АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

ПРАВИЛА СПІЛКУВАННЯ

Читайте также:
  1. I. Правила оформления отчета по практике
  2. II. Общие требования и правила оформления текстов исследовательских работ.
  3. II. Основные принципы и правила служебного поведения государственных (муниципальных) служащих
  4. IV. Правила внешнего оформления курсовых и ВКР
  5. Альтернативные правила игры для 2-4 игроков.
  6. Библиографический аппарат и правила библиографического описания документов
  7. Биологическая продуктивность экосистем. Правила пирамид.
  8. Валюта і митні правила.
  9. Введение «правила Юрьева дня» было связано с принятием
  10. Вербальні та невербальні засоби спілкування з аудиторією
  11. Вернувшись в город и отзвонив Мужчине Ее Мечты, Кэрри отправилась в бар
  12. Взаимодействие спроса и предложения. Четыре правила спроса и предложения.

Мобільний етикет

МЕТА: Формування поняття «Мобільний етикет».

Ознайомлення дітей з правилами користування мобільним в публічних місцях та правилами спілкування мобільним телефоном

 

УЧИТЕЛЬ:

Мобільний телефон - незамінна річ. Він назавжди увійшов у наше життя. Стареньким мобільний допомагає швидко навіда­ти дітей чи внуків, а для молоді - годі й казати!.. Це будиль­ник, годинник, календар, калькулятор, органайзер, записна книжка - всього не перерахуєш. Але чи всі вміють ним корис­туватися, щоб не заважати іншим та мати репутацію цивілізо­ваної людини?

МУЗИКА ЗВУЧИТЬ

Почнемо з цього, адже є чимало безглуздих рингтонів. Наприклад, звук сирени, гавкіт пса, шансон, реп чи навіть нецензурні грубі вислови - ось неповний список дзвінків, які дратують більшість людей і мимо­волі налаштовують проти власників таких рингтонів. Уникайте подібних, адже дзвінок, який обираєте, мимо­волі стає вашою візиткою. Звичайно, ніхто не зазіхає на вашу свободу вибору. Але чи варто ставити на номер чоловіка (дружини) рингтон, що якось відображає ваші інтимні стосунки? Адже "половинка" може набрати ваш номер і пд час важливої ділової зустрі­чі чи розмоии з шефом. Червоніти до Вибирай І е рингтони для свого мобільного, які не привертатимуть зайвої уваги тих, хто вас оточує. Пам'ятайтеправило: телефонна мелодія обирається відповідно до соціального статусу. Ну, й, звичайно, тестувати рівень гучності звучання краще вдома.

У ПУБЛІЧНИХ МІСЦЯХ

 

Установіть мінімальну гучність сиг­налу або навіть переведіть телефон у беззвучний режим, коли перебуваєте на лекції, ділових переговорах, огля­даєте виставку чи відпочиваєте, при­міром, у кафе. Це ж стосується і від­відин церкви, театрів, батьківських чи інших зборів. Розпочинати розмову в невідповідній обстановці непристой­но. Тож при необхідності вийдіть, аби відповісти на дзвінок, говоріть него­лосно й по суті.

Якщо виникає потреба в людно­му місці надіслати текстові повідом­лення, вимкніть сигнали клавіатури. У громадських місцях: магазинах, транспорті, ліфті тощо намагайтеся говорити по мобільному максималь­но тихо й коротко. Повірте, нікому з пасажирів ранішньої маршрутки не цікаві подробиці вашого вчорашньо­го побачення чи колір тільки-но при­дбаної білизни або медичний діагноз. Не варто говорити й на підвищених тонах - чутливість мікрофона мобілки дозволяє не напружувати голосові зв'язки.

ПРАВИЛА СПІЛКУВАННЯ

 

Якщо ви навіть ненадовго залиша­єте робоче місце, завжди беріть теле­фон із собою. Пропустивши дзвінок, за правилами мобільного етикету, ви повинні передзвонити впродовж 1 -2 годин. Якщо абонент не відповідає, не слід повторювати виклик. Набе­ріться терпіння й чекайте, коли він зможе відгукнутися.

Не бажано телефонувати людині щодо суто робочих питань на мобіль­ний у вихідні та свята. На особисті дзвінки також є обмеження: допусти­мі вони лише з 9-ї до 22 години. Якщо ж виникла нагальна потреба поруши­ти це правило, вибачтеся й спитайте, чи можуть говорити з вами.

 

Некоректно для своїх потреб ви­користовувати чужі телефони та по­відомляти третім особам мобільні номери без дозволу їхніх власників. Якщо телефонують на стільниковий, який належить іншому члену роди­ни, відповідати на цей дзвінок вам не варто. Поважайте право кожного на особисте життя - не читайте тек­стових повідомлень і не переглядайте список дзвінків у чужому телефоні без дозволу його власника. Уникайте ко­ристуватися багатьма картками: зв'язок легше налагодити, якщо ви на одному номері.

У живому спілкуванні ніколи не пе­реривайте співрозмовника, аби відпо­вісти на дзвінок. Це дуже образливо, коли тебе переривають телефонним дзвінком і фразою: "Вибач, я лише відповім..." Поважайте того, з ким говорите, і дайте йому закінчити свою І думку. І лише опісля, вибачившись, передзвоніть на номер, який висвітився на екрані мобільного.

НАЙПЕРШЕ-БЕЗПЕКА

Завжди вимикайте стільниковий там, де є застереження: "Будь ласка, вимкніть ваш мобільний телефон!".


Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.)