АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Для медичного застосування препарату

Читайте также:
  1. Варіанти застосування методу. Порівняння з методом переміщень
  2. Види та особливості застосування митних режимів в Україні
  3. Визначення і застосування циклічного надлишкового коду.
  4. Визначення категорії “діапазон контролю”, наслідки його зменшення. Характеристики високої та пласкої структур управління (переваги, недоліки, сфери застосування).
  5. Гемодіаліз. Застосування штучної нирки
  6. Головні аспекти комплексної (інтегральної) соціальної ефективності застосування правових норм
  7. Дайте характеристику формам і системам заробітної плати , визначте їх призначення та умови застосування.
  8. Дезінфікуючих розчинів та їх застосування
  9. Застосування визначеного інтеграла
  10. ЗАСТОСУВАННЯ ВИЗНАЧЕНОГО ІНТЕГРАЛА
  11. Застосування визначеного інтеграла

У Н А З И Н®

(UNASYN®)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: стерильний порошок білого кольору, розчинний у воді (з утворенням розчину жовтуватого або жовтого кольору);

склад: Уназин®0,75 г: 1 флакон (0,862 г сухої речовини) містить 0,574 г ампіциліну натрію безводному, що відповідає 0,5 г ампіциліну та 0,288 г сульбактаму натрію, що відповідає 0,25 г сульбактаму безводному. Вміст натрію у флаконі становить приблизно 2,5 ммоль;

Уназин®1,5 г: 1 флакон (1,728 г сухої речовини) містить 1,149 г ампіциліну натрію, що відповідає 1 г ампіциліну безводному та 0,579 г сульбактаму натрію, що відповідає 0,5 г сульбактаму безводному. Вміст натрію у флаконі становить приблизно 5 ммоль;

Уназин®3 г: 1 флакон (3,457 г сухої речовини) містить 2,299 г ампіциліну натрію, що відповідає 2 г ампіциліну безводному 1,158 г сульбактаму натрію, що відповідає 1 г сульбактаму безводному. Вміст натрію у флаконі становить приблизно 10 ммоль.

 

Форма випуску. Порошок для приготування розчину для ін’єкцій.

 

Фармакотерапевтична група. Антибактеріальний засіб для системного застосування. Ампіцилін і інгібітор фермента. Код АТС J01C R01.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. У біохімічних дослідженнях з використанням без клітинних бактеріальних систем було показано, що сульбактам є необоротним інгібітором більшості основних бета-лактамаз, які продукуються пеніцилін-резистентними мікро організмами.

Він має значну антибактеріальну активність лише щодо Neisseriaceae, Acinetobacter calcoaceticus, Bacteroides spp., Branhamella catarrhalis Pseudomonas cepacia. Здатність сульбактаму натрію запобігати руйнуванню пеніциліні в та цефалоспоринів стійкими мікро організмами була підтверджена у дослідженнях з використанням цілісних резистентних клітин; сульбактам натрію мав синергізм дії з пеніцилінами та цефалоспоринами. Сульбактам також зв’язується з деякими білками, що зв’язують пеніцилін, тому деякі чутливі штами чутливіші до комбінації, ніж до одного бета-лактамного антибіотика.

Бактерицидним компонентом препарату є ампіцилін – аміно пеніцилін, який, на зразок бензилпеніциліну, діє на чутливі мікро організми у фазі активного розмноження шляхом пригнічення біосинтезу мукопептиду клітинної стінки.

Сульбактам натрію/ампіцилін натрію активний щодо широкого спектра грам позитивних та грам негативних бактерій, включаючи Staphylocosssus aureus та Staphylocosssus epidermidis (у тому числі пеніцилін-резиcтентні та деякі метицилін-резистентні штами); Streprococcus pneumoniae, Streptococcus faecalis Streptococcus, Haemophilus influenzae Haemophilus parainfluenzae (штами, що продукують та не продукують бета-лактамази); Branhamella catarrhalis; анаероби, у тому числі Bacteroides fragilis, та близькі до нього види; Escherichia coli, Klebsiellа spp., Proteus spp. (індол позитивні та індол негативні); Enterobacter spp., Morganella morganii, Citrobacter spp., Neisseria meningitidis та Neisseria gonorrhoeae.

Фармакокінетика. Сульбактам натрію/ампіцилін натрію добре розподіляється у більшості тканин та рідин організму людини. Ступінь проникнення у рідини головного та спинного мозку низький, проте він підвищується за наявності запалення мозкових оболонок. Після внутрішньо венного або внутрішньом’язового введення досягаються високі концентрації сульбактаму та ампіциліну у крові; період напів виведення обох препаратів становить приблизно одну годину. Більша частина сульбактаму натрію/ампіциліну натрію виводиться у незмінному стані з сечею.

 

Показання для застосування. Лікування інфекцій, спричинених чутливими до препарату мікро організмами: інфекції верхніх та нижніх дихальних шляхів, у тому числі синусит, середній отит та епіглотит, бактеріальні пневмонії, інфекції сечових шляхів та пієлонефрит, внутрішньочеревні інфекції, у тому числі перитоніт, холецистит, ендометрит та целюліт малого таза; бактеріальна септицемія; інфекції шкіри, м’яких тканин, кісток та суглобів, а також гонококові інфекції.

Для зниження частоти після операційних ранових інфекцій у хворих, яким проводять оперативні втручання на органах черевної порожнини та малого тазу, що супроводжуються можливим інфікуванням очеревини. Профілактично з метою зниження ризику після операційного сепсису під час операцій переривання вагітності та кесаревого розтину.

 

Спосіб застосування та дози.

Розчин Уназину®можна вводити внутрішньо венно та внутрішньом’язово.

Можуть застосовуватися такі розведення:

Загальна доза (г) Еквівалентна доза сульбактаму/ ампіциліну (г) Об`єм флакона (мл) Об`єм розчинника (мл) Максимальна кінцева концентрація (мг/мл)
0,375 0,75 1,5 3,0 0,75 1,5 3,0 0,125 - 0,25 0,25/0,5 0,5/1,0 1,0/2,0 0,25 - 0,5 0,5 - 1,0 1,0 - 2,0 10 10 20 20 100 мл PBU 100 мл PBU 100 мл PBU 0,8 1,6 3,2 6,4 25 50 100 125 - 250 125/250 125/250 125/250 10 - 20 10 - 20 10 - 20

Для внутрішньо венного введення Уназин®слід розвести стерильною водою для ін’єкцій або будь-яким іншим сумісним розчином та дати постояти до повного зникнення піни, що утворюється, щоб візуально оцінити повноту розчинення. Дозу можна вводити у вигляді болюсної ін’єкції протягом принаймні 3 хв. А за більш високого розведення дозу можна вводити як у вигляді болюсної ін’єкції, так і у вигляді внутрішньо венної інфузії протягом 15−30 хвилин.

Сульбактам натрію/ампіцилін натрію для парентерального застосування можна також вводити глибоко у м’яз; якщо ін’єкції болючі, то для розчинення порошку можна використовувати 0,5 % стерильний розчин лідокаїну гідро хлориду для ін’єкцій.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)