АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Час реакції мережі зазвичай складається з кількох складових

Читайте также:
  1. Дайте визначення поняття культура. На які дві великі частини можна його розділити? З яких елементів складається духовна культура?
  2. ЕЛЕКТРОЛІТИЧНА ДИСОЦІАЦІЯ. ОБМІННІ РЕАКЦІЇ В РОЗЧИНАХ ЕЛЕКТРОЛІТІВ. ГІДРОЛІЗ СОЛЕЙ
  3. Енергія ядерної реакції
  4. Залікові кредити містять модулі декількох видів навчальної діяльності студентів (аудиторну, самостійну та індивідуальну роботу).
  5. Компь’ютерні мережі поняття і класифікація компь’ютерних мереж
  6. Критерії відбору ключових територій екомережі
  7. Локальні і глобальні комп’ютерні мережі.
  8. Некротичні реакції і роль системи поліфеноли - поліфенолоксидаза у фітоімунітеті
  9. Особливості організації торгівлі в дрібнороздрібної мережі, пересувних торговельних об'єктах, на ринках. Дистанційна торгівля
  10. Приклади «віража» туберкулінової реакції за результатами проби Манту з 2 ТО.
  11. Реакції поділу важких ядер
  12. Робота в мережі

Вимоги до комп'ютерних мереж

Відповідність до стандартів є лише однією з багатьох вимог, що пред'являються до сучасних мереж. Важливішим є виконання мережею певного набору послуг, наприклад, надання доступу до файлових архівів або веб-сторінок публічних Internet-сайтів, обмін електронною поштою в межах підприємства або в глобальних масштабах, інтерактивний обмін голосовими повідомленнями IP-телефонії тощо.

Решта вимог — продуктивність, надійність, сумісність, керованість, захищеність, розширюваність і масштабованість — пов'язані з якістю виконання цього основного завдання.

І хоча всі перераховані вище вимоги є важливими, часто поняття «Якість обслуговування» (Quality of Service, QOS) комп'ютерної мережі трактується вужче: воно містить лише дві важливі характеристики мережі — продуктивність і надійність.

Продуктивність

Потенційно висока продуктивність — це одна з основних переваг розподілених систем, до яких відносяться комп'ютерні мережі. Ця властивість забезпечується принциповою можливістю розподілу робіт.

Основні характеристики продуктивності мережі:

· Час реакції мережі.

· Швидкість передачі трафіку.

· Пропускна здатність.

· Затримка передачі і варіанти затримки передачі.

Час реакції мережі

В загальному випадку час реакції визначається як інтервал між відправленням запиту користувача до мережної служби і отриманням відповіді на нього.

Час реакції мережі є інтегральною характеристикою продуктивності мережі з погляду користувача. Саме цю характеристику має на увазі користувач, коли говорить: «Сьогодні мережа працює поволі».

Значення цього показника залежить від типу служби, до якої звертається користувач, від того, який користувач і до якого сервера звертається, а також від поточного стану елементів мережі — завантаженості сервера та сегментів, комутаторів і маршрутизаторів, через які проходить запит.

Тому, варто усереднювати цей показник по користувачах, серверах і годинах доби (від чого в значній мірі залежить завантаження мережі).

Час реакції мережі зазвичай складається з кількох складових.

· Час підготовки запитів на клієнтському комп'ютері.

· Час передачі запитів між клієнтом і сервером через сегменти мережі і проміжне комунікаційне устаткування.

· Час обробки запитів на сервері.

· Час передачі відповідей від сервера до клієнта.

· Час обробки отриманих від сервера відповідей на клієнтському комп'ютері.

Очевидно, що розкладання часу реакції на складові користувачу не є цікавим, головним є кінцевий результат. Проте, для мережного фахівця дуже важливим є виділення з загального часу реакції складових, що відповідають етапам власне мережної обробки даних, — передачі даних від клієнта до сервера через сегменти мережі і комунікаційне обладнання.

Знання мережних складових часу реакції дозволяє оцінити продуктивність окремих елементів мережі, виявити вузькі місця і за необхідності виконати модернізацію мережі для підвищення її загальної продуктивності.


1 | 2 | 3 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)