|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Незаразна патологія
Незаразна патологія теоретичні питання Внутрішні незаразні хвороби і токсикологія 1. Етіологія і патогенез розладів травлення у новонароджених телят. 2. Загальні принципи діагностики і профілактики мікроелементозів. 3. Лікування новонароджених телят при шлунково-кишкових хворобах. 4. Жирова гепатодистрофія у високопродуктивних корів. 5. Отруєння кормами, багатими на вуглеводи. 6. Аліментарна анемія молодняку. 7. Травматичний ретикуліт і ретикулоперитоніт. 8. Гіпотонія і тимпанія рубця. 9. Отруєння нітроглікозидами. 10. Гіпоглікемія поросят. 11. Отруєння натрію хлоридом. 12. Міокардіодистрофія. 13. Аліментарна і вторинна остеодистрофія. 14. Кетоз корів. 15. Захворювання коней з синдромом кольок, їх класифікація, основні симптоми, принципи терапії та профілактики. 16. Травматичний перикардит. 17. Загальні принципи діагностики і лікування отруєнь. 18. Д-гіповітаміноз молодняку. 19. Гіпокобальтоз і гіпокупроз. 20. Диференціальна діагностика і лікування при пневмоніях молодняку. 21. Пневмонії молодняку: класифікація, етіологія, патогенез, симптоми. 22. Імунодефіцитний стан молодняку: етіологія, діагностика, терапія і профілактика. 23. Отруєння нітратами і нітритами. 24. А-гіповітаміноз. 25. Диференціальна діагностика шлунково-кишкових захворювань новонароджених телят. 26. Профілактика шлунково-кишкових хвороб новонароджених телят 27. Ендемічний зоб.
Хірургія 1. Переломи кісток та їх ускладнення. 2. Ламініти у великої рогатої худоби. 3. Сепсис: етіопатогенез, клінічні форми, методи лікування і профілактики. 4. Гнійні пододерматити. 5. Асептичні та септичні тендовагініти. 6. Післякастраційні ускладнення у тварин. 7. Ревматичне запалення м’язів і суглобів. 8. Кровотеча: її зупинка та усунення ускладнень. 9. Загальне знеболювання у тварин. 10. Місцеве знеболювання у тварин. 11. Хвороби кон’юнктиви і рогівки: причини, клінічні форми, принципи лікування та профілактики. 12. Бурсити: етіопатогенез клінічний перебіг та лікування. 13. Травматизм у тварин: класифікація та профілактика. 14. Шок: етіопатогенез, клінічний перебіг, лікування і профілактика. 15. Перитоніти: етіопатогенез, клінічний перебіг та методи лікування. 16. Анаеробна і гнильна хірургічна інфекція. 17. Некробактеріозні ураження кінцівок у сільськогосподарських тварин. 18. Специфічна хірургічна інфекція. 19. Місцева терапія ран. 20. Рани: класифікація, етіопатогенез та основні принципи лікування. 21. Артроз: етіопатогенез, профілактика, лікування.
Акушерство 1. Неправильні позиція, положення, членорозміщення та передлежання під час родів. 2. Методи стимуляції статевої функції самок. 3. Трансплантація ембріонів. 4. Зміни в організмі самки при вагітності. Будова і функції плаценти. 5. Гіпофункція яєчників. 6. Персистенція жовтого тіла яєчників. 7. Акушерська та гінекологічна диспансеризація. 8. Організація штучного осіменіння корів. 9. Технологія штучного осіменіння корів. 10. Діагностика субінволюції геніталій та методи її лікування. 11. Методи оцінки якості сперми. 12. Аборт і його профілактика. 13. Методи акушерського і гінекологічного дослідження. 14. Класифікація неплідності за А.П. Студенцовим. 15. Діагностика і методи лікування тварин при маститі. 16. Методи визначення оптимального часу для штучного осіменіння. 17. Характеристика статевих циклів у самок сільськогосподарських тварин. 18. Затримка посліду. 19. Статева і фізіологічна зрілість. 20. Розрідження і зберігання сперми бугаїв. 21. Родильний парез. 22. Показання для кесарського розтину та техніка його виконання. 23. Хвороби яєчників. 24. Організація і прийом родів у корів. 25. Діагностика вагітності. 26. Метрит.
Практичні питання Незаразна патологія
1. Визначити кількість гемоглобіну в крові. 2. Накласти пов'язку на копито коня (корови). 3. Провести розморожування і оцінку рухливості сперми бугая. 4. Дослідити нирки і акт сечовиділення у тварини. 5. Провести дослідження корови на тільність методами огляду і пальпації. 6. Виконати ретробульбарну блокаду. 7. Дослідити рубець і сітку у великої рогатої худоби. 8. Підібрати інструменти для штучного осіменіння корів різними способами введення сперми. 9. Провести аускультацію серця у тварини. 10. Підібрати штучні вагіни для отримання сперми від бугая, барана, жеребця. 11. Виконати пункцію черевної аорти за Вороніним. 12. Провести внутрішньоцистернальне введення препарату корові. 13. Підрахувати кількість еритроцитів крові. 14. Демонстрація використання акушерських інструментів. 15. Провести низьку сакральну анестезію. 16.Провести клінічне дослідження молочної залози у корови. 17. Провести інтраплевральну новокаїнову блокаду у теляти за Р.З. Кур-бановим. 18. Виконати внутрішньоаортальне введення 1%-ного розчину новокаїну за Д.Д. Логвиновим. 19. Дослідити дихальні рухи у тварини. 20. Дослідити книжку і сичуг. Діагностика зміщення сичуга. 21. Дослідити печінку у великої рогатої худоби. 22. Провести зондування сітки магнітним зондом. 23. Провести загальне знеболювання собаки або свині. 24. Визначити кетонові тіла в сечі тварини. 25. Провести внутрішньовенне або інтраперитонеальне введення лікарських речовин. 26. Провести провідникову анестезію черевної стінки. 27. Визначити наявність білка в сечі тварини. 28. Ввести 0,85%-ний розчин натрію хлориду в яремну вену корові. 29. Дослідити стан мінерального обміну у тварини. 30. Провести зондування рубця. 31. Виконати надплевральну блокаду черевних нервів і пограничних симпатичних стовбурів. 32. Провести загальне дослідження тварини. 33. Провести аускультацію легенів. 34. Провести дослідження яремної вени. Позитивний і негативний вен-ний пульс. 35. Обстежити рогівку, зіницю, кришталик та дно ока. 36. Виконати пункцію заплесневого суглоба у великої рогатої худоби. 37. Накласти імобілізуючу пов'язку на передпліччя. 38. Виконати між пальцьову блокаду у великої рогатої худоби.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |