АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Ознайомлення з графічним образом слова

Читайте также:
  1. D. Определение звука в слове (начало, середина, конец слова)
  2. Pleasant — приятный mostly — главным образом
  3. V. Вставьте пропущенные слова (a-e). Переведите предложения на русский язык
  4. VI. Вставьте в текст пропущенные слова и словосочетания. Дайте им определения.
  5. VIII. Словарь терминов
  6. WORDS AND EXPRESSIONS – СЛОВА И ВЫРАЖЕНИЯ
  7. Английские слова ТОР 1 - 2500 по алфавиту.
  8. АНГЛО-РУССКИЙ ТЕРМИНОЛОГИЧЕСКИЙ СЛОВАРЬ-МИНИМУМ
  9. Багатозначні слова і контекст
  10. Багатозначні слова і контекст. Пароніми та омоніми у професійному мовленні. Синонімічний вибір слова
  11. Багатозначність слова і проблема порушення норм слововживання
  12. В большинстве случаев ударение в словах надо простозапомнить.

Хід уроку

Сьогодні ми вивчимо назви шкільного приладдя англійською мовою.

Look at the picture. This is … a copybook, pen, bag, ruler, textbook, eraser.

Repeat after me.

-Повторення слів у різних порядках.

(Повторити слова за вчителем; зліва на право і з права на ліво.)

Давайте пограємо у гру: “What is missing?”

Close your eyes. What is missing?

copybook, …., bag, ruler, textbook, eraser. (pen)

pen, …., bag, ruler, textbook, eraser. (copybook)

copybook, pen, bag, ruler, …., eraser. (textbook)

Погляньте на дошку. (Короткі відповіді на альтернативні питання.)

Is this a textbook or pen?

Is this a bag or copybook?

Is this a ruler or eraser?

Повторіть за мною, якщо я права. (Repeat if I'm right.)

This is a pen. +

This is a ruler. -

This is a copybook. -

This is a text book. +

This is an eraser. +

Дайте відповіді на запитання: What is this?

This is a ruler.

This is a copybook.

This is an eraser.

This is a pen.

Зараз зіграємо у гру: ”Have you got?” (Чи в тебе є?) Ви маєте відповісти Yes, I have, або No, I haven't.

Ознайомлення з графічним образом слова

(Вивішую на дошці картки з написами слів та транскрипцією)

Repeat after me. (На дошці картки із ілюстраціями та написами слів.)

 

This is a pen

textbook

copybook

ruler

eraser

bag

(Читає слова спочатку вчитель; після того вчитель читає, а учні хором повторюють, після чого читає слова кожен учень самостійно).

Гра: “Captain Flint?”

Один учень читає слова, тобто він є капітаном — всі повторюють, якщо дитина помилилася — міняємо капітана.

Pen, textbook, ruler, copybook, eraser, bag.

Гра: “Чайнворд”

У кожного з вас є на парті картки з словами, але ваше завдання відшукати там слова, які ми сьогодні вивчаємо.

Pentextbookrulercopybookeraserbag

(Учні виконують завдання самостійно, під контролем вчителя).

А тепер, ми з вами спробуємо розгадати анаграми. Слово сховане, а вам потрібно відшукати його.

cpyoobok – copybook

hep – pen

gba – bag

txetokob – textbook

arsere – eraser

rluer – ruler

А тепер давайте на закріплення вивчених слів розгадаємо буквенну решітку.

p e n a g c
r g e n h o
u j r b a o
l e a e g p
e g s e r y
r k k o o b

 

 

Фрагмент уроку навчання лексичного матеріалу

Тема: Ознайомлення з лексичними одиницями з теми: “Мій будинок”.

Мета: формування лексичних навичок з теми: “Мій будинок”; ознайомлення з лексичними одиницями; закріплення їх вживанням; виховувати любов до свого дому.

Обладнання: картки, плакати.

Хід уроку

Сьогодні на уроці, ми вивчимо слова, які означають різні предмети, що знаходяться у будинку.

Look at the picture. This is … fork, spoon, chair, clock, table, cup, sofa.

Repeat after me.

-Повторення слів у різних порядках (лінійний і вибірковий).

-Давайте пограємо у гру: ”What is missing?”

T.: Close your eyes. What is missing?

fork sofa … cup clock chair spoon;

fork sofa table cup... chair spoon;

fork sofa table cup clock... spoon;

... sofa table cup clock chair spoon;

Погляньте на дошку.

Is this a fork or spoon?

Is this a cup or table?

Is this a sofa or clock?

Is this a chair or fork?

Is this a cup or fork?

 

Повторіть за мною, якщо я права. (Repeat if I’m right.)

 

This is a table. +

This is a clock. +

This is a sofa. -

This is a chair. -

Дайте відповідь на запитання:

What is this?

This is a sofa.

This is a clock.

This is a spoon.

This is a fork.

This is a chair.

This is a table.

This is a cup.

 

А зараз давайте зіграємо у гру: “ Have you got?”

Ви можете відповісти лише Yes, I have або No, I haven't.

Ознайомлення з графічним образом слова

(Вивішую на дошці картки з написами слів та транскрипцією)

Repeat after me. This is a fork

spoon [spuːn]

chair [tʃɛə]

clock [klɒk]

table [ˈteɪbl]

cup [kʌp]

sofa [ˈsoʊfə]

- Читаємо слова спочатку хором, а потім кожен самостійно.

Давайте зіграємо у гру: “Captain Flint”.

(Дитину, яка краще читає призначаємо капітаном, вона читає — всі інші повторюють, якщо дитина помилилася — міняємо капітана.)

У кожного з вас на парті картки з “Чайнвордом”. Ваше завдання відшукати слова у змійці та поділити її.

 

forkcupsofachairspooncuptableclock

 

А тепер давайте розгадаємо буквенну решітку.

k a c u p r s z n
s f g w j e p m s
t c h a i r o n o
a h b d u x o s f
b d f o r k n t a
l c n b f i o r a
e c a r c l o c k

 


Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.007 сек.)