|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ТЕМА 22. ПРАВОВА ПОВЕДІНКА. ПРАВОПОРУШЕННЯ І ЮРИДИЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬПоняття, ознаки та види правової поведінки. Поняття та ознаки правомірної поведінки. Склад і види правомірної поведінки. Поняття, ознаки та види неправомірної поведінки. Об’єктивно протиправні діяння і зловживання правом. Поняття та ознаки правопорушення. Види правопорушень. Причини та умови правопорушень і шляхи їх подолання. Поняття та елементи складу правопорушення. Суб’єкт правопорушення. Об’єкт правопорушення. Об’єктивна сторона правопорушення. Суб’єктивна сторона правопорушення. Місце юридичної відповідальності в системі соціальної відповідальності. Поняття, сутність та природа юридичної відповідальності. Юридична відповідальність і державний примус. Мета, функції та принципи юридичної відповідальності. Підстави та стадії застосування юридичної відповідальності. Реалізація юридичної відповідальності. Підстави виключення, обмеження і звільнення від юридичної відповідальності. Види юридичної відповідальності.
ТЕМА 23. ПРАВОСВІДОМІСТЬ І ПРАВОВА КУЛЬТУРА Поняття правосвідомості. Структура правосвідомості. Функції правосвідомості. Роль правосвідомості в процесі правотворчості і реалізації права. Види і типи правосвідомості. Взаємозв’язок права і правосвідомості. Поняття і зміст правової культури. Функції правової культури. Види правової культури. Правова культура особи. Особливості професійної правової культури. Поняття, зміст та структура правової культури суспільства. Основні шляхи формування правової культури суспільства. Деформації правосвідомості. Класифікація деформацій правосвідомості. Правовий нігілізм: поняття, джерела, причини форми прояву і шляхи подолання. Поняття, мета та завдання правового виховання. Принципи та функції правового виховання. Засоби, способи, методи та форми правового виховання. Правова освіта і правова пропаганда. Правовий всеобуч.
ТЕМА 24. ЗАКОННІСТЬ І ПРАВОПОРЯДОК Поняття, характерні риси та функції законності. Основні принципи законності. Вимоги законності. Гарантії законності. Поняття та характерні риси правопорядку. Зміст і форма правопорядку. Структура правопорядку. Функції правопорядку. Принципи правопорядку. Співвідношення права, законності і правопорядку. Правопорядок і громадський порядок. Основні шляхи зміцнення законності і правопорядку. Забезпечення та охорона законності і правопорядку. Конституційна законність і конституційне правосуддя. Поняття, суть і види державної дисципліни.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |