|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Електричне полеЗакон збереження заряду. Сумарний заряд електроної і довільної систеи не змінюється електричні заряди не створюються і не зникають. А тільки передаються від одного тіла до іншого. Q1+Q2….+tan= const.
Закон кулона. 1 Електростатична сила взаємодії F12 двох точкових нерухомих зарядів q1 та q2 в вакуумі прямо пропорційна добутку абсолютних значень зарядів і обернено пропорційна квадрату відстані r12 між ними. у векторній формі: Сила взаємодії направлена вздовж прямої, що з'єднує заряди, причому однойменні заряди відштовхуються, а різнойменні притягуються. Сили, що визначаються законом Кулона адитивні. Точковість зарядів — відстань між зарядженими тілами має бути набагато більшою від розмірів тіл. Нерухомість зарядів. В протилежному випадку потрібно враховувати магнітне поле заряду, що рухається. В однорідному ізотропному середовищі сила взаємодії між зарядами зменшується в ε разів: , де ε діелектрична проникність середовища. Напруженість –це силова характеристика поля.яка вимірюється силою з якою поле діє на одиничний позитивний заряд вміщений в дану точку поля. Е=F/Qпр.= Q/4Пer^2(B/m) P AAAAZHJzL2Rvd25yZXYueG1sTI9BT8MwDIXvSPyHyEjcWLoNulKaToDEDr0MBhJXtwltWeNUTbZ2 /x4jTYKb7ff0/L1sPdlOHM3gW0cK5rMIhKHK6ZZqBR/vLzcJCB+QNHaOjIKT8bDOLy8yTLUb6c0c d6EWHEI+RQVNCH0qpa8aY9HPXG+ItS83WAy8DrXUA44cbju5iKJYWmyJPzTYm+fGVPvdwSrYjMt9 8bTti7sTvvptkZTfn8mg1PXV9PgAIpgp/JnhF5/RIWem0h1Ie9EpiBe3c7ayEC+5FDtWq3seyvNF 5pn83yH/AQAA//8DAFBLAQItABQABgAIAAAAIQC2gziS/gAAAOEBAAATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AABbQ29udGVudF9UeXBlc10ueG1sUEsBAi0AFAAGAAgAAAAhADj9If/WAAAAlAEAAAsAAAAAAAAA AAAAAAAALwEAAF9yZWxzLy5yZWxzUEsBAi0AFAAGAAgAAAAhAOb2Vgv/AQAAIQQAAA4AAAAAAAAA AAAAAAAALgIAAGRycy9lMm9Eb2MueG1sUEsBAi0AFAAGAAgAAAAhABV2U2jfAAAACwEAAA8AAAAA AAAAAAAAAAAAWQQAAGRycy9kb3ducmV2LnhtbFBLBQYAAAAABAAEAPMAAABlBQAAAAA= " strokecolor="#4579b8 [3044]">
Величину струму,яка характеризує швидкість перенесення заряду в провіднику,через його перерічний переріз називають силою струму. I = Q/t (A) Величину яка характеризує швидкість перенесення заряду у провіднику через одиницю площі його пересічного перерізу назив. Густиною струму J = T/S (A/M^2) Закон ОМА для ділянки кола. Сила струму пропорційна напрузі на його кінцях і обернено пропорційна опору провідника.
Закон Фарадея 1.Маса речовини,яка виділяється на електроді пропорційна електричному заряду що пройшов через електроліт. M=R*Q=R*I*t 2.еквівалент речовини прямо пропорційна атомній масі і обернено пропорційній валентності R=1/F* A/n 3.M=1/F*A/n*a Стала Фарадея характеризує електроний заряд, який треба пропустити, через розчин електроліту.що виділити на електроді масу будь-якої речовини,яка чисельно рівна хімічному еквіваленту.
Магнітне поле – це особлива форма матерії через яку взаємодіють рухомі заряди частинки частинки або тіла. Властивості магнітного поля: 1)силова дія на провідники зі струмом. 2)здатність намагнічуватифераментні тіла. Магнітна індукція – силова характеристика кола,яка характеризує інтенсивність кола в кожній його точці.:
Правило лівої руки. Якщо ліву руку, розмістити так,щоб лінії магнітної індукції входили в долоню, а випрямлені 4—пальці збігалися з напрямом струму в провіднику, то відігнутий великий палець покаже напрям сили. Добуток кількості витків і щепленого з ним магнітного потоку назив. Потокозчепленням:
Сила лоренца роботу не виконує,тобто не може змінити кінетичну енергіювільнитх електронів. Вона може змінити напрям шв. Руху вільних зарядів, тобто є до центрованою силою.
індуктивність власна – відокремленого контура або катушки є величиною,яка характеризує зв’язок потокощеплення і струму чисельно рівна відношення потокощепленням до струму:
Індуктивність взаємна:
ЕРС самоіндукції прямо пропорційна швидкості зміни силі струму в цьому колі. Вона протидіє зміні струму. Принцип дії трансформатора. Трансформатор – це статистични електромагнітний апарат призначений для зміни напруги та струму. Колевальний рух – називають рух або процеси,які повторюються через однакові проміжки часу. Характеристика колевального руху 1.час протягом якого здійснюється одне повне колеваня назив. Його оперіодом.Т 2.частотою періодичних колевань назив.число за одиницю чачу. 3. циклічною або коловою частотою періодичних коливань назив. Число повних коливань.2П 4. коливання точки із сталою амплітуди назив. Незатухаючими.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.) |