|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Фізкультура на повітрі
МЕТА: заохочувати дітей до виконання фізичних вправ, розвивати самовладання. №1 1. Закріпити вміння заплигувати на предмет (20 см) (4-5 раз) 2. Удосконалювати вміння лазити по гімнастичній стінці однойменним способом (4-5 раз) 3. Р/г «Карасі і щука» (біг з ловінням) (3 раза) №2 1. Закріпити кидки м’яча у горизонтальну ціль (5 раз) 2. Удосконалювати стрибки в довжину з місця (5-6 раз) 3. Р/г «Пташки і кіт» (лазіння) (3 раза) №3 1. Закріпити вміння зістрибувати з висоти (20 см) (5-6 раз) 2. Удосконалювати кидки м’яча у горизонтальну ціль (5 раз) 3. Р/г «Горобчики» (стрибки) (3 раза) №4 1. Закріпити вміння кидати м’яч вверх, ловити двома руками (5-6 раз) 2. Удосконалювати вміння зістрибувати з висоти (20 см) (5 раз) 3. Р/г «Чия ланка швидше збереться?» (біг) (3 раза) №5 1. Закріпити вміння стрибати у довжину з місця (5-6 раз) 2. Удосконалювати вміння кидати м’яч вверх та ловити його (5-6 раз) 3. Р/г «Птахи і зозуля» (біг) (3 раза) №6 1. Закріпити вміння бігати на швидкість (5-6 раз) 2. Удосконалювати вміння стрибати у довжину з місця (5-6 раз) 3. Р/г «Ведмідь і бджоли» (лазіння) (3 раза) №7 1. Закріпити кидки торбинки на дальність (5 раз) 2. Удосконалювати вміння вміння бігати на швидкість (5-6 раз) 3. 3. Р/г «Кольорові автомобілі» (біг) (3 раза) №8 1. Закріпити вміння перестрибувати на обох ногах 5-6 предметів (20 см) (5-6 раз) 2. Удосконалювати кидки торбинки на дальність (5-6 раз) 3. Р/г «Перебіжки» (біг) (3 раза) Загартування МЕТА: виховувати бажання до здорового образу життя. 1.Дворазова прогулянка на свіжому повітрі. 2. Щоденне провітрювання групової кімнати. 3. Формувати бажання займатися фізичними вправами під час фізкультури, ранкової гімнастики, гімнастики пробудження, фізхвилинках. 4. Використовувати на заняттях та в повсякденному житті оздоровчі хвилинки: психогімнастика, дихальна гімнастика, точковий масаж.
Дідусеві проповідки: - Прийшов грудень – приніс студень. - Грудень снігом замете – буде літо золоте. - Грудень рік кінчає, а зиму починає. - Грудень землю грудить, а хату студить.
БАБУСИНІ ПРИКМЕТИ: - Який перший день грудня – така і зима буде. - Якщо вночі був іній – вдень снігу не чекай. - Ворони взимку граються – в небі буде хурделиця. - Дим без вітру стелиться по землі – впаде сніг, потепліє.
ХУДОЖНЯ СТОРІНКА
Мирилки
Мирилка летіла, на плече сіла, Сказала тихенько: - миріться швиденько.
Ти – не ворог, я – не ворог. Нам сваритись просто сором. Помирились, помирились, щоб ніколи не сварились.
Прийшла зима
Навкруги казкові шати – Сиве плетиво гілок. Спробуй зразу відгадати, Де тут в’яз, а де дубок. Де калина, де шипшина, Де черешенька мала? Все зима запорошила, Запушила, замела. Сплять над озером ялинки, Як сестрички в сповитку, Біла віхола хустинки Їм зіткала нашвидку. І берізка, як лілея, В платті з ніжних пелюсток. Замість бантика у неї – З клена зірваний листок.
В ГРУДНІ
Раптом сніг упав на землю, Завис нечутно на гілках. І забіліла сосен зелень У неполоханих гайках. Вже влаштувавсь ведмідь на зиму В барлозі темній і зручній… Лежить і згадує ожину – І усміхається у сні. А змерзлі клени та берези Ховають ноги в теплий сніг. І затихають обережно Аж до далекої весни.
НЕПЕРЕДБАЧУВАННІ СПОСТЕРЕЖЕННЯ В ПРИРОДІ
1.Спостереження за снігом. Мета: формувати у дітей уявлення про стан води; розвивати аналітичні уміння, встановлювати причинно – наслідкові зв’язки між явищами неживої природи; виховувати естетичні смаки.
2.Спостереження за хуртовиною. Мета: поглибити знання дітей про різноманітність опадів узимку; уявлення про супровідні явища в природі; пояснити сутність хуртовини як явища неживої природи; розвивати аналітичні уміння, здатність встановлювати причинно – наслідкові зв’язки; виховувати естетичні почуття. 3.Спостереження за інеєм. Мета: поглибити знання про іній; розвивати спостережливість, зв’язне мовлення; виховувати інтерес до явищ природи, естетичні почуття. 4. Спостереження за снігопадом. Мета: сформувати у дітей поняття про снігопад як один із видів опадів; розвивати спостережливість, зв’язне мовлення; виховувати естетичні почуття. 5. Спостереження за ожеледицею. Мета: сформувати в дітей поняття про ожеледицю, закріпити ознаки появи ожеледиці, правила безпеки під час ожеледиці; розвивати спостережливість. 6. Спостереження за зимовим зоряним небом. Мета: поглибити знання дітей про небо, зоряні світила; розвивати спостережливість, зв’язне мовлення; виховувати естетичні почуття. 7. Спостереження за замерзлими калюжами. Мета: закріпити: що таке лід? Звідки він з’являється? Пояснити, що лід може бути небезпечним: Безпека – ігри на водоймах. 8. Спостереження за малюнками на вікнах, що малює Мороз. Мета: дати поняття про мороз, як йому вдається так гарно розмальовувати вікна?
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |