АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция
|
Стрибок у довжину юніори
Чемпіонат Львівської області з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів 1996-1997 р. н. народження
Січня 2015 року. м.Львів, манеж СКА
Біг 60 м юніори
1.
| Юрчик Владислав
| 27.12.1996
| ЛДЮСШ № 2
| 6,9 6.8
| Свищ Я.С.
| 2.
| Корнійчук Дмитро
| 26.07.1996
| ДЮСШ Кутенка
| 6,8 6.9
| Порошина О.В.
| 3.
| Атаманчук Сергій
| 04.04.1997
| ДЮСШ Сокіл
| 7,0 7,0
| Дорак Т.Й.
| 4.
| Коновал Степан
| 09.01.1996
| КДЮСШ Колос
| 7,1 7,1
| Прокопенко В.Кархут
| 5.
| Скочиляс Володимир
| 11.05.1997
| Самбірський р-н
| 7,1 7,2
| Теплий Д.М.
| 6.
| Леуш Богдан
| 16.04.1997
| Тернопіль
| 7,2 7,2
| Салук І.А.
| 7.
| Яцьків Назар
| 08.09.1997
| ДЮСШ Колос
| 7,3
| Прокопенко В.І.
| 8.
| Бундз Назар
| 12.09.1997
| ДЮСШ Колос
| 7,3
| Прокопенко В.І.
| 9.
| Гарматій Дмитро
| 09.11.1996
| ДЮСШ Сокіл
| 7,4
| Хіміон Т.В.
| 10.
| Цмокалич Назар
| 24.08.1996
| ДЮСШ Сокіл
| 7,4
| Дорак Т.Й.
| 11.
| Кузик Михайло
| 21.09.1996
| ДЮСШ Сокіл
| 7,5
| Дорак Т.Й.
| 12.
| Євстафієв Ігор
|
| ДЮСШ Колос
| 7,5
| Васильків Н.Л.
| 13.
| Єфанов Роман
| 30.11.1997
| ДЮСШ Галичина
| 7,5
| Федоренко В.А.
| 14.
| Дончак Петро
|
| Буськ-Колос
| 7,6
| Єретик В.Ю. Васильків Н.Л.
| 15.
| Гануляк Сергій
|
| ДЮСШ Колос
| 7,9
| Прокопенко В.І.
| 16.
| Тарасюк Олесь
| 28.09.1996
| ДЮСШ Колос
| 8,5
| Прокопенко В.І.
| п\к
| Чабаренко Юрій
| 01.04.1993
| ДЮСШ КУтенка
| 7,0 7,0
| Порошина О.В.Пікунова М.М.
| п\к
| Марчак Назар
| 30.06.1991
| ДЮСШ Колос
| 6,9 7,0
| Прокопенко В.І. Зубова Н.
| п\к
| Грева Богдан
|
|
| 7,1 7,1
|
|
Біг 200 м юніори
1.
| Юрчик Владислав
| 27.12.1996
| ЛДЮСШ № 2
| 22,9
| Свищ Я.С.
| 1.
| Коновал Степан
| 09.01.1996
| КДЮСШ Колос
| 22,9
| Прокопенко В.Кархут
| 3.
| Атаманчук Сергій
| 04.04.1997
| ДЮСШ Сокіл
| 23,6
| Дорак Т.Й.
| 3.
| Лучко Любомир
| 11.11.1996
| ДЮСШ Кутенка
| 23,6
| Порошина О.В.
| 5.
| Валихновський Л.
| 13.01.1996
| Колос
| 23.8
| Прокопенко В.І.
| 6.
| Закітнюк Максим
| 21.04.1996
| Тернопіль
| 23,9
| Салук І.А.
| 7.
| Бундз Назар
| 12.09.1997
| ДЮСШ Колос
| 24,0
| Прокопенко В.І.
| 8.
| Дмитерко Богдан
| 24.08.1997
| ДЮСШ Кутенка
| 24,5
| Степанови О.В.Л.П.
| 9.
| Лось Андрій
| 04.07.1997
| ДЮСШ Сокіл
| 25,2
| Дорак Т.Й.
| 10.
| Єфанов Роман
| 30.11.1997
| ДЮСШ Галичина
| 25,4
| Федоренко В.А.
| 11.
| Кузик Михайло
| 21.09.1996
| ДЮСШ Сокіл
| 25,5
| Дорак Т.Й.
| 12.
| Жарський Юрій
| 27.04.1997
| Кам янка-Бузька
| 26,0
| Думич Л.Ю.
| 13.
| Корпанець Богдан
|
| ДЮСШ Сокіл
| 26,1
| Дорак Т.Й.
| 14.
| Гануляк Сергій
|
| ДЮСШ Колос
| 27,0
| Прокопенко В.І.
| 15.
| Тарасюк Олесь
| 28.09.1996
| ДЮСШ Колос
| 29,4
| Прокопенко В.І.
| п\к
| Голіней Андрій
| 18.12.1995
| Спартак
| 22,5
| КАлантаєвський О.Ю. Кархут М.В.
