АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Заповіді для батьків майбутнього першокласника

Читайте также:
  1. Батьківська пара
  2. Дві заповіді любові
  3. Дієвідмінювання дієслів майбутнього часу
  4. Метод батьківських груп.
  5. Методика діагностики батьківського відношення А. Варга, В. Столін
  6. Методики для батьків і самих дітей
  7. На місці події Ви виявили постраждалу дитину в супроводі батьків. Якими повинні бути Ваші дії далі?
  8. На місці події Ви виявили постраждалу дитину, яка знаходиться при свідомості й у супроводі батьків. Що дає підстави Вам надати їй першу допомогу?
  9. Особисті права та обов’язки батьків і дітей
  10. Пам'ятки для батьків дітей молодшого дошкільного віку
  11. Правила для батьків

ОГОЛОШЕННЯ

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17

оголошує набір учнів до 1 класу.

Навчання проводиться з використанням технології ефективного засвоєння навчального матеріалу в умовах сучасної освіти МНЕМОТЕХНІКИ.

В закладі створені всі умови для отримання повної загальної середньої освіти:

  • навчання та виховання в світлих класах, створені ігрові куточки;
  • досвідчені вчителі, вихователі, чуйний та ввічливий персонал;
  • вивчення двох іноземних мов з першого класу;
  • уроки комп’ютерної грамотності;
  • гуртки за інтересами;
  • група продовженого дня;
  • заняття з психологом та логопедом;
  • учні початкових класів забезпеченні безкоштовним гарячим сніданком.

Вчитель першого классу - Опанасенко Віра Миколаївна, вищої кваліфікаційної категорії, переможець конкурсу «Класний керівник року», методичні розробки якої висвітлює педагогічна пресса, Інтернет портал. В своїй роботі використовує сучасні освітні технології інформаційно - комунікативного навчання, Програму творчого та інтелектуального розвитку для учнів молодшого шкільного віку.

Наша школа чекає на Вас за адресою:

Місто Миколаїв, вул. Крилова, 12/6,

Тел. 34 – 01 - 21, 34 – 01 - 25

Документи для вступу до школи:

 

1. Заява на ім'я директора школи

2. Копія свідоцтва про народження дитини

3. Медична картка (пройдена медична комісія)

Поради батькам, діти яких ідуть в перший клас

Початок навчання дитини у 1-му класі – це дуже відповідальний і досить складний період у житті дитини.

Адже дуже багато змін відбудеться у житті дитини: з'являться нові знайомства, як з однолітками, так і з дорослими; нові взаємовідносини; нові обов'язки. Зміниться вид діяльності: зараз основною діяльністю Вашого малюка є гра, з приходом до школи основною діяльністю стане навчання.

Зміниться соціальна позиція дитини: ще сьогодні Ваш малюк є простою дитиною, а завтра – стане учнем з певними обов'язками. Основною діяльністю дитини стане навчання, яке потребує неабияких зусиль з боку дитини, певних знань, а також певних вмінь та навичок. Все життя буде підпорядковуватись навчанню, школі, шкільним справам. Безумовно, легше пристосуватись до тих змін у житті, які пов'язані з початком навчання у школі і успішніше себе реалізувати зможе та дитина, яка готова до шкільного навчання.

Заповіді для батьків майбутнього першокласника

§ Починайте «забувати» про те, що ваша дитина маленька. Давайте їй посильну роботу вдома, визначте коло її обов'язків. Зробіть це м'яко: «Який ти в нас уже великий, ми навіть можемо довірити тобі помити посуд».

§ Визначте загальні інтереси. Це можуть бути як пізнавальні інтереси (улюблені мультфільми, казки, ігри), так і життєві (обговорення сімейних проблем).

§ Залучайте дитину до економічних проблем родини. Поступово привчайте порівнювати ціни, орієнтуватися в сімейному бюджеті (наприклад, дайте гроші на хліб і на морозиво, коментуючи суму на той і на інший продукт).

§ Не лайте, а тим більше - не ображайте дитини в присутності сторонніх. Поважайте почуття й думки дитини. На скарги з боку навколишніх, відповідайте: «Спасибі, ми обов'язково поговоримо на цю тему».

§ Навчіть дитину ділитися своїми проблемами. Обговорюйте з нею конфліктні ситуації, що виникли, цікавтеся її думкою, тільки так ви зможете сформувати в неї правильну життєву позицію. Постійно говоріть з дитиною.

§ Розвиток мовлення - запорука гарного навчання. Були в театрі (цирку, кіно) - нехай розповість, що більше всього сподобалося. Слухайте уважно, ставте запитання, щоб дитина почувала, що це вам цікаво.

§ Відповідайте на кожне запитання дитини. Тільки в цьому випадку її пізнавальний інтерес ніколи не згасне.

§ Постарайтеся хоч іноді дивитися на світ очима вашої дитини. Бачити світ очима іншого - основа для взаєморозуміння.

§ Частіше хваліть вашу дитину. На скарги про те, що щось не виходить, відповідайте: «Вийде обов'язково, тільки потрібно ще раз спробувати». Формуйте високий рівень домагань. І самі вірте, що ваша дитина може все, потрібно тільки допомогти. Хваліть словом, усмішкою, ласкою й ніжністю.

§ Не будуйте ваші взаємини з дитиною на заборонах. Погодьтеся, що вони не завжди розумні. Завжди пояснюйте причини ваших вимог, якщо можливо, запропонуйте альтернативу. Повага до дитини зараз – фундамент шанобливого ставлення до вас тепер і в майбутньому.

 


1 | 2 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)