АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Варіант III

Читайте также:
  1. Варіант 1
  2. ВАРІАНТ 1
  3. ВАРІАНТ 1
  4. Варіант 1
  5. Варіант 1
  6. Варіант 1.
  7. ВАРІАНТ 1.
  8. ВАРІАНТ 10
  9. Варіант 10
  10. ВАРІАНТ 10
  11. Варіант 11
  12. Варіант 11


1.Пацієнт А, 53 роки, маючи декілька металевих протезів у порожнині рота, скаржиться на виникнення печії у порожнині рота, неприємного запаху, в’язкої слини, кислого присмаку. Які допоміжні методи дослідження варто застосувати у цьому випадку?

A Виміряти рН ротової рідини.

B Провести вимірювання електропотенціалів в порожнині рота.

C В Провести гнатодинамометрію.

D Провести електроміографію.

 

2.Пацієнтка А., яка звернулась до лікаря зі скаргами на утруднене жування після протезування, отримано діагностичні моделі і встановлено в артикулятор. Які дослідження потрібно провести на моделях для визначення причин цього?

A Визначити «сковзання по центру».

B Визначити розташування контактів при змиканні.

C Визначити контакти динамічної оклюзії.

D Визначити контакти протрузії.

 

3.Хвора 60 років звернулась зі скаргами на біль у задній третині піднебіння, під базисом знімного протезу, яким користуеться протягом 2-х місяців. Вперше біль з’явилась через 3 дні після початку користування. Перебазування протезу позитивних результатів не дало. Які додаткові методи дослідження необхідно провести?

A Окклюзіографія

B Гнатодинамометрія

C Визначення надлишку мономера

D Аналіз крові на наявність цукору

E Шкірно-аллергічні проби

 

4.У хворого К, 68 років з повною відсутністю зубів при обстеженні виявлена значна атрофія альвеолярного відростку. На внутрішній поверхні тіла нижньої щелепи спостерігається різко виражена внутрішня коса лінія, трикутної форми. Які додаткові методи дослідження необхідно провести для утворення в майбутньому надійного замикаючого клапану?

A Паралелометрію моделей беззубої нижньої щелепи

B Рентгенологічне дослідження беззубої нижньої щелепи

C ЕМГ дослідження жувальної мускулатури

D Вимірювання піддатливості слизової оболонки

E Вивчення діагностичних моделей

 

5.При оцінці стану пародонту пацієнту П, 44 роки, з ознаками травматичної оклюзії було проведено реографію. Які ознаки виявляються за цим методом?

A Стан мікроциркуляції судин.

B Стан електрозбудливості пульпи.

C Стан пародонту.

D Стан кісткової тканини.

 

6.Пацієнт А., 25 років, з’явився на протезування 46 зуба. У зубі виявлено реставрацію, яка займала 60-70% поверхні. Який метод діагностики необхідно провести для визначення стану пульпи?

A Електроодонтодіагностика.

B Гнатодинамометрія.
C Електроміографія.
D Ортопантомографія.

 

7.При плануванні мостоподібного протеза у пацієнта з генералізованим пародонтитом необхідно визначити стан витривалості пародонту опірних зубів. Які методи визначення витривалості ви знаєте?

A За Курляндським.

B За Бетельманом.

C За Шредером.

D За Люндом.

 

8.При розрахунках потрібної кількості опірних зубів при плануванні мостоподібних протезів доцільно визначити жувальну ефективність кожного з зубів. За якими відомими вам методами можливо це здійснити?

A За Агаповим

B За Курляндським.

C За Биніним.

D За Абакаровим.

 

9.Пацієнту П., 62 роки, виготовлено повні знімні протези на верхню та нижню щелепи та запропоновано провести жувальну пробу за І.С.Рубіновим. Які показники оцінюються за цією пробою?

A Час жування, ефективність жування.

B Ступінь подріблення їжі.

C Формування жувального рефлекса.

D Визначення рівноваги протезу.

 

10. Хвора 34 роки, звернулась з приводу протезування зубів нижньої щелепи. Об’єктивно: зуби нижньої щелепи мають І-ІІ ступінь рухомості. Який з відмічених методів обстеження слід виповнити?

A Електроміографія

B Гальванометрія

C Мастикаціографія

D Рентгенографія

E Міотонографія


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.)