АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Опис навчальної дисципліни. Факультет менеджменту

Читайте также:
  1. II. Актуалізація опорних знань та мотивація навчальної діяльності
  2. II. Мотивація навчальної діяльності школярів
  3. VII. Стягнення за порушення трудової дисципліни
  4. АНОТАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ ЗІ СТРУКТУРНО-ЛОГІЧНОЮ СХЕМОЮ (МІЖДИСЦИПЛІНАРНИМИ ЗВ’ЯЗКАМИ).
  5. Анотація навчальної дисципліни «Макроекономічний аналіз»
  6. Анотація навчальної дисципліни «Макроекономічний аналіз»
  7. Анотований перелік питань для тестового державного іспиту з навчальної дисципліни «Організація рекреаційних послуг»
  8. В результаті вивчення дисципліни студенти повинні
  9. ВИДИ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВ
  10. ВИМОГИ ДО ОБСЯГУ ЗНАНЬ НА ДЕРЖАВНИХ ІСПИТАХ З ДИСЦИПЛІНИ «МЕТОДИКА ВИКЛАДАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ В ПОЧАТКОВИХ КЛАСАХ» (ЗГІДНО З ПРОГРАМОЮ)
  11. Витяг з навчальної програми
  12. Відзначимо наступні основні функції політичної соціології як навчальної дисципліни: світоглядну, пізнавальну, виховну, практично-політичну.

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

ВІННИЦЬКИЙ національНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Факультет менеджменту

 

 

Кафедра адміністративного менеджменту

Та державного управління

 

 

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  Навчально-методичною радою
  Вінницького національного
  аграрного університету
  ___ ____________ 2013 р.

 

Управління персоналом

 

 

робочий зошит

Для виконання практичних завдань з дисципліни для підготовки фахівців напряму підготовки 0306 «Менеджмент і адміністрування»

галузі знань 6.030601 «Менеджмент» денної форми навчання

 

 

ВІННИЦЯ 2013

УДК 338.43.01(075.8)

 

Робочий зошит підготували: кандидат економічних наук, доцент Л.М.Пронько; кандидат економічних наук, доцент, О.Ю. Самборська; асистент – Ю.В. Онищук; асистент - Е.А. Кірєєва.

 

Рецензенти:

 

Губанова Л.І. к.е.н., доцент кафедри фінансів ВТЕІ КНЕТЕУ

 

Кубай О.Г. к.е.н., доцент кафедри адміністративного менеджменту та державного управління ВНАУ

 

 

Рекомендовано до видання Навчально-методичною радою Вінницького національного аграрного університету (протокол №_ від „___” _______2013 р.)

 

Відповідальна за випуск: Л.М. Пронько, Е.А. Кірєєва

Передмова

Незаперечною є істина про те, що високоефективну і конкуренто­спроможну економіку можуть сформувати та розвивати тільки професійно компетентні й досвідчені управлінські кадри всіх рівнів, перш за все господарські керівники і спеціалісти з базовою економічною освітою. Саме це і є пріоритетним спонукальним мотивом реформування системи підготовки таких фахівців, а отже, і видання відповідних методичних посібників, зорієнтованих на набуття ними (фахівцями) достатніх практичних навичок розв’язання повсякчасних виробничо-господарських завдань економічного управління підприємствами та організаціями за ринкових умов господарювання.

Пропоновані методичні рекомендації побудовані таким чином, щоб підвищити інтенсивність навчання, допомогти поглибити знання з предмета, що вивчається, формування навичок логістичного мислення, адаптованого до ринкової економіки. Методичні рекомендації включають два блоки, що мають таку сутнісно-змістову спрямованість: 1) семінарські заняття; 2) практичні заняття.

В першому блоці найбільша увага приділена методичним порадам щодо теоретичного освоєння теми, засвоєння основним економічних термінів та понять з проблематики, вмінню визначати тенденції та зміни в сучасній аграрній ринковій, узагальнювати інформацію та застосовувати її на практиці в умовах проблемної виробничої ситуації. З кожної теми дається: план семінарського заняття, основні терміни та поняття, питання для повторення та проведення дискусій, завдання для перевірки знань, список рекомендованої літератури.

В другому блоці розміщено практичні заняття. Значна частина занять побудована таким чином, що дає можливість майбутнім спеціалістам на основі реальних показників діяльності конкретних аграрних та агропереробних підприємств України, набути практичних навиків роботи з річною фінансовою та статистичною звітністю підприємств, навчитися швидко й правильно орієнтуватися у фактичній вихідній інформації та робити відповідні висновки щодо оцінки ступеня ефективності здійснення техніко-технологічних, організаційних, економіч­них і соціальних заходів.

Особливе практичне значення має та частина рекомендацій, що містить докладну методику розв’язування однотипних задач і загальноприйняті методичні підходи до аналізу конкретних виробничо-госпо­дарських ситуацій на окремих підприємствах та їх інтеграційних утвореннях. З навчальною метою за кожною темою практичного та семінарського заняття виокремлені завдання для перевірки знань, які включають тести та задачі. Кількість і характер включених до збірника практичних задач і конкретних виробничо-господарських ситуацій дозволяють їх розв’я­зувати та аналізувати не тільки під час проведення аудиторних занять, а й самостійно при виконанні домашніх письмових завдань. Це сприятиме ґрунтовнішому засвоєнню навчальної дисципліни «Управління персоналом».

 

Опис навчальної дисципліни

 

Найменування показників Галузь знань, напрям підготовки, освітньо-кваліфікаційний рівень Характеристика навчальної дисципліни
денна форма навчання заочна форма навчання
Кількість кредитів – 5,0   Нормативна
Галузь знань 0306 «Менеджмент» (шифр і назва)
Модулів – 2 Напрям підготовки: 6.03060101 « Менеджмент », Рік підготовки:
Змістових модулів – 2 2013-й 2013-й
Індивідуальне науково-дослідне завдання ___________ (назва) Семестр
Загальна кількість годин - 192 1-й 1-2-й
Лекції
Тижневих годин для денної форми навчання: аудиторних – 4 самостійної роботи студента - 4 Освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалавр   36 год. 8 год.
Практичні, семінарські
36 год. 6 год.
Лабораторні
год. год.
Самостійна робота
120 год. 178 год.
Індивідуальні завдання:год.
Вид контролю: іспит

 

Примітка.

Співвідношення кількості годин аудиторних занять до самостійної і індивідуальної роботи становить:

для денної форми навчання – 60 %

для заочної форми навчання – 8,0 %


1 | 2 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.)