АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Список літератури за темою

Читайте также:
  1. Алфавитный список фобий
  2. Библиографический список
  3. Библиографический список
  4. Библиографический список
  5. Библиографический список
  6. БИБЛИОГРАФИЧЕСКИЙ СПИСОК
  7. БИБЛИОГРАФИЧЕСКИЙ СПИСОК
  8. Библиографический список
  9. Библиографический список
  10. Библиографический список
  11. Библиографический список
  12. БИБЛИОГРАФИЧЕСКИЙ СПИСОК

 

Барабаш Г. Про правове регулювання робочого часу і часу відпочинку наукових працівників // Підприємництво, господарство і право. – 2005. – №10. – С. 63 – 66.

Венедиктова В. Регулювання ненормованого робочого часу в умовах ринкової економіки // Право України. – 1999. – №7. – С. 104 – 106.

Гетьманцева Н. Договори про встановлення тривалості та режиму робочого часу // Тернопільська Академія народного господарства. Актуальні проблеми правознавства. Вип. 4. Тернопіль, 2002. – С. 199-206.

Козак З. Поєднання договірного та нормативного правового регулювання неповного робочого часу // Вісн. Львів. ун-ту. – Вип. 35. – Львів: ЛДУ, 2000. – С. 335 – 340.

Кришталь А.М. Ненормований робочий день // Юрид. Україна. – 2003. – №11. – C. 70 – 72.

Прокопенко В.І. Робочий час і час відпочинку: історія та сучасність // Право України. – 1995. - № 7. – С. 24-29.

Сапсай І. Правомірність застосування надурочних робіт // Юридичний вісник України. – 2003. – 12-18 липня. – № 28. – С. 8.

Турський В.М. Правові аспекти регулювання робочого часу працівників-інвалідів в Україні // Адвокат. – 2005. – №2. – C. 14 – 18.

Тема 10. Час відпочинку

П л а н

 

1. Поняття та види часу відпочинку.

2. Щорічна основна відпустка і порядок її надання.

3. Щорічні додаткові відпустки, їх види, порядок надання.

4. Додаткові відпустки у зв’язку з навчанням. Творчі відпустки.

5. Соціальні відпустки.

6. Відпустки без збереження заробітної плати і порядок їх надання.

 

 

Питання для обговорення

 

55. Бухгалтер Семко повернулася із відпустки по вагітності і пологах. Тривалість відпустки – 126 календарних днів. Того ж дня вона подала заяву про надання їй чергової відпустки. Адміністрація відмовила Семко на тій підставі, що в цілому вона працювала на заводі менше 6 місяців.

Чи правомірна така відмова?

56. Директор підприємства «Колос» запросив на роботу двох зварників для ремонту обладнання. Трудовий договір у письмовій формі з ними не був укладений, з наказом про прийняття на роботу їх не ознайомили, однак у відділі кадрів повідомили, що вони можуть розпочати роботу. Оплата провадилася в кінці кожного місяця. Через шість місяців, коли робота була закінчена, зварникам оголосили, що вони звільнені. Зварники проти звільнення не заперечували, але вимагали, щоб їм виплатили грошову компенсацію за невикористану відпустку.

Чи є законною вимога?

57. У зв’язку зі спадом виробництва за наказом керівника підприємства і з його ініціативи інженеру Войтенко з вересня по листопад 2011 р. була надана відпустка без збереження заробітної плати. У колективному договорі надання такої відпустки не передбачалося.

Чи зараховується час цієї відпустки без збереження заробітної плати в стаж роботи, що дає право на щорічну основну відпустку?

58. Комірник ТОВ “Інтертрейд” Потапов вийшов на роботу із відпустки на три дні пізніше, ніж було зазначено у наказі. Генеральний директор товариства Березюк запропонував Потапову дати письмові пояснення в його присутності з приводу відсутності на роботі. Потапов відмовився дати письмові пояснення і, порадившись з адвокатом, наступного дня в усній формі пояснив Березюку, що, оскільки його не ознайомили з наказом про відпустку і не повідомили про день виходу на роботу, він вправі сам зробити розрахунок і визначити день закінчення відпустки.

Чи допустив Потапов порушення трудової дисципліни? Який порядок надання чергової відпустки?


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)