|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ІV. Підведення підсумків. Оцінювання
План-конспект уроку з німецької мови Дата: _______________ Клас: 6 Тема: На літніх канікулах Цілі уроку: - Практична: повторити найбільш вживану лексику 5го класу - Освітня: вчити учнів сприймати на слух іноземну мову; ввести нові ЛО по темі. - Розвиваюча: розвивати навички роботи в парі; - Виховна: виховувати культуру спілкування, уміння вести бесіду. Обладнання уроку: підручник, картки, тематичні малюнки Тип уроку: урок формування
Хід уроку І. Організація класу. ІІ. Мовленнєва хвилинка. ІІІ. Основна частина. Введення в іншомовну атмосферу Der Sommer Der Sommer, der Sommer, Der Sommer, der Sommer, Das ist die schönste Zeit: Der schenkt uns Freuden viel: Wir ziehen in die Wälder Wir jagen dann und springen Und durch die Au’n und Felder Nach bunten Schmetterlingen Voll Lust und Fröhlichkeit. Und spielen manches Spie Мозговий штурм - Was kann man in den Sommerferien machen? — Was hast du im Sommer gemacht? 3. Аудіювання 3.1 Прослуховування запису Впр 3 ст 5 3.2 Робота з історіями - Was haben die Kinder in den Ferien gemacht? 3.3 Hört und spielt den Dialog Впр 4 ст 5 3.3.1 Прослуховування діалогу 3.3.2 Читання діалогу. 3.3.3 Впр 4 б ст 5 ІV. Підведення підсумків. Оцінювання. V. Оголошення домашнього завдання.
План-конспект уроку з німецької мови Дата: _______________ Клас: 6 Тема: Це моя сім’я. Мета: Продовжувати формувати навички усного мовлення. Учити будувати логічні висловлювання за темою уроку, спираючись на текст, схему, план, опорні слова. Розвивати комунікативні здібності учнів. Тренувати учнів у читанні тексту за темою уроку. Розширювати пізнавальні інтереси учнів. Виховувати повагу до рідних та близьких. Обладнання уроку: підручники, зображення членів сім»ї Тип уроку: формування
Хід уроку І. Організація класу. Guter Morgen, Kinder! Wie geht es euch? Wie ist die Laune? Alles in Ordnung? Sеtzt euch. ІІ. Мовленнєва хвилинка. ІІІ. Основна частина. Актуалізація навчальної діяльності Впр 1 ст 6 Ergänze die passenden Wörter aus dem Kasten und höre die Lösungen. Перевірка домашнього завдання Was hast du im Sommer gemacht? — Ich habe meine Großeltern besucht, habe Bücher gelesen, bin geschwommen und gewandert. — Und ich habe/bin... Введення нового лексичного матеріалу 3.1 Роботап з словником 3.2 ППрактикування слів в мовленні Впр 2 ст 6 Мовлення 4.1 Читання діалогу(просебе) 4.2 Робота в парах Впр 2 ст 6 (читання діалогу) 4.3 Інсценування діалогу Письмо Впр 4 ст 7 1) Die Tochter meiner Tante ist mein/meine… 2) Der Sohn meines Bruders ist mein/meine… 3) Der Bruder meines Vaters ist mein/meine… 4) Die Eltern meiner Eltern sind mein/meine… 5) Mein Bruder ist der Sohn… 6) Meine Tante ist die Schwester… 7) Mein Opa ist der Vater… 8) Mein Cousin ist der Sohn…
ІV. Підведення підсумків. Оцінювання. Über was habt ihr heute gesprochen? Was machst du gern? Und du? Was machen die Kinder im Winter/ im Frühling? ´ Welche Tiere kennt ihr schon? Was können und wisst ihr schon? Zu Hause habt ihr ÜB. 1, Seite 184 Steht auf. Auf Wiedersehen. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.) |