|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
П.В Довганенко
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ До практичного заняття “РОЗСЛІДУВАННЯ ТА ОБЛІК НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ, ПРОФЕСІЙНИХ ОТРУЄНЬ І АВАРІЙ НА ВИР ОБНИЦТВІ”
Дніпропетровськ - 2004
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кафедра безпеки життєдіяльності
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ До практичного заняття “РОЗСЛІДУВАННЯ ТА ОБЛІК НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ, ПРОФЕСІЙНИХОТРУЄНЬ І АВАВРІЙ НА ВИРОБНИЦТВІ”
Дніпропетровськ - 2004 Методичні вказівки до практичного заняття “Розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві” Дніпропетр. держ.агр..ун-т. Дніпропетровськ, 2004. с . Методичні вказівки розроблені на основі затвердженої постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1112.
. Методичні вказівки дають змогу розглянути порядок розслідування та обліку нещасних випадків, що трапляються на виробництві. Знайомлять нас з документацією розслідування. Призначені для студентів всіх видів навчання.
Методичні вказівки затверджені на засіданні кафедри БЖД “___”___________2004 р., протокол № ___
Укладачи: старши викладачи С.П. Дмитрюк та Л.Д. Устимович; Рецензенти: доцент І.Л. Чабаненко; зам.начальника Держнаглядохоронпраці в агропромисловому Комплексі П.В Довганенко
Загальні положення
Методичні вказівки визначають процедуру проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій. Дія Положення про розслідування поширюється на: власників підприємств або уповноважені ними органи осіб, у тому числі іноземців та осіб без громадянства, які відповідно до законодавства уклали з роботодавцем трудовий договір (контракт) або фактично були допущені до роботи в інтересах підприємства, а також на осіб, які забезпечують себе роботою самостійно. Розслідування нещасних випадків та професійних захворювань, що сталися з працівниками, які перебували у відрядженні за кордоном, проводиться згідно з Положенням, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України. Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків,що сталися з вихованцями, учнями, студентами, курсантами,слухачами, стажистами, клінічними ординаторами, аспірантами, докторантами під час навчально-виховного процесу, у тому числі під час виробничого навчання, практики на виділеній дільниці підприємства під керівництво уповноважених представників навчального закладу, визначається МОН за погодженням з Дежнаглядохоронпраці, відповідним профспілковим органом і виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань (далі - Фонд). Проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, що сталися з працівниками під час прямування на роботу чи з роботи пішки, на громадському, власному або іншому транспортному засобі, що не належить підприємству і не використовувався в інтересах підприємства, здійснюється згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2001 р. N 270 (270-2001-п).
Розслідування та облік нещасних Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |