|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ВИЗНАЧЕННЯ НАВАНТАЖЕНЬ НА БАЛКИ І РОЗРАХУНКОВИХ ЗУСИЛЬПри визначенні навантажень кожну балку слід розглядати окремо. Навантаження на балку настилу передається через настил з ділянок перекриття, розміщених на суміжних від балки прольотах, а на головну балку – від допоміжних або балок настилу. Розміри грузових площ балок приведені на рис. 4.
Ускладнений тип БК Нормальний тип БК
Рис. 4 Розподіл навантажень на елементи балочної клітки 1 – балки настилу, 2 – головні балки, 3 – допоміжні балки, 4 – колони.
Погонне рівномірно розподілене навантаження на балку: - нормативне (4) - розрахункове (5) де – крок балок (відповідно балок настилу чи допоміжних балок по рис. 4); – нормативне рівномірно розподілене тимчасове навантаження (відповідно до завдання), кПа; – постійне рівномірно розподілене навантаження, кПа; – відповідно коефіцієнти надійності для тимчасового і постійного навантаження (в курсовій роботі для власної ваги металевих конструкцій ); – коефіцієнт, який враховує власну вагу балки. Під постійним навантаженням в даному випадку мається на увазі: при розрахунках балок настилу – власна вага настилу; при розрахунку головних балок – вага настилу + власна вага балок настилу для нормального типу балочної клітки і вага настилу + власна вага балок настилу + власна вага допоміжних балок – для ускладненого. Власну вагу настилу, балок настилу і допоміжних балок на 1м2 площі можна визначити слідуючим чином: для настилу (6) де – перетворена для спрощення розрахунків питома вага заліза, яка дорівнює 7850 кг/м3; – товщина настилу в метрах. Для балок настилу і допоміжних балок (7) Нормативні і розрахункові значення згинаючого моменту і поперечної сили визначають методами опору матеріалів і будівельної механіки. Частково для навантажень, які можуть бути приведені до погонних рівномірно розподілених їх значення дорівнює:
; ; ; (8) де , – відповідно нормативне і розрахункове значення згинаючого моменту; – розрахункове значення поперечної сили. Навантаження від зосереджених реакцій балок настилу чи допоміжних або головних балок може бути замінене рівномірно розподіленим навантаженням інтенсивністю , якщо кількість балок, які спираються, більше 5. В приведеній формулі: – сума реакцій балок суміжних прольотів; – крок балок.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |