою контрольної роботи є вивчення студентами методів розрахунків рівнів основних об’ємних і якісних показників вантажних перевезень, швидкості їх зміни в часі, а також методичних прийомів щодо обчислення наявного парку локомотивів і вантажних вагонів.

Завдання контрольної роботи призначені для студентів спеціальностей 7.051606 “Облік і аудит”, 7.100403 “Організація перевезень і управління на транспорті” денної та заочної форми навчання.

У методичних вказівках завдання контрольної роботи охоплюють наступні теми:

Тема 1. Динаміка вантажообороту та обсягу відправлення вантажів на залізницях України.

Тема 2. Кількісні та якісні показники статистики перевезення вантажів.

Тема 3. Статистика наявності локомотивів.

Тема 4. Статистика наявного парку вантажних вагонів.

Виконання контрольної роботи вимагає знань чинної нормативної бази України, положень статистичного обліку, інструктивних вказівок Укрзалізниці і вивчення відповідного теоретичного матеріалу.

При складанні завдань врахована специфіка діяльності підприємств залізничного транспорту, що дасть можливість студентам набути знання та практичні навички розрахунків і аналізу статистичних даних про роботу залізниць.

Виконати завдання необхідно на листах формату А-4 обсягом не менше як 25 аркушів, умову завдання потрібно переписати, а після цього давати рішення. Всі розрахунки повинні виконуватися з однаковим ступенем точності – 0,1% від абсолютного розміру показника. Давати короткі пояснення, не переписуючи теоретичні положення.

Розрахунки необхідно проводити в компактному та наочному вигляді. При складанні таблиць не повинні порушуватися правила їх побудови.

Цифрові дані в завданнях умовні й пристосовані для навчальних цілей.

Номер варіанту контрольної роботи студент вибирає за останньою цифрою свого навчального шифру і початковою літерою прізвища. Вибраний варіант вказується на початку контрольної роботи.

З метою надання студентам конкретних знань про розміри і динаміку роботи залізничного транспорту України в завданні по першій темі наведені реальні звітні дані про динаміку вантажообороту і обсягу відправлення вантажів по залізницях України.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)