АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Термін та вимоги до виконання

Читайте также:
  1. L Перевірка виконання домашньої задачі.
  2. Актуальні ресурси української правничої термінології
  3. Алгоритм виконання роботи
  4. Американська організація Freedom House стверджувала, що збільшення терміну президентських і парламентських повноважень зробило Росію «ще більш невільною країною»
  5. Безспірне списання коштів державного бюджету за бюджетною програмою для забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів
  6. Бланк документа, вимоги, що пред’являються до нього.
  7. В чому ви вбачаєте зміст поняття “соціальні ілюзії”?(Підготовка зазначеної доповіді є формою індивідуальної роботи; обов’язкова до виконання;форма виконання - письмова).
  8. В чому ви вбачаєте зміст поняття “соціальні ілюзії”?(Підготовка зазначеної доповіді є формою індивідуальної роботи; обов’язкова до виконання;форма виконання - письмова).
  9. Варіанти виконання завдань
  10. Вибір обсягів виробництва у короткотерміновому періоді
  11. Видає дозволи на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
  12. Види службових листів. Ділове листування. Вимоги до офіційного листування. Етикет ділового листування.

Реферативні повідомлення, наукова робота, самостійне вивчення окремих питань курсу проводиться протягом усього навчального семестру.

Основні вимоги до виконання різних видів самостійної роботи:

1. Робота с першоджерелами включає:

- вибір тексту, його детальний аналіз;

- складання конспекту основних думок автора;

- використання текстів для підкріплення своєї думки під час опитування чи дискусій.

2. Рецензія включає:

- вибір наукової роботи або групи робіт,

- оцінка матеріалів з точки зору актуальності, обґрунтованості, виділення невирішених проблем.

3. Стислі нотатки:

- стислі нотатки корисні у процесі підготовки до дискусії, рольових ігор;

- нотатки дозволяють побудувати переконливі доказів з логічними твердженнями, процитованими з оригіналу;

- нотатки можна використовувати при виконанні інших робіт.

4. Особисті або "читацькі" щоденники:

- виклад особистих зауважень щодо прочитаного матеріалу;

- можливо записувати свої враження від лекції, дискусії.

5. Реферат:

Реферат - це короткий огляд певної проблеми, в якому відображається мета, основний зміст роботи, результати, практичні рекомендації. Реферат -це письмова робота з використанням наукової літератури, тези якої оголошуються на семінарі. При реферуванні літератури та цитуванні авторів цитата має нумеруватися, в кінці реферату вказуються автор роботи, назва, місце і рік видання, видавництво, кількість сторінок і конкретна сторінка, з якої береться цитата. Реферат має обсяг 10-15 друкованих аркушів. Реферат потребує належного оформлення згідно з існуючими стандартами. Зокрема, вструктурі реферату мають бути: вступ, в якому обґрунтовується актуальність проблеми, її мета, огляд наукової літератури (15% обсягу роботи); основна частина, в якій розкривається сутність проблеми (70% обсягу роботи), висновки (15 % обсягу роботи) як сумарний підсумок ідей, які захищалися в рефераті. До реферату додається зміст та перелік використаної літератури, який повинен містити не лише навчальну літературу, а й статті за проблемою реферату, опубліковані у наукових журналах і збірниках.

Тему реферату студент обирає самостійно з наданого після кожної теми переліку, але при цьому не дозволяється обрання однієї теми двома студентами. Обрання теми реферату поза наданим переліком дозволяється за погодженням звикладачем.Реферат має бути підготовлений студентом до відповідної теми семінарського заняття, на якому відбудеться його захист.

6. Самостійна робота з розв’язання задач повинна містити аргументований письмовий аналіз умов задачі та відповідь на поставлені запитання з посиланням на норми чинного законодавства України.

7. Індивідуальне завдання надається для підготовки наукової роботи на конкурс, наукових повідомлень (статей) чи тез доповідей на науково-практичні конференції. Їх зміст і оформлення має відповідати вимогам ВАК України до написання наукових публікацій. Тематика і строки виконання такого завдання узгоджуються з викладачем.

Самостійна робота над написанням наукової роботи складається з наступних етапів: 1) студент самостійно обирає тему наукової роботи, погоджує її та зміст роботи з викладачем; 2) на основі нормативної і теоретичної бази студент виконує завдання самостійної роботи з урахування відповідних вимог і календарного плану, які узгоджені з викладачем; 3) після написання робота надається на кафедру; 4) захист наукової роботи проводиться на співбесіді з викладачем, шляхом доповіді на конференції, публікації у збірнику наукових праць, подання для участі у конкурсі тощо; 5) оцінка, яку отримав студент за цю роботу враховується у загальну кількість балів, отриманих під час вивчення дисципліни.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.)