АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Провести гігієнічну ванну

Читайте также:
  1. А) Концентрация, вызывающая изменения, выходящие за пределы физиологических приспособительных реакций или, скрытую (временно компенсированную) патологию.
  2. ВНИМАНИЕ: при записи, возврат фиксируется в журнале “Возврата почтовых переводов”, войдя в который необходимо будет провести введенный возврат, по Книге-Главной.
  3. ВСЕ ИМЕЛО ЦЕЛЬ, ОСНОВАННУЮ НА ПРИОРИТЕТАХ
  4. Вслед за торговой маркой — на «землю обетованную»
  5. Даже жесткая или циничная критика может помочь писателю. Учитесь выдерживать даже необоснованную критику – это способ профессионально вырасти.
  6. Дайте гігієнічну оцінку адекватності і збалансованості харчування та обгрунтуйте гігієнічні рекомендації щодо корекції харчового раціону.
  7. Дайте гігієнічну оцінку природного освітлення операційної за показником світлового коефіцієнту
  8. Дайте гігієнічну оцінку умовам праці, поставте діагноз та обгрунтуйте лікувально-профілактичні рекомендації.
  9. Дати гігієнічну оцінку якості води.
  10. Задание №4. Провести анализ затрат (расходов) на производство и продажу продукции в целом по предприятию и по отдельным видам продукции.
  11. Имела ненормированную продолжительность трудового дня ( в среднем от 16 до 24 часов ). Работа в основном на открытом воздухе. На пенсию вышла по возрасту (в 54 года).
  12. Назвіть прилади, що дозволяють провести обстеження продовольства у польових умовах на зараження отруйними речовинами

 

Послідовність Зміст Примітка
Показання:     Місце виконання:   Підготувати необхідне:   Алгоритм виконання:     Заповнити медичну документацію: Догляд за шкірою та загартовування дитини.   Домашні умови та лікувальні заклади.   Ванночка (краще емальована), водний термометр, емальована кружка або глечик, дитяче мило, пелюшка, простирадло, чистий одяг, охолоджена та гаряча переварена вода.   Вимий руки! Одягни фартух. Вимий ванночку з милом, змий гарячою водою. Поклади на дно ванночки чисту пелюшку. Налий в ванночку води, виміряй температуру. Роздягни дитину, візьми на руки та обережно занури у воду. Однією рукою підтримуй голову дитини, а вільною рукою обмий волосяну частину голови, шию, тулуб, кінцівки. Обличчя водою з ванни не мий! Вийми дитину з води, облий чистою теплою водою з глечика, температура якої на 1 градус нижче ніж температура води гігієнічної ванни. Загорни в простирадло. Обсуши шкіру обережними промокуючими рухами, не розтираючи її. Одягни або сповий дитину. В умовах стаціонару після проведення гігієнічної ванни знезараж фартух, ванночку 3% розчином хлораміну.   Зроби відмітку про проведення гігієнічної ванни в листку призначень.     УВАГА! Ванночку використовують тільки для купання дитини. Температура води 36-370С.     Вперше новонароджену дитину купають через 1-2 дні після виписування з пологового будинку. З цього часу і до 6 місяців дитину купають щоденно. З 6 до 12 місяців через день, до 2 років – 2 рази на тиждень. Дитячим милом користуються з 3-4 тижня життя. М’якою мочалкою – після року. Тривалість купання для дітей до одного року – 5-7 хв., на другому році жит- тя – 8-10 хв., для старших дітей – 10-20 хв. З метою загартовування облий дитину водою, температура якої на 1 0С нижче, ніж температура гігієнічної ванни. Увага! Для новонароджених дітей використовують тільки переварену воду! У перші місяці життя дітей можна занурювати у воду в пелюшці.

Провести антропометрію – виміряти зріст

Послідовність Зміст Примітки
Показання:   Місце виконання:     Підготувати необхідне:     Алгоритм виконання:   Заповнити медичну документацію.   Оцінка фізичного розвитку дитини. Лікувально-профілактичні заклади.   Горизонтальний зростомір, склянки з 1% р-ом хлораміну з чистими та використаними серветками.   Вимий руки. Встанови горизонтальний зростомір на столі шкалою до себе. Основу зростоміра накрий пелюшкою. Поклади дитину так, щоб маківка голови щільно торкалася нерухомої частини зростоміру. Розправ ніжки легким натискуванням руки на коліна. Підведи рухому планку до підошов. Визнач зріст на шкалі зростоміра в сантиметрах. Знезаражу зростомір 1% розчином хлораміну Дані вимірювання занести в “Історію розвитку дитини” або в “Історію розвитку новонародженого”. Частота вимірювання зросту залежить від віку дитини. Дітей першого року життя вимірюють щомісячно, а після року 1 раз на квартал.   Руки повинні бути чисті, сухі та теплі.

ДОДАТОК

За І рік життя збільшення зросту складає:

І квартал – 3 см щомісячно;

ІІ квартал – 2,5 см щомісячно;

ІІІ квартал – 1,5 см щомісячно;

ІV квартал – 1 см щомісячно.

За І рік життя дитина в середньому виростає на 25см.

Середній зріст дитини старше року визначають за формулою: 75+5n, де n – кількість років.

У 4 роки зріст дитини становить 100см. Якщо дитині менше 4 років, її зріст дорівнює: 100см –8(4- n), де n – це кількість років.

Якщо дитині більше 4 років, то її зріст дорівнює:

100 + 6(n-4), де n – кількість років.

 

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.)