АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Бюджетникам підвищено зарплати

Читайте также:
  1. Б) земельні ділянки з еродованими, перезволоженими, з підвищеною кислотністю або засоленість, забрудненими хімічними речовинами ґрунтами та інші.

Відповідне рішення Уряду ухвалено сьогодні 27 березня на засіданні КМУ.

Згідно з урядовою постановою, з 1 січня поточного року підвищуються посадові оклади працівників бюджетної сфери, оплата праці яких здійснюється на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери (далі - ЄТС), виходячи з посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду (з 1 січня його розмір становить - 852 гривні).

- На доручення Президента України, після тривалих консультацій з профспілками, сьогодні ми чергове підвищуємо розмір першого тарифного розряду ЄТС, - повідомив прем’єр-міністр України Микола Азаров. - Відповідно підвищаться всі посадові оклади працівників бюджетної сфери, - сказав він.

Крім того, з метою забезпечення міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень в оплаті праці працівників з початку цього року за 1-5 тарифними розрядами передбачається, що у штатних розписах посадові оклади працівників, посади яких віднесені до цих тарифних розрядів, установлюються з 1 січня 2013 року у таких розмірах:

1 тарифного розряду - 1147 грн.,

2 тарифного розряду - 1152 грн.,

3 тарифного розряду - 1162 грн.,

4 тарифного розряду -1172 грн.,

5 тарифного розряду - 1182 гривні.

 

- Профспілки вельми позитивно оцінюють таке рішення Уряду, - сказав Перший заступник керівника СПО об’єднань профспілок, заступник Голови ФПУ Г.В.Осовий, - тому що воно є результатом нашої спільної багатомісячної роботи, а також виконанням умов Генеральної угоди. Уряд повів себе як відповідальний соціальний партнер і те, що прийнято таку постанову – є прикладом ефективного соціального діалогу. Таким чином, наполегливість профспілок знайшла своє втілення у данні й постанові. Від імені членів профспілок, працівників бюджетної сфери – подяка Уряду.

 

Нагадаємо, що у 2012 році посадові оклади працівників бюджетної сфери переглядалися шість разів поспіль і таку політику Уряд продовжує.

В цілому підраховано, що підвищення отримають майже 3,5 млн. працівників освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної сфери та інших бюджетних галузей.

Прем’єр-міністр особливо звернув увагу усіх працівників бюджетної сфери, що вони отримають перерахунок за січень-березень цього року, виходячи із нових розмірів посадових окладів.

Наприклад, посадовий оклад провідного бібліотекаря та вчителя вищої категорії збільшиться на 167 гривень порівняно з окладом, встановленим раніше, лікаря-терапевта вищої категорії – на 179 гривень.

А фактичне збільшення буде ще вищим, адже практично усі працівники бюджетної сфери мають надбавки і доплати до посадового окладу: за вислугу років (від 10 до 30%), за складність і напруженість у роботі (до 50%), за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників, за суміщення професій (посад) (до 50%), за науковий ступінь (15%, 25%), за класне керівництво (до 20%), педагогічним працівникам 20% за престижність праці, бібліотечним працівникам за особливі умови роботи – 50% тощо.

З метою підвищення рівня мотивації до праці працівників системи екстреної медичної допомоги іншою постановою, що була ухвалено сьогодні на засіданні КМУ, з 1 жовтня 2013 року для цієї категорії працівників встановлюються дві надбавки:

- за особливі умови праці та за особливий характер праці - у розмірі до 20 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати) кожна. Також раз на рік їм буде виплачуватися матеріальна допомога у розмірі одного посадового окладу (ставки заробітної плати) для вирішення соціально-побутових питань.

ІАЦ

 

 


Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)