|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Варіант № 17
Чавунні деталі нагрівалися до температури 450°С, довгочасно витримувалися, а потім повільно охолоджувалися. Завдання: 1) описати, як називається такий режим термічної обробки і у чому його особливості; 2) визначити та описати структуру і властивості деталей після термічної обробки; 3) описати, де застосовується така термічна обробка і з якою метою.
Варіант № 18 Виливки із легованої сталі піддавалися гомогенізації. Завдання: 1) описати, до якого виду термічної обробки відноситься гомогенізація і в чому її особливості; 2) назначити режими гомогенізації для заданої сталі; 3) описати структуру і властивості, які отримаються у виливках після гомогенізації; 4) дати визначення та застосування гомогенізації.
Варіант № 19 У стальному прокаті залишкові напруження перевищили границю текучості. Завдання: 1) назначити режими термічної обробки, яка дозволить усунути залишкові напруження; 2) описати, до якого виду термічної обробки відноситься вибраний режим і в чому його особливості; 3) описати структуру і властивості прокату, які отримаються після проведеної термічної обробки.
Варіант № 20 Деталі із сталі 45 піддавалися термічній обробці: одна партія – повному відпалу, інша партія – ізотермічному відпалу. Завдання: 1) назначити режими обох видів відпалу для заданої сталі і вказати різницю між ними; 2) описати перетворення, які проходять при кожному виді відпалу; 3) описати структуру і властивості деталей, що отримаються, і порівняти їх; 4) визначити режим відпалу, який є оптимальним для заданої сталі і довести це.
Варіант № 21 Деталі, виготовлені із сталі У9, піддавалися термічній обробці: одна партія – повному відпалу, інша партія – неповному. Завдання: 1) назначити режими обох видів відпалу і вказати різницю між ними; 2) описати перетворення, які проходять у сталі при виконанні цих видів термічної обробки; 3) описати структури і властивості деталей, які отримаються при кожному із видів відпалу, і порівняти їх; 4) визначити оптимальний режим відпалу для заданої сталі і довести це; 5) описати можливості застосування вибраного відпалу.
Варіант № 22 Для деталей із сталі 50, які отримані куванням, застосували нормалізацію. Завдання: 1) назначити режими нормалізації для заданої сталі і визначити правильність її застосування для даних деталей; 2) описати перетворення, які проходять при нормалізації; 3) описати структуру і властивості деталей, що отримаються в результаті нормалізації; 4) указати призначення нормалізації, її недоліки та переваги. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |