АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Коломойський та Ахметов. Підготовка до реваншу

Читайте также:
  1. Графік виходу на роботу.Ознайомлення з приміщенням бару.Організація робочого місця бармена.Особиста підготовка бармена.Конструкція барної стійки базового підприємства.
  2. Етап ІІ - визначення головних промовців на дебатах, підготовка виступу
  3. Завчасна підготовка у період нормальної роботи товариства.
  4. Засновницькі документи та їх підготовка
  5. Засоби і методи обробк операційного поля. Підготовка рук до операції
  6. Навчання, виховання і трудова підготовка дітей з помірним ступенем розумової відсталості
  7. Освіта і професійна підготовка інвалідів
  8. Передопераційна підготовка хворих до операцій на грудній клітці та грудній порожнині
  9. Підготовка до десантування і бойових дій
  10. Підготовка до екстрених операцій
  11. ПІДГОТОВКА ДО ЗАХИСТУ І ЗАХИСТ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ СПЕЦІАЛІСТА

 

Поки президент та прем’єр навипередки роблять гучні заяви щодо деолігархізації та демонополізації, крупний капітал вже готується до можливого реваншу.

Після скандалу з "Укрнафтою" і звільнення Ігоря Коломойського з посади голови Дніпропетровської ОДА про нього мало що було чутно в Україні.

За інформацією "Української правди", Коломойський одразу після звільнення поїхав до Женеви. Він має швейцарське громадянство, будинок і офіс в цій країні.

Команда колишнього голови Дніпропетровської ОДА, тим часом, готується до місцевих виборів і поки що розмірковує над створенням політичного проекту.

За інформацією "Української правди", дніпропетровська команда зараз має три ідеї для політичних проектів.

Перший – партія "Україна майбутнього" нинішнього заступника голови ОГА Святослава Олійника, на чолі якої він балотувався під час парламентських виборів 2012 року.

Ще один проект – партія "Відродження". Однойменну депутатську групу на початку березня створив нардеп Віталій Хомутинник, якого пов’язують з Коломойським.

Хоча говорити про те, що у Хомутинника вже є повноцінна політична сила за рахунок Коломойського – зарано. Фактично його депутатська група складається з двох частин – люди Хомутинника-Коломойського і кілька харківських депутатів.

Третій, найменш вирогідний проект, який може перерости в партію – "Укроп".

Цю ідею просуває соратник Коломойського Борис Філатов, який від початку роботи Ради VIII скликання веде перемовини з різними депутатами про створення однойменної групи. Поки що Філатову не вдалося назбирати необхідну мінімальну кількість осіб для цього – 19, тож існує лише однойменне міжфракційне об’єднання, що очолює Дмитро Ярош.

Поки що зрозуміле єдине – на якому б із проектів не зупинилася дніпропетровська команда, у неї одне електоральне поле з "Опозиційним блоком", двигунами якого зараз виступають Льовочкін-Ахметов.

"Українська правда" вже писала, що в "опозиційному уряді" чимало людей останнього, а безпосередньо Льовочкін, який у суді Відня свідчив на користь Фірташа, є ідеологом проекту.

"Опозиційний блок" так само готується до місцевих виборів. За словами нардепа від "ОБ" Олександра Вілкула, вже призначені голови обласних партійних організацій майже в усіх регіонах Украини.

Перспективними для себе колишні регіонали вважають вісім областей – Дніперопетровську, Харківську Одеську, Запорізьку, Миколаївську, Кіровоградську, а також звільнені частини Донецької та Луганської областей.

Паралельно з розкруткою "Опозиційного блоку", Ахметов воює із Банковою у бізнесових питаннях.

Ще з лютого між президентом та олігархом тривають переговори щодо монопольного положення компанії ДТЕК – Ахметову пропонують продати частину активів енергетичного холдингу, що були приватизовані за часи правління Януковича. "Українська правда" вже писала, що енергетичні активи олігарха можуть бути цікаві широкому колу олігархів – від Коломойського до Григоришина. Компанії першого вже подали до суду та намагаються визнати приватизацію "Західенерго" незаконною.

Проте і профільний міністр, і співрозмовники в оточенні президента переконують, що у приватизації активів зацікавлені іноземні інвестори.

"У Григоришина, наприклад, грошей немає купувати, але є інші претенденти. От у купівлі Західенерго зацікавлений польський олігарх Ян Кульчик. Для нього мало ризиків – Західенерго знаходиться далеко від Донбасу", – розповідає нардеп від БПП.

Поки перемовини із Ахметовим тривають – олігарх та його менеджери стоять на позиції, що усі активи були приватизовані законно, і тому продавати їх найближчим часом акціонер точно не планує.

Тож, деолігархізація проходить не так швидко, як хотілося би західним партнерам та президенту. На Банковій сподіваються, що найбільш дієвою зброєю проти олігархів стане не політика, а запуск закону "Про ринок газу", а також рішення РНБО від 6 травня про врегулювання ситуації в енергетиці. Низка його пунктів допоможе знизити вплив ДТЕК на енергетичний ринок.

Проте чи погодяться на такі нові умови олігархи, які можуть вести боротьбу якраз у політичній площині?

Поки Захід вимагає від української влади боротьби із олігархами, останні можуть завдати удару грошима, партіями та депутатами. І вже найближчим часом.

 

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)