|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Міні-лекція: Як подолати нервову напругу?
Міні-лекція: Розповісти що це таке тренінг Тренінг з розвитку впевненості в собі «Повір у себе» Мета тренінгу полягає у виявленні рівня самооцінки ступеню проявлення впевненості в поведінці та формуванні навичок впевненої поведінки.
Завдання тренінгу:
- Гармонізувати самооцінку, відновити віру в себе, - Вміння долати нервову напругу, - Освоїти корисні комунікативні алгоритми на кожен день (як легко вступати в контакт з незнайомими людьми, просити, реагувати на маніпуляції і тиск, виступати публічно і т.д.), - Розвинути внутрішню свободу і сміливість у спілкуванні і діях.
Тренінг «Повір у себе» допомагає відновити внутрішній спокій і самоповагу, відчути свободу дій, дарує потужний заряд позитиву! ПРИНЦИПЫ РАБОТЫ В ГРУППЕ. Можливі правила: 1. Тут і зараз. 2. Виключити звук у мобільних телефонах. 3. Відвертість та відкритість 4. Бути позитивним до себе і до інших. 5. Говорити тільки від свого імені. 6. Правило активності. 7. Правило конфіденційності.
Знайомство. Міні лекція про впевненість
«Впевненість у собі - це віра в те, що в нас є щось більше, ніж ми про себе знаємо». У кожного є прихований потенціал! Подумайте, адже колись ви навіть ходити не вміли! А тепер? Був час, коли ви не могли читати і писати, не вміли плавати або водити машину. Все це ви поступово освоїли. Адже людина - істота навчаєма. Причому навчають досить швидко. Якщо ви чогось не здатні зробити зараз, це зовсім не означає, що так буде все життя.
«Впевненість у собі - це віра в те, що у важкій ситуації на себе можна покластися». У всіх нас не раз в житті бували складні моменти. Іноді ми могли розраховувати тільки на себе, іноді - ще й на допомогу оточуючих. І все ж немає людини, яка хоч раз не був би змушений діяти за прикладом барона Мюнхгаузена: власноруч витягати себе за волосся з болота. Таким чином: "Під упевненістю в собі розуміють здатність людини висувати і втілювати в життя власні цілі, потреби, бажання, домагання, інтереси, почуття щодо свого оточення"
Міні-лекція: Як подолати нервову напругу? Кожен з нас хвилюється перед і під час важливої події, іспиту, атестації чи значущою зустріччю. Але майже кожен намагається подолати це хвилювання. Це те хвилювання, яке допомагає на іспиті пригадати те, що ми начебто і не "знали" та придає блиску публічному, виступу, без нього ми виглядаємо надто спокійними навіть пасивними. Як же знизити хвилювання до мобілізуючого рівня? Нерідко клієнт, залишивши кабінет роботодавця бідкується: "Так хвилювався, що навіть не пам'ятаю, які там були меблі, який вигляд мав співрозмовник. У голові все змішалося." Що робити, щоб хвилювання не паралізувало дії та мовлення? Cкористаємося деякими поняттями нейролінгвінистичного програмування (НЛП). Є три основних сенсорних канали, крізь які ми отримуємо інформацію про навколишній світ. Це зір, слух, кінестатичні почуття (температура, тиск, почуття дотику). По кожному з трьох сенсорних вхідних каналах в нас без потоком поступає інформація, яка використовується нами для організації власного сприйняття. У кожного з нас є кілька способів репрезентації власної взаємодії зі світом. Як правило, один з каналів є провідним. У хвилини нервової напруги є сенс "упорядкувати " по черзі збір і обробку інформації свідомо роблячи якийсь канал провідним у якусь долю секунди. Наприклад, спочатку ми "завантажуємо " візуальний канал, тобто приділяємо увагу кольору стін, фактурі меблів, начебто оком дотикаємося. Потім прислухаємося (аудіальний канал) до звуків за вікном, дверима, ходу годинника чи шуму комп'ютера. І нарешті, кінестетичний канал – відчуємо, як "сидить" одяг, взуття, температуру повітря у кімнаті. На ці дії потрібно небагато часу, кілька секунд, вони непомітні чужому оку. Як правило, на початку розмови цей час є: співрозмовник знайомиться з документами чи закінчує свої справи. Після довільної послідовної зосередженості на кожному відчутті хвилювання стає значно меншим, думки яснішими, рухи повільнішими, не метушливими. Зникає побоювання, що хвилювання занадто впадає в очі співрозмовнику.
Упевнені в собі люди характеризуються: • незалежністю; • самодостатністю. Зовнішні ознаки впевненої людини: • виглядає спокійним; • тримається з гідністю; • відкритий погляд; • рівна постава; • спокійний і впевнений голос. Впевнений у собі людина вміє: • відчувати ситуацію, триматися з гідністю (жести, голос), розуміти межі фізичного і психічного; • адекватно оцінювати свої достоїнства і недоліки, прийняти критичне зауваження на свою адресу; • діяти чітко і організовано, бути наполегливим; • відкрито висловлювати і відстоювати свою думку, без ворожості та самозахисту.
Вправа "Подіум"
"Вороги" впевненості: страх, сором, почуття провини, помилкова делікатність, сумнів. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |