АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Журналістська робота

Читайте также:
  1. II. Контрольна робота.
  2. III. Робота над вивченням нового матеріалу.
  3. III. Робота над вивченням нового матеріалу.
  4. III. Робота над вивченням нового матеріалу.
  5. III. Робота над вивченням нового матеріалу.
  6. IV. Робота над вивченням нового матеріалу.
  7. IV. Робота над вивченням нового матеріалу.
  8. IV. Робота над вивченням нового матеріалу.
  9. IV. Робота над вивченням нового матеріалу.
  10. IV. Робота над вивченням нового матеріалу.
  11. IV. Робота над вивченням нового матеріалу.
  12. IV. Робота над вивченням нового матеріалу.

Відповідно до запропонованої тематики на конкурс робота (журнал, який налічує не менше 10 сторінок формату А4) подається в електронному (на диску) та роздрукованому вигляді.

Роботи оцінюються за такими критеріями:

- відповідність жанру та темі конкурсу;

- уникнення мовних повторів (тавтології) і штампів;

- уміння мислити оригінально;

- якість оформлення журналу.

Фоторепортаж

Відповідно до запропонованої тематики на конкурс подаються роботи:

колективні – від 25 фоторобіт, індивідуальні – від 5. Фотороботи можуть бути чорно-білими або кольоровими, розмір – 15х21. На звороті зазначати: назву роботи, відомості про автора. Фотороботи забороняється наклеювати на картон або оздоблювати.

Фотороботи оцінюються за такими критеріями:

- розкриття теми;

- авторська робота;

- вміння відобразити своє бачення у висвітленні теми.

Газета

Оргкомітету надається шкільна газета, зміст якої відповідає тематичному напряму конкурсу.

Газети оцінюються за такими критеріями:

- відповідність тематичному напряму;

- актуальність інформації, оперативність реагування на шкільні події;

- уміння висловлювати авторську думку;

- відповідність матеріалів обраному жанру, різноманітність жанрів.

- дизайн газети.

 

2.3 Робочі теми конкурсу:

«Моє місце в країні» (чи здатна держава дати необхідний інструментарій для здійснення твоїх мрій і реалізації себе; чи впевнено ти відчуваєш себе у своєму місті, країні; як бути корисним своєму місту; як ти сприймаєш оновлення країни: нові житлові будови, церкви, заклади культури тощо).

«Сучасна освіта» (яке місце ти займаєш у суспільстві та які перспективи чекають на тебе після закінчення школи або університету, де молодь опановує найелементарніші уроки життя; школа та виші сьогодні; інформаційні технології в освітніх закладах; навчальний заклад: державний чи приватний; традиції та новації навчальних закладів – зовнішнє незалежне оцінювання та болонська система).

«Молодіжна дипломатія» (яким ти бачиш своє спілкування й співробітництво з однолітками інших країн світу; міжнародна інтеграція: чи потрібна вона тобі та твоїй країні).

«Позашкільна освіта» (висвітлення роботи позашкільних навчальних закладів вашого району чи міста).

«Світ очима молоді» (як ти любиш мандрувати; яку країну ти порадив би відвідати своєму другові; які традиції гостинності у твоєму місті та містах, де ти бував).

«Мої захоплення» (твої захоплення, чим ти найбільше полюбляєш займатися у вільний час, про що мрієш).

«Дніпропетровщина – космічна епоха України» (розвиток ракетобудування та космічної галузі України).

«Моє місце під сонцем» (твоя життєва позиція: як знайти себе та утвердитися в умовах сучасного суспільства, як реалізувати себе професійно; участь у волонтерському русі; «чужих» дітей не буває – участь у молодіжних благодійних акціях).

«Будь-яка значна подія в житті мого міста, району, школи, класу, родини».

2.4. До робіт на окремому аркуші додається заявка, в якій зазначаються відомості про автора або колектив авторів (прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, домашня адреса, телефон, електронна пошта - за наявності, місце навчання, інформація про керівника гуртка або вчителя, який підготував учнів. Прізвище, ім’я та по батькові повністю!!!). Обов’язково додається фото автора в електронному та роздрукованому вигляді та електронний варіант заявки.

2.5 Обов’язково! До кожної роботи у номінації фотоколаж повинна надаватися етикетка розміром 8 х 3 см. На етикетці указується: назва роботи, прізвище, ім’я учасника, школа, клас, місто район. Шрифт Тімеs New Roman, розмір 14 пк. На роботі не повинно бути ніяких написів, зроблених олівцем або ручкою. Роботи які містять сторонні написи (з обох боків) до конкурсу не допускаються.

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)