АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Суть і призначення інформаційної й організаційно-комерційної діяльності

Читайте также:
  1. II. Актуалізація опорних знань та мотивація навчальної діяльності
  2. III. Витрати діяльності
  3. VІ. ПРАВОВІ І НОРМАТИВНО – ТЕХНІЧНІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
  4. Аналіз витрат і ефективності діяльності суб’єктів державного сектору.
  5. Аналіз інвестиційної діяльності підприємства за даними фінансової звітності.
  6. Аналіз фінансових результатів діяльності та рентабельності
  7. Атестація професійної діяльності вчителів в організації післядипломної педагогічної освіти в Греції
  8. Аудіювання як вид мовленнєвої діяльності.
  9. Безпека життєдіяльності
  10. БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
  11. БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
  12. БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

 

Прагнучи до вдосконалення виробничо-експлуатаційних характеристик виробів, що розробляються і випускаються, скорочення часу їх створення та підвищення конкурентоспроможності, промислові підприємства, НДІ, проектно-конструкторські організації зацікавлені в отриманні новітніх видів сучасної наукової апаратури, устаткування, приладів, комплектуючих виробів і матеріалів. Проте вони часто не мають у своєму розпорядженні необхідної інформації про виробництво такої продукції. Інформація, яку вони одержують, недостатньо повна і невчасна.

У каталоги, проспекти, прейскуранти, замовлені відомості тощо потрапляє інформація про продукцію, вже освоєну виробництвом. Тому основним джерелом інформації про нове устаткування для наукових організацій є періодичні технічні видання. Популяризацією технічних новин внутрішньогалузевого характеру займаються галузеві інститути інформації, хоч і в їх виданнях питанням розробки й освоєння нових матеріалів і видань приділяється недостатньо уваги. Гірша справа з інформацією про вироби міжгалузевого застосування.

Аналіз різних видів рекламної інформації показує, що каталоги містять якнайповнішу техніко-економічну характеристику продукції, але включають уже освоєні, найчастіше промислові види, що випускаються серійно.

Замовлені відомості - більш оперативний вид рекламної продукції, в них включаються вироби, що вперше випускаються. Проте для вирішення питання про доцільність їх замовлення і використання споживачі повинні мати в своєму розпорядженні додаткову інформацію про техніко-експлуатаційні якості та інші властивості продукції, що замовляється.

Як свідчить досвід, найбільш сучасну інформацію про вироблювану продукцію можуть мати в своєму розпорядженні посередницькі фірми.

В процесі надання інформаційних і організаційно-комерційних послуг посередницька фірма відповідно до одержаних замовлень забезпечує обслуговувані підприємства й організації комерційною інформацією, що містить відомості, необхідні для організації закупівель і збуту продукції, перш за все:

• інформацією про потенційних виробників необхідних товарів, їх виробничі потужності;

• про ціну товарів;

• про способи доставки вантажів.

Великий попит має маркетингова інформація, що включає:

a. результати та прогнози кон’юнктури ринку даного виду товару;

b. ціни;

c. необхідні обсяги товарів, їх асортимент;

d. рівень конкуренції і багато інших показників стану ринкового механізму.

Для надання комерційних послуг посередницькі організації вимушені створювати банки даних, формувати засоби міжрегіональної комерційної інформації й оперативного обміну нею, а також сучасні засоби зв’язку та комп’ютеризації.

Основними видами інформаційних та організаційно-комерційних послуг є:

1) виконання термінових замовлень - терміновий продаж;

2) продаж продукції на комісійних началах і відновлених видів продукції;

3) посередництво в перерозподілі зайвої і невживаної продукції;

4) збут некондиційної (нестандартної) продукції;

5) розміщення замовлень на виготовлення нестандартних деталей і технологічних заготовок;

6) інформація про новий вид продукції, що освоюється промисловістю; продукцію, випуск якої припинений; заміну матеріалів; кон’юнктуру забезпечення продукцією окремих галузей виробництва; якість та інші характеристики;

7) різні види консультацій та ін.

Торговельні компанії надають промисловим фірмам посередницькі послуги - інформують про зарубіжні ринки, закупівлю технологій і «ноу-хау», їх продаж.

Інший вид організаційно-комерційних послуг, здійснюваних посередницькими компаніями, - це підбір і комплектування великих замовлень з устаткування та інших виробів. Тут компанія оптової торгівлі виступає постачальником, привертаючи численних виробників-субпідрядників, стежачи за виконанням замовлень у точно обумовлені терміни і комплектно.

Наступний ступінь розвитку послуг з постачання і комплектації - зведення об’єктів за принципом»під ключ». Такого роду діяльність у торговельних компаніях організовується на основі програмно-цільового управління. Виділяються тимчасові програмні керівники зі своїм невеликим штатом, що наділені правом розпоряджатися ресурсами і взаємодіють зі всіма учасниками інвестиційно-будівельного циклу.

Для найбільш великих об’єктів, що передбачають як побудову підприємств»під ключ», так і подальшу участь у їх експлуатації, створюються великі постійно діючі експлуатаційні одиниці.

Організаційно-комерційні послуги, пов’язані із спорудженням «під ключ», звичайно надають спеціалізованими відділеннями і філіалами торговельних компаній.

Таким чином, особливості сучасного ринку вимагають від компанії оптової торгівлі максимальної гнучкості й оперативності дій.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.)