АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

СТУДЕНТІВ, КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ

Читайте также:
  1. V. Оцінювання правописних (орфографічних і пунктуаційних) умінь учнів
  2. Групи та критерії відповідності для права перебувати на спрощеній системі
  3. Діагностичні процедури та критерії соціально-педагогічної діяльності
  4. З регулятивної точки зору, виявлення критеріїв, які надають можливість казати про вихід за певні
  5. ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.
  6. ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.
  7. Клінічні та діагностичні критерії.
  8. Критерії вихованості особистості школяра
  9. Критерії вірності відтворення
  10. Критерії діагнозу гострої пневмонії
  11. Критерії діагностики
  12. Критерії діагностики цукрового діабету

Поточний контроль знань студентів здійснюється викладачем на кожному практичному занятті. Поточний контроль має на меті перевірку рівня підготовленості студента до виконання конкретної роботи. Форма поточного контролю полягає в спілкуванні викладача зі студентом на практичному занятті під час відповіді студента при розгляді окремих теоретичних положень навчальної дисципліни, при якому студент повинен показати рівень своїх знань, вмінь і практичних навиків. Під час відповіді студента викладач аналізує ступінь і якість оволодіння студентом знаннями по суті, предмету, структурі, змісту обговорюваного питання в обсязі робочої програми; знання основних категорій, принципів, джерел цивільного права незалежно від суті питання, про що можуть бути поставлені додаткові питання. Для швидкого зрізу знань у студентів всієї групи з розглянутої теми викладачем можуть застосовуватися бліц-опитування, які полягають в постановці одного-двох питань кожному студенту, не об”ємних за обсягом, відповіді на які продемонструють знання вивченого матеріалу і орієнтування в тематиці. Передбачається також проведення колоквіумів по вивченим темам. Для набуття практичних навичок в застосуванні теоретичних положень навчальним планом передбачено практичні завдання-казуси, аналіз розв’язання яких студентом надасть змогу проконтролювати рівень засвоєння теоретичного матеріалу і якість формування навиків по їх практичному застосуванню.

При здійсненні поточного контролю викладачем при кожній відповіді студента має здійснюватись оцінка знань по п’ятибальній оціночній шкалі. При цьому застосовуються наступні критерії:

1. Оцінка відмінно передбачає вільне володіння вивченим матеріалом, знання, суті, предмету, структури, змісту обговорюваного питання в обсязі робочої програми; знання основних категорій, принципів, джерел цивільного права незалежно від суті питання. При розв’язанні практичних завдань оцінці відмінно відповідатиме такий рівень розв'язання, при якому студент вірно використав матеріальні норми цивільного законодавства, вірно їх розтлумачив, правильно практично застосував і зробив необхідні логічні висновки по суті казусу, прослідкував взаємозв’язки вирішуваного казусу з іншими галузями права.

2. Оцінка добре передбачає володіння вивченим матеріалом, знання суті, предмету, структури, змісту обговорюваного питання в обсязі навчальної програми; знання основних категорій, принципів, джерел цивільного права незалежно від суті питання, але при чому студентом допущено незначні помилки, які суттєво не впливають на знання суті розглянутого питання, на рівень і якість отриманих знань. При розв’язанні практичних завдань оцінці добре відповідатиме такий рівень розв’язання, при якому студент вірно використав матеріальні норми цивільного законодавства, вірно їх розтлумачив, правильно практично застосував, але в логічних висновках по суті казусу допустив незначні помилки, що істотно не вплинуло на правильність вирішення практичного завдання, або не прослідкував взаємозв’язки вирішуваного казусу з іншими галузями права, або не застосував всі норми цивільного законодавства, які мав застосувати, що не вплинуло на правильність вирішення казусу.

3. Оцінка задовільно передбачає низький рівень володіння вивченим матеріалом, низький рівень знання суті, предмету, структури, змісту обговорюваного питання в обсязі робочої програми, основних категорій, принципів, джерел цивільного права незалежно від суті питання, при чому студентом допущено значні помилки, які суттєво впливають на знання суті розглянутого питання, на рівень і якість отриманих знань. При розв’язанні практичних завдань оцінці задовільно відповідатиме такий рівень розв’язання, при якому студент не вірно використав матеріальні норми цивільного законодавства, використав норми, які не підлягають використанню або не використав норми, які підлягають використанню, або помилково їх розтлумачив, але здійснив практичне застосування норм, що були використані, що викликало допущення суттєвих помилок в логічних висновках по суті казусу.

4. Оцінка незадовільно передбачає повне не володіння матеріалом, що підлягав вивченню, відсутність необхідних знань суті, предмету, структури, змісту обговорюваного питання в обсязі робочої програми, основних категорій, принципів, джерел цивільного права незалежно від суті питання. При розв’язанні практичних завдань оцінці незадовільно відповідатиме відсутність розв’язаного казусу, або настільки низький рівень розв’язання, який свідчить про повне незасвоєння теоретичного матеріалу і відсутність навиків по його практичному застосуванню.

Підсумковий контроль знань студентів здійснюється викладачем на останньому практичному занятті шляхом проведення підсумкової модульної контрольної роботи та проведення екзамену в кожному семестрі. Підсумковий контроль має на меті оцінку результатів навчання на певному освітньому рівні або на окремих його завершальних етапах. Форма підсумкового контролю полягає в проведенні поточних модульних контрольних робіт, які викладаються письмово шляхом відповіді на тестові питання та розширені відповіді на теоретичні питання, а також у складанні студентом екзамену, що полягає в усних відповідях на три теоретичних питання, при чому студент повинен показати рівень своїх знань, вмінь, орієнтування в практичних питаннях. Під час відповіді студента (в контрольній роботі, або на екзамені) викладач аналізує ступінь і якість оволодіння студентом знаннями по суті, предмету, структурі, змісту поставленого питання в обсязі робочої програми; знання основних категорій, принципів, джерел цивільного права незалежно від суті питання, про що можуть бути поставлені додаткові питання.

Підсумкова кількість балів по кожному студенту переводиться в систему оцінювання за рекомендаціями Положення про порядок оцінювання знань студентів з урахуванням вимог Болонської декларації.

 

За результатами поточного та підсумкового контролю виводиться середній арифметичний бал, який з використанням рівного для всіх студентів індексу кратності переводиться у відповідну кількість балів по 100 бальній системі.

Оцінка за системою ЕСТS Оцінка за бальною шкалою, що використовується в УАБС Оцінка за національною шкалою
А 90-100 5 (відмінно)
В 82-89 4 (добре)
С 74-81
D 64-73 3 (задовільно)
Е 60-63
FX 35-59 2 (незадовільно)з можливістю повторного складання
F 0-34 2 (незадовільно) з обов’язковим повторним вивченням дисципліни

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)