АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Розписка

Читайте также:
  1. Розписка

РОЗПИСКА

Я, Акимчук Віра Андріївна, одержала від Корнійчука Сергія Федоровича 1000 гривень (тисячу гривень). Зобов'язуюсь дану суму повернути до 1 січня 1999 року.

Дата Підпис

Засвідчення Підпис

Доручення

Документ складається від першої особи, вказується прізвище ім'я та по батькові того, хто доручає, а також кому доручають.

ДОРУЧЕННЯ

Я, Станіславська Галина Олегівна, доручаю Станіславському Віктору Петровичу одержати в касира управління належну мені зарплату за вересень 2006 року.

Доручення дійсне до 1 грудня 2006 року.

Дата Підпис

Засвідчення Підпис

Заява

Заява пишеться від першої особи однини з допомогою дієслова в наказовому способі Не слід вживати прийменник від (кого). Оскільки при адресуванні вживається підряд кілька слів у давальному відмінку, то слід використовувати паралельні форми закінчення: -у, -ові. (директорові Іваненку М.М.). У відомостях про особу, яка подає заяву, бажано на першому місці вказати прізвище ім'я та по батькові у повній формі (для зручності користування). Після даних про особу крапка не ставиться, і назва документа може писатися з великої чи з маленької літери. Якщо заява пишеться від людини, що ще не працює на підприємстві, то слід вказати дані паспорта та місце проживання. Якщо ж заява пишеться від імені того, хто вже працює, то потрібно вказувати лише посаду (для студентів – курс, спеціальність, відділення, групу).

1.

Ректорові Донецького національного

університету

академікові НАН України

Шевченку В.П.

Заяць Василя Михайловича,

Студентки 2-го курсу, д/в, спеціальності «0405», гр. «Б».

Заява

Прошу надати мені відпустку з 14.01.2007 по 16.01.2007 у зв’язку сімейними обставинами.

Дата Підпис

2. Ректорові Донецького національного

університету

академікові НАН України

Шевченку В.П.

Хомененко Людмили Василівни,

яка проживає за адресою:

вул. Купріна, буд. б, кв.27,Донецьк - 5,

паспорт: ХП-КЕ №345678, виданий

13 06 80 Донецьким ВВС

Заява

Прошу прийняти мене на роботу старшим лаборантом на кафедру зоології біологічного факультету.

До заяви додаю:

1. Автобіографію.

2. Трудову книжку.

3. Диплом про вищу освіту.

4. Чотири фотокартки.

Дата Підпис

 

Резюме

Уміло складене резюме є одним із найефективніших засобів у пошуку роботи.

Інформація у резюме подається тематичними блоками. До них входить:

1. Ім’я, адреса, номери контактних телефонів (включаючи код міста). В анкетних даних резюме обов’язково зазначають дату народження, місце ж народження подавати не обов’язково. І’мя, по батькові та прізвище можна подавати в довільному порядку.

2. Мета (не обов’язково, але бажано): короткий опис того, на одержання якої посади й чому претендуєте (2-4 рядки).

3. Трудовий досвід (бажано подавати у зворотному порядку, тобто спочатку вказується останнє місце роботи і т.ін.). Слід вказати дати початку й закінчення роботи, найменування організації, назву посади (їх може бути кілька), а також коротко описати посадові обов’язки та досягнення, якщо вони мали місце.

4. Освіта. Чим більше часу минуло після закінчення навчального закладу, тим менше місця цей пункт повинен займати. Якщо людина ще не має трудового досвіду, то таку інформацію варто подати перед попередньою. У такому випадку можна повідомити про нагороди, підкреслити ті дисципліни, які відповідають сформульованій меті.

5. Додаткова інформація: володіння іноземними мовами, ком’пютером, наявність прав водія, членство в організаціях і т.ін. Хобі варто згадувати лише в тому випадку, якщо воно тісно пов’язано з бажаною роботою.

6. Вказівка на можливість подання рекомендацій.

При складанні документа слід притримуватись конкретності, лаконічності. Необхідно бути надзвичайно конкретним у виборі формулювань.

Резюме


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)