|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
І.Тип: Вірно/Невірно
1. Чи вірне твердження: відображення у балансі дебіторської заборгованості за вирахуванням резерву сумнівних боргів є дотримання принципу обачності: а) вірно; б) невірно.
2. Чи вірним є те, що правові принципи регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку і складання звітності в Україні визначає Закон України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”: а) вірно; б) невірно.
3. Чи є вірним те, що майбутня економічна вигода – це потенціал, що сприяє надходженню грошових коштів чи їх еквівалентів від використання активу на підприємстві: а) вірно; б) невірно.
4. Чи вірним є те, що відповідальність за організацію бухгалтерського обліку і забезпечення фіксування фактів здійснення усіх господарських документів, регістрів і звітності на протязі встановленого строку несе власник чи уповноважений орган (посадова особа), здійснюючий керівництво підприємством у відповідності із законодавством і засновницькими документами: а) вірно; б) невірно.
ІІ. Множинний вибір – Єдина відповідь (Вибрати одну правильну відповідь) 5. Нормативи з бухгалтерського обліку, які видаються для використання всередині країни називаються: а) обліковою політикою підприємства; б) міжнародними стандартами бухгалтерського обліку; в) національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку; г) план рахунків бухгалтерського обліку.
6.Під міжнародними стандартами бухгалтерського обліку розуміють: а) прийняті Радою з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку документи, якими визначено порядок складання фінансової звітності; б) сукупність правил, методів і процедур обліку, розроблених професійними організаціями з метою застосування доступних методів і процедур країнами світу, які носять рекомендаційний характер; в) рекомендовані документи, на підставі яких кожна країна розробляє свої власні положення (стандарти) бухгалтерські документи; г) наведені вище варіанти правильні.
7. До складу якісних характеристик фінансової звітності не належить: а) дохідливість; б) обачність; в) доречність; г) зіставність.
8. Якому принципу підготовки фінансової звітності відповідає вимога П(С)БО 9 відображати запаси у балансі за нижчою з оцінок – собівартістю чи чистою вартістю реалізації: а) нарахування; б) безперервності діяльності; в) обачності; г) зрозумілості.
9. Згідно із Законом України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” період новоствореного підприємства може бути: а) не більше як 15 місяців; б) не більше як 12 місяців; в) не менше як 15 місяців; г) в Законі України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” не передбачається.
ІІІ. Тип: Множинний вибір – Множинна відповідь ( Вибрати декілька правильних відповідей) 10. До якісних характеристик, якими слід керуватися під час складання фінансових звітів належать: а) автономність; б) доречність; в) послідовність; г) обачність; д) одержання грошей від дебіторів; е) одержання матеріальних цінностей. є) дохідливість; ж) достовірність; з) зіставність.
11. До складу фінансової звітності належать: а) Звіт про прибутки та збитки; б) Баланс; в) Звіт про основні показники діяльності підприємства; г) Декларація з податку на прибуток; д) Звіт про рух грошових коштів; е) Примітки до фінансової звітності. є) Звіт з праці; ж) Звіт про фінансові результати; з) Звіт про власний капітал.
ІV. Тип: Коротка відповідь (Вибрати одну вірну відповідь)
12.Якісні характеристики фінансової звітності визначено в ……………… а) НП(С)БО 1; б) Закон “Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні”; в) П(С)БО 7; г) П(С)БО 13.
13. …………….. – інформація, яка надається у фінансових звітах, повинна бути дохідлива і зрозуміла її користувачам за умови, що вони мають достатні знання та заінтересовані у сприйнятті цієї інформації: а) доречність; б) дохідливість; в) зіставленість; г) необхідність.
14. …………….. – фінансова звітність повинна містити лише доречну інформацію, яка впливає на прийняття рішень користувачами, дає змогу вчасно оцінити минулі, теперішні та майбутні події, підтвердити та скоригувати їхні оцінки, зроблені у минулому: а) доречність; б) дохідливість; в) зіставленість; г) необхідність.
15. ……………………. – інформація, наведена у фінансовій звітності, повинна бути достовірною, якщо вона не містить помилок та перекручень, які здатні вплинути на рішення користувачів звітності: а) доречність; б) дохідливість; в) зіставність; г) достовірність. Завдання 3 Визначити наслідки господарських операцій підприємства для фінансових звітів. Для виконання завдання слід заповнити таблицю 2.2, використовуючи знаки „+” для позначення збільшення та „-„ для позначення зменшення величини у звітних формах. Матеріал для виконання завдання: Господарські операції ТОВ «Люкс» за 2012 рік. 1. На поточний рахунок зараховано кошти від постачальників (повернено аванс) – 10 000 грн. 2. Реалізовано готову продукцію за готівку – 80 000 грн. 3. Здійснено авансовий платіж постачальнику 37 000 грн. 4. Визнано витрати по перевезенню готової продукції покупцям - 7 000 грн. 5. Сплачено кошти за розрахунково-касове обслуговування - 200 грн. 6. Видано кошти з каси на відрядження підзвітній особі 4 200 грн. Таблиця 2.2. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.007 сек.) |