АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Товар експортується на базисних умовах FOB. Які з перелічених витрат при розрахунку ефективності операції увійдуть до складу витрат реалізації експортера?

Читайте также:
  1. A.признак качества очень многих продовольственных товаров
  2. D. Визначення енергетичної цінності та нутрієнтного складу добового раціону на підставі статистичної обробки меню-розкладок
  3. III. Витрати діяльності
  4. IM4.1. Виявити сумарні витрати й вигоди
  5. Product Positioning (Позиціонування товару)
  6. V. Сукупні витрати і валовий внутрішній продукт
  7. V1: Анализаторы качества продовольственных товаров
  8. V1: Характеристика и условия помещения товаров под таможенную процедуру «выпуск для внутреннего потребления».
  9. V1: Характеристика и условия помещения товаров под таможенную процедуру «переработка вне таможенной территории»
  10. V1: Характеристика и условия помещения товаров под таможенную процедуру «переработка для внутреннего потребления»
  11. V1: Характеристика и условия помещения товаров под таможенную процедуру «переработка на таможенной территории»
  12. V1: Хроматографические методы контроля качества продовольственных товаров

Варіант 1

1. Показники, що визначаються як абсолютні значення і відтворюються в грошових одиницях як різниця між резуль­татом зовнішньоекономічної діяльності та витратами на її здійснення, – це:

1) показники динаміки ЗЕД; 2) показники ефективності ЗЕД; 3) показники ефекту ЗЕД; 4) показники рентабельності ЗЕД.

2. Показник ефекту зовнішньоекономічної операції визначається:

1) у вагових одиницях; 2) у відсотках; 3) у грошових одиницях; 4) як частка від цілого.

3. Показник ефективності експорту зменшиться, якщо при інших незмінних умовах:

1) буде введено експортне мито на товари, що експортуються; 2) буде введено імпортне мито на аналогічні товари; 3) буде знижено внутрішні податки і збори; 4) девальвує національна валюта.

4. Дохід від експортної діяльності склав 100 000 євро. Витрати експортера на виготовлення та реалізацію продукції – 500 000 гривень. Ця операція буде ефективною, якщо валютний курс становитиме:

1) більше за 5 грн/євро; 2) більше за 5 грн/євро, але менше за 10 грн/євро; 3) більше 10 грн/євро; 4) дана операція при будь-якому валютному курсі буде ефек­тивною.

5. Якщо показник економічної ефективності імпортної діяльності становить 0,9, то така діяльність є:

1) високорентабельною; 2) ефективною; 3) неефективною; 4) низькорентабельною.

6. Показник валютної ефективності експорту порівнюється з:

1) 100%; 2) оберненим валютним курсом; 3) одиницею; 4) прямим валютним курсом.

7. Валютна ефективність експортної операції становить 0,2. Курс гривні – 10 грн/євро. Чи є така операція ефективною, зважаю­чи на те, що за свою продукцію експортер отримав валютну виручку у євро?

1) на основі наведених даних неможливо визначити, чи є така операція ефективною; 2) ні, операція є неефективною; 3) операція є недоцільною; 4) так, операція є ефективною.

8. Доходи від експортної операції становлять 100 000 євро, витрати на виготовлення та реалізацію товару – 500 000 грн. Курс гривні – 10 грн/євро. Визначте показник економічної ефективності експорту:

1) 0,25; 2) 0,5; 3) 2; 4) 5.

Товар експортується на базисних умовах FOB. Які з перелічених витрат при розрахунку ефективності операції увійдуть до складу витрат реалізації експортера?

1) витрати на оплату вивізного мита, доставку товару до порту відправлення та навантаження товару на борт судна; 2) витрати на оплату основного перевезення та страхування товару; 3) витрати на оплату вивізного мита, доставку товару до порту відправлення, навантаження товару на борт судна, оплату основного перевезення та страхування товару; 4) всі витрати, які мали місце до моменту перетину митного кордону, незалежно від того, хто їх оплачує.

10. Якщо при інших незмінних умовах (ціна, собівартість тощо) експортер змінить базисні умови постачання з EXW на DDP, показник ефективності експортної операції:

1) залишиться незмінним; 2) збільшиться;   3) зменшиться; 4) може як збільшитися, так і зменшитися.

Варіант 2

1. Показники, що визначаються як співвідношення резуль­тату зовнішньоекономічної діяльності до витрат на її здійснення і відтворюються відносними величинами, – це:

1) показники динаміки ЗЕД; 2) показники ефективності ЗЕД; 3) показники ефекту ЗЕД; 4) показники рентабельності ЗЕД.

2. Показник ефективності імпорту збільшиться, якщо при інших незмінних умовах:

1) буде введено антидемпінгове мито на товар, що ввозиться; 2) збільшиться ставка мита на товар, що імпортується; 3) знизиться ціна реалізації імпортованого товару на внутріш­ньому ринку; 4) зросте ціна реалізації імпортованого товару на внутрішньому ринку.

3. Дохід від імпортної діяльності склав 800 000 гривень. Витрати на здійснення такої діяльності становили 100 000 євро. Така операція буде ефективною за умови, що валютний курс становитиме:

1) менше за 8 грн/євро; 2) більше за 8 грн/євро; 3) більше за 8 грн/євро та менше за 10 грн/євро; 4) дорівнювати 8 грн/євро.

4. Якщо показник економічної ефективності експортної операції становить 1,8, то така операція є:

1) ефективною; 2) недоцільною; 3) неефективною; 4) нерентабельною.

5. Показник валютної ефективності імпорту порівнюється з:

1) 100%; 2) оберненим валютним курсом; 3) одиницею; 4) прямим валютним курсом.

6. Валютна ефективність імпортної операції становить 7,8. Курс гривні – 7,4 грн/дол. Визначити, чи є така операція ефек­тивною, зважаючи на те, що витрати на здійснення операції були понесені переважним чином у доларах США:

1) операція є ефективною; 2) операція є недоцільною; 3) операція є неефективною; 4) операція є нерентабельною.

7. Доходи від експортної операції становлять 100 000 євро, витрати на виготовлення та реалізацію товару – 800 000 грн. Визначте показник валютної ефективності експорту:

1) 0,125; 2) 8; 3) 700 000; 4) 80%.

8. Товар експортується на базисних умовах EXW. При розра­хунку витрат реалізації експортера витрати на транспорту­вання основним транспортом:


1 | 2 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)