|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ЕКЗАМЕНАЦІЙНІ БІЛЕТИ
Білет 1
1. Інформаційне суспільство та цифрова революція як умови виникнення кіберпростору та формування куберкульутри 2. Кіберкультурна теорія Д. Харауей
Білет 2 1. Поняття інформаційного суспільства. 2. Ключові концепти кіберкультурной теорії Донни Харауей. «Маніфесті Кіборга».
Білет 3 1. Інформаційне суспільство в теоретизуваннях У. Мартіна, М. Кастельса, Д. Белла. 2. Концепт «кіборга
Білет 4 1. Інформація та знання як головні продукти виробництва інформаційного суспільства 2. «Кіборг» як явище, що не є локалізованим ні історично, ні географічно.
Білет 5 1. Відмінні риси інформаційного суспільства 2. Основні елементи кіборг моделювання.
Білет 6 1. Інформаційне суспільство та створення умов глобальної інформаційної мережі. 2. Кіборг як людська онтологія.
Білет 7 1. Інформаційне суспільство та проблеми соціальної нерівності. 2. Кіборг як створення пост-гендерного світу.
Білет 8 1. Поняття «кіберпростір». 2. Проблема ідентичності та ідентифікації. Матриця розрізнення: людина і тварина; організм і машина;одухотворене і не-одухотворене.
Білет 9 1. Кіберпростір як новий предмет осмислення. 2. Соціальний і культурний рух у сучасному суспільств за Д. Харауей
Білет 10 1. Кіберпростір у концептуалізації Д.Бела. 2. Символічний характер діяльності в інформаційному суспільстві, віртуалізація життя як особливості культури інформаційного суспільства.
Білет11 1. Опосередкованість як маніфестація можливостей кіберпростору. 2. Виміри кіберкультури: індивідуальний, груповий (корпоративний, професійний), соцієтальний.
Білет 12 1. Поняття «кіберпростір»(за Д. Белом) як культурного явища 2. Трансформації людини під впливом кіберпростору та кіберкультури.
Білет 13 1. Кіберкультура: інтерпретаційне поле 2. Створення ідентичності у кіберпросторі. Різниця між есенціалістським та структурним підходом
Білет 14 1. Зміни культури під впливом інформації і комунікації. 2. Прояви кіберкультри: мережева культура
Білет15 1. Зародження поняття «кіберкультура» на стику двох світів - фізичного і віртуального. 2. Поняття «соціальна мережа». Історія виникнення соціальних мереж.
Білет 16 1. Феномен кіберкультури як виду сучасної культури, заснованої на використанні можливостей комп'ютерних технологій та віртуальної реальності. 2. Соціальна мережа як поле формування кіберкультури.
Білет 17 1. Техно-центристський та культуро-центристський підходи до інформації та комунікації як підґрунтя формування кіберкультури. 2. Особливості проявів індивідуальної кіберкультури в соціальних мережах.
Білет 18 1. Мережевий характер інформаційної культури, та його вплив на формування особливостей кібрекультури. 2. Мережевий стиль репрезентацій та спілкування.
Білет 19 1. Антиієрархічність, нелінійність, семантичний та аксіологічний плюралізм кіберкультури. 2. Кіберпростір, кордони, діаспори
Білет 20 1. Маніфістація кіберкльтури. 2. Характерні ознаки кіберпанку. Походження терміну. Визначення кіберпанку як літературного напряму.
Білет 21 1. Характерні риси кіберкультури 2. Політичні, соціальні та гуманітарні виміри існування та використання он-лайн конференцій.
Білет22 1. Комунікативні властивості кіберкультури 2. Поняття «кибер-мистецтво та кібер-дізайн.
Білет 23 1. Кіберпростір та кіберкультура у контексті теорії інформаціонального суспільства М. Кастельса 2. Аніме і манга як найпоширеніші приклади кіберпанківських творів сучасності.
Білет 24
1. Прояв соціальної структури в різних формах залежно від різноманітності культур і інститутів. 2. Кіберпанк та масова культура
Білет 25 1. Мережева логіка структури інформаціонального суспільства. 2. Популярна кіберкультура (феномен Youtube,Wikipedia)
Білет 26 1. Мережевий лібералізм як основа формування кіберкультури. 2. Основні напрямки кіберкульутри
Білет 27 1. Реальна віртуальність та віртуальна реальність 2. Прояви кіберкультри: он-лайн конференції
Білет 28
1. Інформація та знання як головні продукти виробництва інформаційного суспільства 2. Кіберпанк у музиці, кіно та комп’ютерних іграх.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.) |