АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Посадові особи митної служби України

Читайте также:
  1. II. Організація перевірок органами Держтехногенбезпеки України
  2. II. Учебники, учебные пособия, монографии, статьи в журналах, Интернет-источники
  3. IІІ. Проведення перевірок суб’єктів господарювання та органів влади та інших підконтрольних об’єктів органами Держтехногенбезпеки України
  4. А) людської особистості
  5. А) особисті немайнові права автора
  6. а)Учебники и учебные пособия
  7. А. С. Макаренко про програму формування особистості
  8. Агальна характеристика конституційного права України.
  9. Адміністративні проступки за Кодексом України про адміністративні правопорушення
  10. Адміністративно-правовий статус громадян України та іноземців
  11. Адміністрації України М.Я.Азаров
  12. Адміністрація Президента України

Посадовими особами митних органів можуть бути лише гро­мадяни України.

Посадові особи митних органів, визнані за вироком суду, що набрав законної сили, винними у вчиненні злочину, звільняються зі служби в митних органах.

Посадові особи митних органів, яким вперше присвоюється персональне звання, приймають урочисте зобов'язання посадових осіб митних органів визначеного змісту. Процедура прийняття урочистого зобов'язання визначається Головою Державної митної служби України.

Посадові особи митних органів не можуть бути членами політичних партій, рухів та об'єднань, а також організовувати страйки і брати участь у них, вчиняти інші дії, що перешкоджають нормальному функціонуванню митних органів.

Посадові особи митних органів не мають права:

Ø займатися будь-якою підприємницькою діяльністю безпо­середньо чи через посередників або підставних осіб;

Ø входити самостійно, через представника або підставних осіб до складу правління чи інших виконавчих органів підприємств, кредитно-фінансових установ, господарських товариств тощо, організацій, спілок, об'єднань, кооперативів, що займаються підприємницькою діяльністю;

Ø бути повіреним третіх осіб у митних справах;

Ø використовувати своє службове становище для будь-якого не передбаченого законодавством України сприяння особам або підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності й одержувати за це винагороди, послуги чи пільги.

Забороняється спільна служба в одному митному органі (під­розділі) осіб, які є близькими родичами чи свояками, якщо за служ­бовим становищем один з них підлеглий або підконтрольний іншому.

Посадові особи митних органів проходять атестацію. Порядок її проведення визначається Головою Державної митної служби Україні.

Посадовим особам митних органів присвоюються персональні звання відповідно до займаних посад і визначених строків вислуги у кожному званні.

Постановою Верховної Ради України № 2099-12 від 05 лютого 1992 року "Про персональні звання державної митної служби України" та ст. 410 Митного кодексу України встановлюються такі персональні звання митної служби:

- дійсний державний радник митної служби;

- державний радник митної служби І рангу;

- державний радник митної служби II рангу;

- радник митної служби І рангу;

- радник митної служби Прангу; -радник митної служби НІрангу;

- інспектор митної служби І рангу;

- інспектор митної служби П рангу;

- інспектор митної служби IIIрангу;

- старший прапорщик митної служби;

- прапорщик митної служби;

- старшина митної служби;

- курсант.

Посадовим особам митних органів, які мають персональні звання, встановлюються такі строки вислуги: для жінок 20 років з правом виходу на пенсію у 50 років, для чоловіків 25 років з правом виходу на пенсію у 55 років [1].


1 | 2 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)