| п\к
| Марчук Степан
| 03.01.1990
| Колос
| 22,8
| Прокопенко В.І.
| п\к
| Мекелита Богдан
| 14.06.1995
| Сокаль-УФК
| 22,9
| Федоренко В.Ф.Черних В Кретів О.М.
| п\к
| Свідерський Петро
| 12.04.1994
| ЛДЮСШ №2
| 23,1
| Свищ Я.С.
| п\к
| Чабаренко Юрій
| 01.04.1993
| ДЮСШ КУтенка
| 23,4
| Порошина О.В.Пікунова М.М.
|
Біг 400 м юніори
1.
| Семенюк Олег
| 23.03.1997
| ДЮСШ Луцького р-ну
| 50,8
| Тарнакін В.В. Козлович О.Э.
| 2.
| Валихновський Л.
| 13.01.1996
| Колос
| 51,5
| Прокопенко В.І.
| | 3.
| Шостак Михайло
| 31.08.1996
| Дрогобич ДДПУ
| 52,6
| Прокопенко В.І.
| | 3.
| Назарук Артур
| 10.03.1996
| Сокаль-УФК
| 52,6
| Федоренко В.Ф. Черних В. Пікунова М.М.
| | 3.
| Галан Юрій
| 08.10.1997
| ДЮСШ № 2
| 52,6
| Свищ Я.Тимків М.
| | 6.
| Лучко Любомир
| 11.11.1996
| ДЮСШ Кутенка
| 53,0
| ПорошинаО. Дорошина О.
| | 7.
| Ніколайчук Андрій
| 24.11.1997
| Львів ДЮСШ
| 54,6
| Якимович Н.І.
| | п\к
| Мекелита Богдан
| 14.06.1995
| Сокаль-УФК
| 50,7
| Федоренко В.Ф.Черних В Кретів О.М.
| | п\к
| Романишин Олег
|
| Самбір
| 51,4
| Теплий Д.М.
| | п\к
| Галамай Ростислав
| 02.08.1995
| ЛДЮСШ № 2
| 51,8
| Тарнакін В. В.Тарнакіна О.Б. Парамуд О.Д.
| |
Біг 800 м юніори
1.
| Шостак Михайло
| 31.08.1996
| Колос
| 1.56,5
|
|
| Галан Юрій
| 08.10.1997
| ДЮСШ № 2
| 1.59,2
| Свищ Я.Тимків М.
| 3.
| Ніколайчук Андрій
| 24.11.1997
| Львів ДЮСШ
| 2.00,6
| Якимович Н.І.
| 4.
| Чапля Назарій
| 16.04.1997
| ЛДЮСШ № 2
| 2.00,9
| Тарнакін В.В.
Тарнакіна О.Б..Гаєвський М.П.
| 5.
| Желем Ігор
| 02.01.1997
| Бориславська ДЮСШ
| 2.01,3
| Свищ Я.С., Федорищак Р.Л., Крижанівський О.А.
| 6.
| Грабек Павло
|
| ДЮСШ Кутенка
| 2.12,6
| Степанови О.В.Л.П.
| п\к
| Когут Юрій
| 10.05.1994
| ЛДЮСШ № 2
| 1.56,4
| Свищ Я.С.
| п\к
| Чігінь Назарій
|
| ДЮСШ № 10
| 2.13,0
| Сташків А.Ю.
|
Біг 1500 м юніори
1.
| Рудич Віктор
| 13.11.1996
| Рівне Колос
| 4.08,5
| Романчук М Попєляев А,
| 2.
| Желем Ігор
| 02.01.1997
| Бориславська ДЮСШ
| 4.12,2
| Свищ Я.С., Федорищак Р.Л., Крижанівський О.А.
| 3.
| Штиюк Назар
| 18.06.1996
| ЛДЮСШ № 2
| 4.20,1
| Свищ Я.С.
| 4.
| Сивенький Тарас
| 10.03.1996
| ДЮСШ Здоров я-Динамо
| 4.23,0
| Сташків М.В.
| 5.
| Хомич Юрій
| 26.04.1996
| Рівне Колос
| DNF
| Романчук М.С.
|
Біг 3000 м юніори
1.
| Штиюк Назар
| 18.06.1996
| ЛДЮСШ № 2
| 9.31,4
| Свищ Я.С.
| біг 60 м з\б юніори
1.
| Мрака Максим
| 03.12.1996
| ДЮСШ Кутенка
| 8,8
| Петринець Л.Р.
| 2.
| Дмитерко Богдан
| 24.08.1997
| ДЮСШ Кутенка
| 8,9
| Степанови О.В.Л.П.
| 3.
| Боровський Владислав
| 07.04.1997
| ДЮСШ Кутенка
| 9,3
| Скалоцька М.В.Петринець Л.Р.
| 4.
| Скочиляс Володимир
| 11.05.1997
| Самбір
| 9,5
| Теплий Д.М.
| п\к
| Іваницький Василь
| 29.01.1991
| ДЮСШ Кутенка
| 8,1
| Петринець Л.Р.
|
стрибок у довжину юніори Поиск по сайту:
|