|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
з охорони праціТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ Державний нагляд за виконанням законодавчих та інших нормативно правових актів про охорону праці здійснюють: *Держкомітет України з нагляду за охороною праці, Головною державною інспекцією з нагляду за ядерною безпекою Міністерства екології та природних ресурсів України, Держпожежнагляд України, Санітарно епідеміологічною службою. Верховна рада та Кабінет міністрів. Профільні міністерства. Профспілки.
На роботах з підвищеною небезпекою працівники проходять навчання та перевірку знань з питань охорони праці: *До початку виконання посадових обов'язків та в подальшому один раз на рік. Періодично раз на 3 роки. Періодично раз в 5 років. За вказівкою адміністрації.
Вступний інструктаж з охорони праці з новоприйнятими працівниками проводить: *Спеціаліст з охорони праці. Працівник відділу кадрів. Безпосередній керівник. Голова профкому.
Повторний інструктаж з охорони праці на роботах без підвищеної небезпеки проводиться один раз: *У півріччя. На місяць. На квартал. За вказівкою державного інспектора.
Інструктаж студентів з охорони праці при проведенні лабораторних робіт проводить: *Викладач. Інженер з охорони праці. Ст. лаборант. Куратор.
Коли проводиться цільовий інструктаж з охорони праці? *При направленні на виконання разової чи тимчасової роботи. При переведенні працівника з одного цеху в інший. При зміні технології або після нещасного випадку. Після виходу з перерви.
Хто може скасувати припис спеціаліста з охорони праці? *Керівник підприємства. Профспілковий комітет. Суд. Прокуратура. Ким здійснюється розслідування нещасних випадків на виробництві? *Комісією, призначеною керівником підприємства. Відділом охорони праці. Інспектором Держгірпромнагляду. Профспілковим комітетом. Відділом внутрішніх справ.
Після якого терміну комісія повинна скласти акт про нещасний випадок на виробництві за формою Н-1? *Три доби. Одна доба. Після закінчення розслідування. Визначає керівник.
Чи розслідується нещасний випадок, про який потерпілий своєчасно не повідомив? *Розслідується за заявою потерпілого. Не розслідується. Розслідується, якщо з моменту події пройшло не більше одного місяця. У разі смерті потерпілого.
В якому розмірі підприємство сплачує штраф у разі встановлення спроби приховування роботодавцем нещасного випадку? *У 10-кратному розмірі. У 5-кратному розмірі. У 20-кратному розмірі. У 15-кратному розмірі.
У якому випадку виноситься постанова про накладення штрафу на підприємство? *За підсумками комплексної перевірки стану охорони праці підприємства. За підсумками перевірки інспектором держгірпромнагляду. За рішенням трудового колективу. За підсумками міністерської перевірки.
Хто забезпечує виконання заходів щодо створення здорових і безпечних умов праці, дотримання протипожежного режиму під час проведення: аудиторних занять, в лабораторіях, майстерень та ін.? *Проректор з навчальної роботи. Проректор з адміністративно-господарської роботи. Відділ охорони праці. Студентський профком.
Хто в вищому навчальному закладі складає заявки на спецодяг та інші засоби індивідуального захисту? *Зав. кафедрою. Інженер з охорони праці. Завідувач господарством. Завідувач складом. Хто підтверджує (встановлює) право працівників на пільгове пенсійне забезпечення, додаткову відпустку, скорочений робочий день? *Комісія з атестації робочих місць. Відділ охорони праці. Профком підприємства. Органи соцстраху.
З якого віку дозволяється роботодавцю приймати на роботу неповнолітніх: *З 16 років, а в особливих випадках з 15 років. З 15 років. З 17 років. З 18 років.
На підприємствах, які застосовують в роботі радіоактивні речовини, контроль опромінювання його персоналу здійснюється: *Службою радіаційної безпеки підприємства. Міською СЕС. Службою охорони праці підприємства. Спеціалістом цивільної оборони.
Зі збільшенням сили струму, що проходить через тіло людини, ураження людини: *Збільшується. Зменшується. Не змінюється. Коли як.
Захисне заземлення або занулення забезпечує: *Захист людини від ураження електричним струмом. Захист обладнання від короткого замикання. Захист приміщення від удару блискавки. Захист від корозії устаткування.
На які класи за ступенем небезпеки ураження електричним струмом приміщення поділяються: *Без підвищеної небезпеки, з підвищеною небезпекою, особливо небезпечні. Вологі, пилові, вибухонебезпечні. Заземлені, незаземлені, зануленні. Небезпечні, не небезпечні, надзвичайно небезпечні.
Електротехнічного персоналу після навчання та іспитів з питань електробезпеки: *Присвоюється група з електробезпеки. Видається диплом електромонтера. Присвоюється кваліфікаційний розряд. Надається право самостійного обслуговування електроустановки.
Засоби захисту від небезпечних чинників: огорожі, попереджувальна сигналізація, блокувальні пристрої, захисні екрани, обмежувачі та запобіжники називаються: *Колективними. Індивідуальними. Основними. Обов'язковими.
Назвіть санітарні норми для навчальних приміщень взимку (вологість, температура, швидкість руху повітря): *40-60%, 16-18 С, 0,2-0,5 м/с. 70-80%, 22-25 С, 1-2 м/с. 20-30%, 10-15 С, 0,05-0,1 м/с. 50-70%, 18-19 С, 0,7-1 м/с.
В аудиторіях навчальних закладів норма площі та об'єму на одного студента повинна становити: *1-3 м2, 4 м3. 4-5 м2; 15 м3. 6 м2, 20 м3. 0,7-0,9 м2, 6 м3.
Попередні медичні огляди (при прийомі на роботу) і обов'язкові періодичні медичні огляди (протягом трудової діяльності) проводяться для: *Працівників зайнятих на шкідливих та небезпечних роботах, та там де необхідне спеціальний професійний добір. Працівників з слабким здоров'ям. Усіх працівників. Осіб, які стоять на диспансерному обліку.
Назвіть норми освітлення в аудиторії (лабораторії): на дошці, на робочому столі, в кімнаті викладачів? *500 лк, 300 лк, 200 лк. 200 лк, 100 лк, 50 лк. 1000 лк, 600 лк, 300 лк. Залежно від кількості ламп.
Перша допомога при пораненні - зупинити кровотечу, запобігти зараженню, для чого необхідно: *Рану обробити спиртовмісним розчином і накласти пов'язку. Промити рану водою і перев'язати. Засипати рану порошком і заклеїти клеєм. Протерти рану тканиною і залишити відкритою.
Частини виробничого устаткування, які можуть стати джерелом небезпечних та (або) шкідливих чинників фарбуються у: *Жовтий колір. Червоний колір. Чорно-білий колір. Зелений колір.
Просочування повітря крізь щілини в: вікнах, дверях, перекриттях називається: *Інфільтрація. Аерація. Конвекція. Протяг.
Назвіть критичний рівень кисню у повітрі під час пожежі, нижче якого є загроза життю людини? *14%. 12%. 10%. 5%. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.008 сек.) |