АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Тема №4. Виявлення, фіксація, вилучення та дослідження мікрооб'єктів-речових доказів

Практикум з криміналістики

Практичні заняття

Плани занять

 

Тема №1. Використання сучасних науково-технічних засобів та інформаційних технологій в правозастосовній діяльності

1. Поняття та види сучасних криміналістичних науково-технічних засобів. Техніко-криміналістичні комплекти органів кримінальної юстиції.

2. Поняття інформаційних технологій та їх використання в правозастосовній діяльності.

3. Автоматизоване робоче місце (АРМ) слідчого, судді, прокурора, експерта.

4. Біометричні системи в криміналістиці. Їх функції та можливості використання в правозастосовній діяльності.

5. Технічні засоби криміналістичної профілактики.

 

Тема №2. Криміналістичні прийоми роботи із електронними носіями інформації. (Л.Р.)

1. Поняття, види та криміналістичне значення електронних носіїв інформації. Правила поводження з електронними носіями інформації.

2. Ситуації пошуку, виявлення і фіксації електронних носіїв інформації в діяльності слідчого, прокурора, судді, експерта (ділова гра).

3. Типові помилки при роботі з електронними носіями інформації.

4. Організація дослідження електронних носіїв інформації при проведенні огляду та залученні експерта. Програмні та апаратні засоби дослідження електронних носіїв інформації.

5. Лабораторна робота – складання фрагментів постанов про залучення експерта (призначення судових експертиз).

 

Тема №3. Використання цифрової фотозйомки в діяльності органів кримінальної юстиції. (Л.Р.)

1. Використання цифрової фотозйомки в несприятливих умовах. Фотозйомка великих площ, тісних та захаращених приміщень. Фотозйомка за несприятливих погодних умов. Фотозйомка в умовах недостатнього/надмірного/складного освітлення.

2. Специфіка цифрової фотозйомки при проведенні обшуку, пред’явлення для впізнання, слідчого експерименту.

3. Оцінка слідчим, прокурором, судом якості проведеної цифрової фотозйомки.

4. Типові помилки при використанні цифрової фотографії.

5. Техніко-криміналістичні прийоми роботи із програмним забезпеченням при опрацюванні цифрових фотозображень. Автоматизація створення і обробки панорамних фотознімків. Корекція балансу білого. Розширення динамічного діапазону фотографії.

6. Лабораторна робота – застосування цифрової фотозйомки при проведенні обшуку, пред’явлення для впізнання, слідчого експерименту (на вибір)

 

Тема №4. Виявлення, фіксація, вилучення та дослідження мікрооб'єктів-речових доказів

1. Поняття, класифікація та криміналістичне значення мікрооб'єктів-речових доказів. Правила поводження з мікрооб’єктами та їх предметами-носіями.

2. Криміналістичні прийоми виявлення предметів-носіїв мікрооб'єктів і мікрооб'єктів при проведенні слідчих дій. Використання збільшувальних приладів та освітлювальної техніки.

3. Фіксація, вилучення і упакування мікрооб'єктів та предметів-носіїв мікрооб'єктів. Мікрофотозйомка та опис мікрооб'єктів на предметі-носії.

4. Експертиза мікронакладань. Порядок підготовки матеріалів для дослідження. Сучасні методи дослідження мікрооб’єктів-речових доказів (морфологічний, структурний, молекулярний аналіз та ін.).

 


1 | 2 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)