АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Вправа «Давайте познайомимось»

Читайте также:
  1. Виховання волі в процесі занять фізичними вправами.
  2. Вправа 10. Утворіть множину наступних іменників: Зробіть переклад.
  3. Вправа 2. Визначте єдину правильну відповідь.
  4. Вправа 2. Відредагуйте подані словосполучення та речення
  5. Вправа 2. Знайдіть єдину правильну відповідь.
  6. Вправа 2. Знайдіть єдину правильну відповідь.
  7. Вправа 2. Знайдіть єдину правильну відповідь.
  8. Вправа 2. Знайдіть єдину правильну відповідь.
  9. Вправа 2. Знайдіть єдину правильну відповідь.
  10. Вправа 2. Знайдіть єдину правильну відповідь.
  11. Вправа 2. Знайдіть єдину правильну відповідь.
  12. Вправа 2. Знайдіть єдину правильну відповідь.

Мета: знайомство-завоювання довіри. Створення атмосфери доброзичливості та відвертості. Прийняття правил участі в занятті.

Хід:Ведучий збирає учасників у коло і пропонує гру "Давайте познайомимось ближче".

Умови гри:

· кожен учасник по черзі називає своє ім'я, коротка розповідь про те, що йому відомо про це ім'я, подобається воно йому чи ні, хто його так назвав, чи знає видатних людей, що носять таке ж ім'я, назвати одну рису характеру, яка на його думку, найбільш притаманна людині з таким ім'ям і має відношення до нього, знову повторює своє ім'я. Сусід повторює ім'я попереднього учасника і представляє своє ім'я. Наступний повторює ім'я попередніх учасників і презентує своє. Можливий обмін думками і враженнями між учасниками щодо інформації про імена, особливо між тими, хто має однакові імена.

Міні-лекція

Орігамі – це дивовижне мистецтво складання різноманітних фігурок з паперу. Умільці орігамі здатні звичайний аркуш паперу перетворити на прекрасного журавлика, тигреня або слоненяти. Окремим напрямком у мистецтві орігамі виділяється модульне орігамі. Як зробити модульне орігамі самостійно?

Модульне орігамі являє собою особливу техніку створення об’ємних фігур з паперу. Для того щоб отримати в техніці модульного орігамі фігуру лебедя або, скажімо, ялинки, потрібно з невеликих шматочків паперу зробити безліч невеликих модулів, а потім зібрати ці модулі подібно конструктору.

 

Щоб зробити модульне орігамі, потрібно запастися папером і терпінням: оскільки фігури в техніці модульного орігамі зазвичай виконуються в досить великих розмірах, то модулів може знадобитися багато. Для виготовлення модулів не потрібен клей, досить мати при собі папір, білу або кольорову, і ножиці або ж канцелярський ніж.

Готові модулі для орігамі мають трикутну форму. Роблять модулі з прямокутних шматків паперу розміром 53х74 мм або ж 37х53 мм. Для отримання прямокутників необхідно розміром 53х74 мм необхідно стандартний аркуш паперу формату А4 розділити на 4 частини по довгій стороні і на 4 частини – по короткій (разом, 16 частин). Якщо ж розрізати лист А4 на 8 частин по довгій стороні і на 4 частини – по короткій, то вийде 32 прямокутних заготовки розміром 37х53 мм.

Щоб зробити модульне орігамі, з підготовлених прямокутників необхідно скласти модулі. Спочатку прямокутник необхідно скласти навпіл – уздовж його довгої сторони. Потім слід скласти прямокутник навпіл і по короткій стороні. Далі потрібно розгорнути прямокутник взяти в руки, розташований другим згином до себе.

Краї складеного по довгій стороні прямокутника слід зігнути до середини – вийде трикутник. Цей трикутник необхідно перевернути. Краї підняти вгору, а куточки загнути на «зворотний» сторону трикутника. Потім куточки потрібно відвернути і знову скласти по вийшов лініях згину, але вже не «загортаючи» їх «за» трикутник, після чого підняти вгору. Трикутник скласти навпіл.

Отриманий модуль має дві кишеньки – саме з їх допомогою модулі будуть з’єднуватися між собою. Щоб зробити модульне орігамі, можна складати модулі між собою по-різному. Відповідно до одного з найпоширеніших способів, щоб скласти кілька модулів, необхідно два модулі вкласти в кишеньки третього.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)