|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Для участі в конференції та публікації матеріалів необхідноМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені В. Н. КАРАЗІНА ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ КАФЕДРА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ КАВКАЗЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН КАФЕДРА КРАЇНОЗНАВСТВА запрошують Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ» (Харків, 17 квітня 2015 року) яка відбудеться 17 квітня 2015 року в Харківському національному університету імені В.Н. Каразіна, Північний корпус за адресою: м. Харків, площа Свободи, 6, 3 поверх, аудиторія 381. Початок роботи о 10.00. Реєстрація учасників з 9.00.Основні напрямки роботи конференції: · історія та теорія міжнародних відносин; · національні інтереси та стратегічні пріоритети зовнішньої політики країн в умовах глобалізації сучасного світу; · міжнародні інтеграційні та глобалізаційні процеси у світовій політиці та міжнародному туризмі; · євроінтеграція – пріоритетний напрямок зовнішньої політики та економіки України; · пострадянські країни у світовій політиці та міжнародних відносинах; · міжнародні відносини та модернізаційні процеси в суспільно-політичному житті країн Центральної та Східної Європи; · особливості суспільно-політичного розвитку та модернізаційні процеси у країнах Східної Азії; · країнознавчі та регіональні проблеми міжнародного туризму; · туристична політика зарубіжних країн та пріоритети України; · глобальні проблеми сучасності; · особливості розвитку міжнародного ринку туристичних послуг та національний ринок туристичних послуг в умовах євроінтеграції; · економіка і організація туристичного бізнесу; · сучасні тенденції розвитку готельно-ресторанного бізнесу; · проблеми вдосконалення туристичної інфраструктури; · використання культурної спадщини в туризмі: міжнародний досвід та національні пріоритети; · регіональні стратегії розвитку міжнародного туризму.
На конференції планується: · пленарне засідання; · робота секцій Для участі в конференції та публікації матеріалів необхідно до 27 березня 2015 року: 1. Надіслати до оргкомітету заявку на участь у конференції за формою (додається). 2. Надіслати на електронну адресу оргкомітету <turbiz_conf@mail.ru> текст публікації. 3. Сплатити організаційний внесок або надіслати відсканований чек про сплату організаційного внеску на вказану вище адресу електронної пошти разом із публікацією. Організаційний внесок складає 150 грн. Оплату можна здійснити за наступними реквізитами: номер картки Приват Банку: 5168 7572 5987 1293. Отримувач: Федоренко Ірина Павлівна (з поміткою «Для конференції» та ПІБ відправника).
Вимоги до оформлення публікації: 1. Обсяг публікації 3-4 стор. формату А4. Розмір полів по 2 см; шрифт Times New Roman – 14 пт; відстань між рядками – 1,5 інтервали; відступ на початку абзацу 1 см. Текстовий редактор Microsoft Word (версія 97 і вище). Таблиці оформляються за допомогою Microsoft Word або Excel, малюнки – в графічних редакторах (tif., gif., bmp., wmf., emf., cdr.) та надсилаються окремими файлами. 2. Оформлення тез на сторінках: по центру подаються прізвище та ініціали автора напівжирним шрифтом (українською або російською та англійською мовами), на наступному рядку – назва доповіді великими літерами напівжирним шрифтом, вирівнювання по центру (українською або російською та англійською мовами). Через 2 інтервали праворуч від центру курсивом – назва ВНЗ, посада (студент, магістрант, здобувач, викладач, доцент та ін.), назва міста, країна. Для студентів і аспірантів обов’язково вказати наукового керівника. Далі через 2 інтервали – текст. Наприкінці статті подається список літератури, розміщений в рядок курсивом. УВАГА! Оргкомітет залишає за собою право відмовити у друкуванні невідредагованих матеріалів, які не відповідають тематиці чи вимогам або надіслані пізніше вказаного терміну.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |