АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

І. Блок контролю і самоконтролю. 1.2. Перевірка знань з питань:

Читайте также:
  1. A. Посиленого медичного контролю
  2. III. Основные требования по нормоконтролю
  3. VІІ.3. Матеріали контролю для заключного етапу заняття.
  4. Анкета вивчення процедур контролю операцій з запасами
  5. Б. Задачі для самоконтролю
  6. Б. Задачі для самоконтролю
  7. Вам зберегти психологічну перевагу і контролювати ситуацію.
  8. Варіанти здійснення контролю
  9. Види контролю
  10. Види маркетингового контролю
  11. Види методів контролю витрат
  12. Вимоги для системи контролю доступу

1.2. Перевірка знань з питань:

v Застосування інтерактивних методів на уроках у початковій школі.

v Передісторія виникнення інтерактивних методик.

v Технологія навчання у грі.

v Технології опрацювання дискусійних питань.

v Структура і методика інтерактивного уроку.

v Визначте роль комп’ютера у здійсненні особистісно орієнтованого навчання і виховання молодших школярів.

v Яке ваше ставлення до застосування комп’ютерних програм на уроках курсу «Я і Україна» в початкових класах.

1.2. Експрес-контроль. Тест.

1.Тривалість роботи за комп'ютером становить:

а) учнів 1-го класу – 10-15 хвилин, учнів 2-4 класів – 15-20 хвилин;

б) учнів 1-го класу – 8-10 хвилин, учнів 2-4 класів – 10-15 хвилин.

2. Застосування інформаційних технологій у процесі вивчення курсу «Я і Україна» в початковій школі сприяє:

а) розвитку пізнавального інтересу, підвищенню творчої активності учнів, інтелектуальному розвитку школярів; індивідуалізації та диференціації навчання; здійснення особистісно орієнтованого підходу до навчання;

б) виконанню учнями низки розумових операцій з образами наочного матеріалу, зацікавленню учнів, активному включенню дітей у навчальний процес.

 

ІІ. Практичний блок.

Ознайомлення студентів з мультимедійними навчальними програмами для дітей молодшого шкільного віку: «Природознавство», «Тварини нашої планети», «Рослини нашої планети», «Анатомія людини», «Дитина та довкілля», «Валеологія». Визначити можливості їх використання на уроках «Я І Україна».

ІІІ. Захист рефератів за темами.

v Проблема активізації пізнавальної діяльності молодших
школярів у викладанні природознавства.

v Особистісно зорієнтоване навчання і виховання молодших
школярів.

v Проблеми розвивального навчання на уроках та в
позакласній роботі.

v Здійснення міжпредметних зв'язків на уроках
природознавства і сільськогосподарської праці.

v Диференціація на уроках природознавства і
сільськогосподарської праці.

v Роль інтеграції у підвищенні якості проведення уроків
природознавства.

v Екологічне виховання молодших школярів на уроках
природознавства і сільськогосподарської праці.

v Естетичне виховання молодших школярів за допомогою
засобів довкілля.

v Здійснення народознавчого підходу під час вивчення
природознавства.

ОЦІНЮВАННЯ: 3 бали.

Практичне заняття № 14

Тема: Особливості форм і методів роботи вчителя з шестирічними першокласниками. Аналіз уроку з курсу «Навколишній світ» (2 год.).

Мета: усвідомлення суті інтерактивних технологій, доцільності використання їх на уроках у початковій школі; познайомити студентів зі структурою та методикою інтерактивного уроку, формування практичних навичок з методики його проведення. Осмислення ролі комп’ютерної техніки у засвоєнні навчального матеріалу учнями; формування первісних умінь застосовувати комп’ютерні програми на уроках «Я і Україна».

 

Хід заняття


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.)