АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Мета модульної програми

Читайте также:
  1. Архівація інформації. Програми - архыватори WinZip I WinRaR.
  2. Багатоденні програми
  3. Великі програми повинні розроблятися так щоб їх супровід був максимально зручним.
  4. ВИЗНАЧЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПРОГРАМИ ПРОЕКТОВАНОГО ЦЕХУ
  5. ВИЗНАЧЕННЯ ОСНОВНИХ ПОНЯТЬ ПРОГРАМИ ЗА ТЕМОЮ ДОСЛІДЖЕННЯ
  6. Визначення ролей і відповідальності учасників інноваційного процесу розглядаються на прикладі програми реалізації інноваційного проекту.
  7. Витяг з навчальної програми
  8. Вікно програми, основні об’єкти вікна
  9. ВПРАВИ ПА САМОВДОСКОНАЛЕННЯ Метапрограми
  10. До програми навчання Академії входили слов’янська, грецька, польська, латинська мови, граматики цих мов, риторика, діалектика, астрономія, математика, філософія, богослов’я.
  11. Довідником називається об'єкт програми, у якому зберігається структурована інформація, яка використовується при заповнені документів і при ведені аналітичного обліку.
  12. З програми Української трудової громади в II Державній думі. 1907 р.

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

 

до виконання самостійної роботи за змістовими модулями та вивчення дисципліни

«Організація виробництва» для студентів спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Менеджмент організацій» напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» денної форми навчання

 

 

Кривий Ріг

2010 р.

Укладачі: Калініченко О. В., ст. викладач кафедри МіА

Співак Л. В., асистент кафедри МіА

 

 

Відповідальний за випуск: Варава Л. М. зав. кафедри менеджменту і адміністрування, докт. екон. наук, професор

 

 

Рецензент: Горлов М. І., канд. техн. наук, доцент кафедри ЕОУП

 

 

У методичних вказівках до виконання самостійної роботи та вивчення дисципліни „Організація виробництва” наведені теми та питання за змістовими модулями, що розглядаються в межах курсу. Приведені основні поняття та положення, що підлягають засвоєнню. Визначені контрольні питання (навчальний тренінг) з кожної теми дисципліни. Надані поради по підбору та вивченню літературних джерел. Використання студентами методичних вказівок сприятиме набуттю теоретичних знань та практичних навичок розрахунку техніко-економічних показників виробничої програми підприємства.

 

 

Розглянуто на засіданні кафедри Схвалено на вченій раді

менеджменту і адміністрування економічного факультету

Протокол № Протокол №

 

 

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

до виконання самостійної роботи за змістовими модулями та вивчення дисципліни «Організація виробництва» для студентів спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Менеджмент організацій» напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент»

 

 

УКЛАДАЧІ: Калініченко Олена Всеволодівна

Співак Людмила Валентинівна

 

 

Реєстрац. №

 

 

Підписано до друку _____________ 2010 р.

Формат А5

Обсяг _____ стор.

Тираж_____ прим.

 

Видавничий центр КТУ

вул. ХХII партз’їзду, 11

м. Кривий Ріг

 

Вступ

Основне завдання економічних дисциплін полягає у розвитку економіко-організаційного мислення майбутніх фахівців. Це зумовлено тим, що їхня праця полягає у систематичному прийнятті конструкторських, технологічних, організаційних та управлінських рішень. Вивчення курсу «Організація виробництва» передбачає здобуття студентами знань сутності економічного механізму діяльності підприємств різних форм власності, організаційних основ створення та функціонування сучасного виробництва, планування робіт, оволодіння методами розрахунку й обґрунтування інженерних та господарських рішень, досягнення найвищих результатів роботи. В зв’язку з цим навчальний процес повинен забезпечити якісно новий рівень підготовки майбутніх фахівців.

 

Мета модульної програми

 

Метою викладання курсу «Організація виробництва» є вивчення закономірностей розвитку і функціонування підприємств, форм та методів використання економічних законів на підприємстві.

В умовах ринку виникає необхідність суттєвого підвищення ефективності виробництва. Для досягнення цього необхідно в усіх ланцюгах суспільного виробництва вміти прогнозувати та реалізувати найбільш ефективні шляхи досягнення високих кінцевих виробничо-господарських результатів. Важливими факторами підвищення ефективності виробництва є удосконалення рівня організації, планування та управління на підприємстві.

 

Завданням модульної програми є:

1. Засвоєння загальних положень виробничо-господарського механізму підприємства.

2. Вивчення форм і методів організації виробництва, організації роботи підприємства у часі.

3. Вирішення практичних питань наукової організації праці та технічного нормування.

4. Розробка обґрунтованих рішень по удосконаленню організації праці та заробітної плати.

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)