АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

поворот виконання рішення суду

Читайте также:
  1. III. Прийняття попереднього рішення
  2. K вн – середній коефіцієнт виконання норм вироблення всіма робітниками, що обслуговуються.
  3. L Перевірка виконання домашньої задачі.
  4. V. Відкликання попереднього рішення
  5. Алгоритм виконання курсової роботи
  6. Алгоритм виконання маніпуляції
  7. Алгоритм виконання маніпуляції
  8. Алгоритм виконання роботи
  9. Алгоритми виконання команд
  10. Анализ движения автомобиля на повороте при переменных значениях скорости и радиуса.
  11. Аналіз виконання договірних зобов'язань по відвантаженню продукції
  12. Аналіз виконання договірних зобов’язань і реалізації продукції

„____”______________200___р.

 

___________ районний суд м. ___________ у складі: судді Макаренка Г.Б., при секретарі Борисовій Н.Д., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву Петрова Бориса Матвійовича про поворот виконання рішення суду,

в с т а н о в и в:

Калініна Марія Іванівна у травні 200 __ р. звернулася до суду з позовом до Петрова Бориса Матвійовича про відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом. Позивачка зазначала, що відповідач, керуючи автомашиною, належною йому на праві власності, внаслідок порушення правил дорожнього руху наїхав на неї і завдав тяжких тілесних ушкоджень. За це відповідача засуджено вироком _________ районного суду

м. _________ за ч. 2 ст. 286 КК України.

Рішенням ___________ районного суду м. __________ від „___” ________ 200 __ р., залишеним без змін ухвалою судової колегії судової палати у цивільних справах Апеляційного суду ____________ області від „___” ___________ 200 __ р. позов задоволено частково. Ухвалою __________ районного суду м. _________ від „__” ________ 200 __ р. ухвалене рішення районного суду скасоване у зв’язку з нововиявленими обставинами і, відповідно до ч. 2 ст. 363 ЦПК України, ухвала апеляційної інстанції втратила законну силу.

„___” _________ 200 __ р. Петров Б.М. звернувся до суду із заявою про поворот виконання рішення суду та стягнення з Калініної М.І. ____ грн, посилаючись на те, що при скасуванні судових рішень не вирішено питання про поворот виконання за час, коли рішення суду виконувалось.

У судовому засіданні заявник доводи заяви підтримав, Калініна М.І. до суду не з’явилася, повідомлялася про час і місце розгляду питання про поворот виконання рішення суду належним чином, її неявка не перешкоджає вирішенню справи.

Суд, заслухавши пояснення Петрова Б.М., перевіривши матеріали справи, вважає, що його заява задоволенню не підлягає за таких підстав.

Відповідно до положення ч. 1 ст. 382 у разі скасування у зв’язку з нововиявленими обставинами рішень у справах про відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю фізичної особи, поворот виконання допускається, якщо скасоване рішення було обґрунтоване на повідомлених позивачем неправдивих відомостях або поданих ним підроблених документах.

З матеріалів справи не вбачається, щоб судове рішення у справі було скасоване у зв’язку з тим, що рішення обґрунтовано на неправдивих відомостях позивача Калініної М.І. або поданих нею підроблених документах. Не надав таких доказів і заявник. Тому поворот виконання рішення суду не допускається.

Керуючись статтями 380-382 ЦПК України,

У Х В А Л И В:

У задоволенні заяви Петрова Бориса Матвійовича про поворот виконання рішення __________ районного суду

м. __________ від „___” __________ 200 __ р. у справі за позовом Калініної Марії Іванівни до Петрова Бориса Матвійовича про відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом, відмовити.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до _____________________ через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

 

Суддя (підпис)

 

ЗМІСТ

 

Тема 1. Процесуальні акти – документи з цивільних справ....3

Тема 2. Заяви осіб, які беруть участь у справі.

Судові рішення в стадії відкриття

провадження у справі......................................................4

Тема 3. Судові рішення в стадії провадження у справі

до судового розгляду......................................................9

Тема 4. Судові рішення в стадії судового розгляду.................15

Тема 5. Процесуальні акти – документи в стадії

апеляційного провадження...........................................20

Тема 6. Процесуальні акти – документи в стадіях

перегляду судових рішень, що набрали законної

сили..................................................................................27

Тема 7. Процесуальні акти – документи в стадії виконання

судових рішень..............................................................32

Додатки........................................................................................38

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.)