|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Т.Г.Шевченко
Комплексні проекти в графічному дизайні 4 курс, заочне відділення, 2013 р., весінній семестр.
Тема 1. Комплексний проект з розробки “інфографіки” на екологічну тематику та її використання в об’єктах графічного дизайну (брошура, плакат, презентація). Тема 2. Дизайн багатосторінкового видання альбомного типу, що має включати серію авторських фотографій відповідно розробленому сценарію, тексти, та супровідні елементи рекламного характеру (плакат, буклет, листівка, запрошення і т.п.). Послідовність роботи над проектами: Тема 1. 1. Підготувати реферат: «Інфографіка. Історія, особливості стилістики, основні напрямки та сфери застосування” 2. Обробити зібрану екологічну інформацiю, проаналізувати її і представити дані в формі максимально пристосованій до візуальної подачі (графіки, діаграми, і т.п. - інфографіка) 3. Створити серію ілюстрацій (інфографіка) до підготовленої раніше брошури на екологічну тематику та включити їх у верстку публікації з урахуванням структури, ритміки та специфіки видання. Тема 2. 1. Аналіз найбільш цікавих туристичних об’єктів міста та тематичних маршрутів, що можуть їх поєднувати; 2. Створення легенди, концепції, назви обраного маршруту (“Ранок мого міста”); 3. Розробка сценарію фотосесії (втілення концепції в серії послідовно відпрацьованих ескізів, що надають конкретне уявлення про об’єкти зйомки, їх послідовність, переходи, ритми, плани, ракурси і т.п.); 4. Фотоз’йомка; 5. Дизайн альбому-проспекту з використанням текстів і фото (обкладинка, сітка, верстка альбомного блоку і т.д.) Особливу увагу звернути на екологічну складову, що включає чистоту оточуючого середовища, повітря, води, турботу про зелені насадження і т.д. Керівник, проф. О.А.Векленко Практичні завдання на тему “Інфографіка” 1. Анкета – заповнити анкету та візуалізувати основні її положення 2. 1,2,3,4,5,6,7,8,9. 2,4,6,8 – жіночої статі; 3,6 – хворі; 7 – інвалід, 2,5 та 3,8 – сім’ї, мають по одній дитині – 3 та 4; 9-й – помер. 3. За допомогою графічних засобів представити інформацію про свою сім’ю – (склад, стать, вік, освіта, вподобання, хобі, батьки, проживають окремо – разом)
Практичні завдання на тему: “Сценарій” Лінійній, послідовний розвиток подій. Причинно-наслідкові зв’язки Старовинна англійська дитяча пісенька “Гвоздь и подкова”. Переклад С.Маршака Не было гвоздя - Подкова отпала, Подкова отпала – лошадь захромала, Лошадь захромала – командир убит, Конница разбита, армия бежит, Враг вступает в город, Пленных не щадя, От того, что кузнице, не было гвоздя.
Створити серію (послідовний ряд) візуальних асоціацій та об’єднати їх у вигляді книжки (10х10 см, 8 стор.+ обкладинка)
Нелінійний розвиток подій. Т.Г.Шевченко. Садок вишневий коло хати, Хрущі над вишнямі гудуть, Плугатарі з плугами йдуть, Співають ідучи дівчата, А матері вечерять ждуть.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |