АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Фізхвилинка

Читайте также:

    КОНСПЕКТ ЗАНЯТТЯ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

    ДНЗ№ 291 група середня Дата ________

    Методист: Дем’янова Ю.О.

    Вихователь: Коган Л.В.

    Тема заняття: тварини

    Тип заняття: індивідуально-групове

    Вид заняття: комбіноване

    Мета:

    Практична: формувати рецептивні та репродуктивні навички мовлення з теми,поповнювати активний і пасивний словник новими лексичними одиницями; тренувати у вимові англійських звуків.

    Освітня: поглиблювати знання дітей про тварин,вчити порівнювати однакові предмети та явища в англійській та рідній мовах.

    Розвивальна: розвивати фонематичний слух, наочно-зорове мислення, зорову та слухову пам'ять.

    Виховна: виховувати інтерес до англійської культури та мови, формувати позитивну мотивацію щодо вивчення англійської мови.

    Фонетичний матеріал: [о:] [h] [f] [g] [u]

    Мовний матеріал: а bear, a cat, a dog, a pig, a mouse.

    Мовленнєвий матеріал: Hello! How are you? I'm fine, thank you. I'm OK, thank you.

    Соціокультурні знання та вміння: звуконаслідувальні слова (аnimals’ sounds), мовленнєвий етикет спілкування.

    Обладнання та матеріали: іграшки-тварини, предметні картки, демонстраційний стіл, дошка, магнітофон.

     

    Хід заняття:

    1. Початок заняття. Фонетична зарядка. Діти сидять півколом, вчитель вітається з усіма дітьми віршиком, діти відповідають, а потім промовляють ті самі слова до вчителя.


    Teacher:

    Hello! Hello!

    How are you?

    How are you?

    Children:

    I'm fine, thank you.

    I'm OK, thank you.

    Children:

    Hello! Hello!

    How are you?

    How are you?

    Teacher:

    I'm fine, thank you.

    I'm OK, thank you.


     

    Діти виконують пісеньку “Hello, hello”

    Учитель повідомляє, що сьогодні на занятті діти здійснять цікаву подорож до чарівного лісу, де знайдуть нових друзів. Але, щоб підготуватися до такої зустрічі, треба повправляти язички.

    Учитель: Сьогодні у нашому чарівному лісі дуже гарно. Діти дивуються усьому навкруги і промовляють подовжений звук [о:]. Але сьогодні сонечко не дуже гріє і в нас змерзли руки (діти показують змерзлі руки). Давайте їх зігріємо [h-h-h]. (Діти дмухають на руки, щоб їх зігріти, і промовляють відповідний звук). Дивіться, ось біжить їжачок і фиркає, ось так [f-f-f]. А ось, послухайте, озивається сова: [u-u-u]. А тепер уявіть, як загелготіли дикі гуси: [g-g-g]. Молодці – Very nice!

    Фізхвилинка.

    А тепер вирушаймо назустріч пригодам! Діти встають і разом з учителем виконують рухи під музичний супровід.

     


    Children, stand up, please!

    Clap, clap, clap your hands,

    Clap your hands together,

    Clap, clap, clap your hands,

    Clap your hands together.

     

    Stamp, stamp, stamp your feet,

    Stamp your feet together,

    Stamp, stamp, stamp your feet,

    Stamp your feet together.

     

     

    Nod, nod, nod your head,

    Nod your head together,

    Nod, nod, nod your head,

    Nod your head together.

     

    Dance, dance, dance a dance,

    Dance a dance together,

    Dance, dance, dance a dance,

    Dance a dance together.


    Поиск по сайту:



    Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)