АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Критерії оцінювання письмового висловлення з англійської мови

Читайте также:
  1. II. Критерії діагностики
  2. II. Методологічні засади, підходи, принципи, критерії формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя у дітей та молоді
  3. III. Злочинна недбалість та її критерії. Казус.
  4. V. КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ
  5. V. Критерії підсумкового оцінювання ЗНАНЬ
  6. VІ. Критерії оцінювання
  7. Аналіз проекту на основі комплексної експертизи. Критерії оцінки проектної ефективності
  8. Аспекти оцінювання якості адміністративних послуг
  9. ВАЖЛИВІСТЬ ЗНАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ СУЧАСНОГО ФАХІВЦЯ. ПРОБЛЕМИ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ. ШЛЯХИ ЇХ ПОДОЛАННЯ.
  10. Визнання , теорії та критерії держав
  11. Відомість результатів виконання контрольної роботи з англійської мови учням 3 класів (ЗАГАЛЬНООСВІТНІ) 2014-2015 н.р.
  12. Відомість результатів виконання контрольної роботи з англійської мови учням 6 класів (ЗАГАЛЬНООСВІТНІ) 2014-2015 н.р.

Настина «ПИСЬМО»

Writing

You've got a letter from your English pen-friend. In his/her letter he she describes his/her impressions of visiting the festival of modern pop-music. Write a letter to your pen-friend and say

· what kind of music you like best

· how your favourite kind of music makes you feel

· what your parents think about your musical preferences

Write a letter of at least 100 words. Do not use any personal information (e. g.,names, dates, addresses, etc.) Start your letter in an appropriate way.

 

«Письмо»

Письмо – це складний вид мовленнєвої діяльності, який вимагає більше, ніж просто хорошого знання мови. Щоб перевірити вміння та навички з письма, використовують завдання відкритого типу (завдання з розгорнутою відповіддю). Такі завдання передбачають створення власних висловлень у письмовій формі відповідно до запропонованих комунікативних ситуацій.

Відповідно до Програми ЗНО випускники повинні вміти «писати особисті і ділові листи, використовуючи формули мовленнєвого етикету, прийняті в країнах, мова яких вивчається, розповідаючи про окремі факти та події свого життя, висловлюючи власні міркування й почуття, описуючи плани на майбутнє та запитуючи аналогічну інформацію, а також передавати повідомлення у вигляді записки довільної форми».

Завдання з розгорнутою відповіддю супроводжують спеціальні інструкції в письмовій формі. Інструкція визначає про що, як і що саме учні повинні написати.

Оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю здійснюється відповідно до розроблених та затверджених в Українському центрі оцінювання якості освіти критеріїв.

Критерії оцінювання письмового висловлення з англійської мови

а. Змістове наповнення

Опрацювання умов, зазначених у ситуації (3 умови – a1, a2, a3)

Кількість балів – 0–6 балів

2 бали – за кожну умову, опрацьовану повністю.

1 бал – за кожну лише згадану умову.

0 балів – умова не опрацьована.

b. Структура тексту та зв’язність

Кількість балів – 0–4 бали

b1. Логіка викладу та зв’язність тексту (наявність з’єднувальних елементів у тексті)

2 бали – з’єднувальні елементи забезпечують зв’язок між частинами тексту на рівні змістових абзаців, а також окремих речень у абзацах; у тексті наявні сполучники сурядності та підрядності, слова-зв’язки, вставні слова (як прості, так і складні типу «first of all, more­over, however») тощо вжиті доречно.

1 бал – з’єднувальні елементи між частинами тексту на рівні змістових абзаців та окремих речень у абзацах наявні частково (лише прості) та вжиті доречно.

0 балів – логіки викладу немає, робота складається з набору речень.

b2. Відповідність письмового висловлення заданому формату (твір, лист (особистий, офіційний), оголошення, записка тощо).

2 бали – стиль висловлення, ознаки формату тексту повністю відповідають меті написання.

1 бал – стиль висловлення, ознаки формату тексту частково відповідають меті написання, наявні порушення основних вимог.

0 балів – ознаки формату тексту не відповідають меті написання висловлення або їх немає.

Використання лексики – лексична наповнюваність, володіння лексичним матеріалом.

Кількість балів – 0–2 бали.

2 бали – продемонстровано достатній словниковий запас для висвітлення заданої комунікативної ситуації за відповідними темами; можлива наявність лексичних помилок, які не впливають на розуміння написаного (не більше трьох).

1 бал – недостатній словниковий запас для висвітлення заданої комунікативної ситуації за відповідними темами; наявні лексичні помилки, що заважають адекватному сприйняттю окремих речень або абзаців.

0 балів – через велику кількість лексичних помилок зміст висловлення незрозумілий.

d. Використання граматики – морфологія, синтаксис, орфографія.

Кількість балів – 0–2 бали

2 бали – робота не містить помилок або є помилки (не більше восьми), що не заважають розумінню написаного, окрім помилок на:

• уживання числа й особи в дієслівних часових формах;

• порушення порядку слів у реченні;

• уживання частки to з інфінітивом;

• уживання незлічуваних іменників (типу advice).

Якщо серед восьми помилок наявна помилка, що відповідає хоча б одному з перерахованих вище мовних явищ, робота оцінюється в 1 тестовий бал.

1 бал – наявні помилки, що заважають розумінню написаного, або значна кількість помилок (більше восьми), у тому числі грубі, що не заважають розумінню написаного.

0 балів – велика кількість помилок, які унеможливлюють розуміння написаного.

УВАГА!

1. Якщо абітурієнт отримує оцінку 0 балів за критерієм а. «Змістове наповнення», то в такому випадку вся робота оцінюється в 0 балів.

2. Якщо абітурієнт отримує оцінку 0 балів за критерієм с. «Використання лексики» або d. «Використання граматики», то вся робота оцінюється в 0 балів.

3. Якщо абітурієнт не приступав до виконання завдання, власне висловлення вважається ненаписаним і вся робота оцінюється в 0 балів.

Помилки на полях позначаються наступними буквами:

Орфографічні – Sp

Граматичні – Gr

Стилістичні – St

Лексичні – L (до лексичних помилок відносимо неправильне вживання фразових дієслів, уживання слів у непритаманному їм значенні, помилки на словотвір)


Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.)