АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

V. Оголошення домашнього завдання. План-конспект уроку з німецької мови

Читайте также:
  1. V. Оголошення домашнього завдання.
  2. А) проголошення ЗУНР.
  3. Будьте дуже уважні, на вас чекають пригоди та складні завдання. Мавпочка Чі- Чі- Чі».
  4. Вимоги до виконання індивідуального навчально-дослідного завдання.
  5. Вправа 4. Виконайте завдання.
  6. Вправа 4. Виконайте завдання.
  7. Зобов'язання з публічної обіцянки винагороди з оголошенням конкурсу
  8. ІІ. Практичне завдання.
  9. ІІІ. Домашнє завдання.
  10. Мета аудиту дебіторської заборгованості та його завдання. Організація носіїв інформації (аудиторських номенклатур) в аудиті ДЗ.
  11. Оголошення 1793 і нові фундаментальні політичні принципи

 

Впр.2, ст..8

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Клас: 6

Тема: Зовнішність людини. Сьогодні і раніше.

Цілі уроку:

- Практична: практикували ЛО теми в мовленні;

- Освітня: вчити учні розрізняти одяг різних часів та розповідати про це на німецькій мові; пояснювати відміни прикметників.

- Розвиваюча: розвивати граматичні та лексичні навички, розвивати мовлення, аудіювання та письмо.

- Виховна: виховути повагу до чужої зовнішності

Обладнання уроку: аудіо запис, підручники, робочі зошити, тематичні зображення.

Тип уроку: урок систематизації

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

1. Актуалізація навчальної діяльності

Прослуховування аудіо запису

Впр 1 ст 15

2.Аудіювання

a) Sieh dir die Bilder an. Höre zu und sprich nach.

Впр 2 ст 5

b) Lies die Sätze. Achte auf die markierten Formen.

1) — Hat die Frau ein ovales Gesicht?

— Nein, sie hat ein rundes Gesicht.

2) — Hat der Mann eine schlanke Figur?

— Nein, er hat eine sportliche Figur.

3) — Hat das Mädchen einen vollen Mund?

— Nein, es hat schmale Lippen.

4) — Hat der Junge glatte blonde Haare?

— Nein, er hat krause dunkle Haare.

3. Граматика

3.1 Пояснення вчителя про Deklination der Adjektive

3.2 Розгляд таблиці ст 16

3.3 Виконання вправ

Впр4 ст 17

Впр 3 ст 19

4. Гра Ratespiel «Wer ist das?»

Впр 5 ст 17

5. Мовлення

Впр 2 ст 18

- Wie sehen die Personen auf den Fotos aus?

Впр 4 ст 19

Wie ist es heute? Wie war es früher? Vergleicht das Äußere und die Kleidung.

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Вивч. Грамат Впр.6. Ст. 16


 

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Клас: 6

Тема:Мій кращий друг. Риси характеру.

Цілі уроку:

- Практична: удосконалити знання учнів теми; систематизувати вивчений матеріал.

- Освітня: навчати учнів правильній вимові прикметників; вчити відповідати на запитання та описувати зовнішність людини.

- Розвиваюча: розвивати навички діалогічного і монологічного мовлення; розвивати навички письма, читання та аудіювання.

- Виховна: виховувати позитивне ставлення до друзів; вдосконалювати вміння визначати позитивні і негативні риси харктру.

Обладнання уроку: підручники, робочі зошити, тематичні зображення

Тип уроку: урок удосконалення умінь і навичок

 

Хід уроку

І. Організація класу.

Guten Tag! Setzt euch

Die Klasse... ist zum Unterricht bereit.

Wer fehlt heute? Keiner fehlt Alle sind da

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

Den wievielten haben wir heute? Heute ist der 1. September

Welcher (Wochen-) Tag ist heute? Heute ist Montag (Dienstag, Mittwoch, Donnerstag, Freitag, Sonn­abend), der …

ІІІ. Основна частина.

Актуалізація навчальної діяльності

1.1 Бесіда

Wie heißt dein bester Freund/deine beste Freundin?

Wie alt ist er/sie?

Wie sieht dein Freund/deine Freundin aus?

Welche Charaktereigenschaften hat er/sie?

Wofür interessiert er/sie sich?

Was macht ihr gern zusammen?

1.2 Вірш. Читання вірша

Der Freund

Ein Freund ist jemand, der dich versteht

Und dir niemals auf die Nerven geht.

Das ist ein Mensch, der dich gut kennt,

Der dir immer lächelnd entgegenrennt.

Ein Freund ist jemand, dem du vertraust

Und den du immer neben dir brauchst.

Du kannst mit ihm stundenlang sprechen

Und in der Not auf ihn natürlich rechnen.

Ganna Gogoljewa


1 | 2 | 3 | 4 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.)