|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Поняття: індивід, особистість, індивідуальність
Навчально-методична картка заняття № Назва та номер спеціальності 5.01010201 “Початкова освіта” 5.01020101 „Фізичне виховання”.
Предмет: Психологія.
Тема: Загальне поняття про особистість. Психологічна характеристика особистості. Поняття: індивід, особистість, індивідуальність. Народження особистості. Характеристика особливостей особистості (активність, стійкість, динамічність, соціальна роль, життєва позиція). Відносна стійкість властивостей особистості (потреби, переконання, інтереси, ідеали, світогляд). Самосвідомість та форми її виявлення. Формування особистості. Фактори формування особистості. Сучасні теорії особистості у вітчизняній психології.
Вид заняття: лекція
Мета заняття: дати поняття «особистість», «індивід», «індивідуальність»; розкрити характеристику особливостей особистості (активність, стійкість, динамічність, соціальна роль, життєва позиція) та відносну стійкість властивостей особистості (потреби, переконання, інтереси, ідеали, світогляд); визначити самосвідомість та її форми; розвивати увагу, пам'ять, мислення, вміння аналізувати, узагальнювати і робити висновки; виховувати любов до майбутньої професії, формувати пізнавальний інтерес.
Обладнання: роздатковий матеріал.
Література:
Основна:
Додаткова:
Структура заняття
1. Організаційна частина.
2. Актуалізація опорних знань студентів. 3. Повідомлення теми, формулювання мети та основних завдань. Мотивація навчальної діяльності. 4. План заняття. 1. Поняття: індивід, особистість, індивідуальність. Фактори, які впливають на формування особистості. 2. Структура особистості. 3. Характеристика особливостей особистості (активність, стійкість, динамічність, соціальна роль, життєва позиція). 4. Спрямованість особистості (потреби, переконання, інтереси, ідеали, світогляд).
5. Підведенняпідсумків. · Узагальнення матеріалу. - Індивід – це... - Особистість – це... - Індивідуальність – це...
1. Завдання для самостійної роботи студентів.
· Самосвідомість та форми її виявлення. · Сучасні теорії особистості у вітчизняній психології.
Тема: Загальне поняття про особистість
План. 1. Поняття: індивід, особистість, індивідуальність*. Фактори, які впливають на формування особистості. 2. Структура особистості*. 3. Характеристика особливостей особистості (активність, стійкість, динамічність, соціальна роль, життєва позиція). 4. Спрямованість особистості (потреби, переконання, інтереси, ідеали, світогляд)*. 5. Самосвідомість та форми її виявлення.
1. Поняття: індивід, особистість, індивідуальність. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |