АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Редагування малюнка

Читайте также:
  1. Створення та Редагування графічних файлів. редактор Paint
  2. Форма вираження проекту: презентація, твір, створення асоціативного малюнка-схеми.

Для цього використовуються команди з меню Правка, які дозволяють виділений фрагмент малюнка видалити, вирізати, скопіювати в буфер обміну і вставити. Перед виконанням операцій потрібний фрагмент слід виділити.

Збільшення масштабу малюнка

Для цього слід вибрати команду Масштаб з меню Вид тавідмітити потрібний пункт (обычный, крупный, другой). В пункті Другой можна встановити перемикач: від 100% до 800%.

Вибір додаткової палітри здійснюється за допомогою команди Палитра4Изменить палитру (для ОС Windows Параметры4 Изменить палитру).

Збереження малюнка з дійснюється за допомогою команди Файл4Сохранить або Файл4Сохранить как. Після цього обирається папка, в яку потрібно зберегти файл, та задається ім’я файлу (рис. 5). За замовчуванням файл зберігається в папку Мои документы.

 
 

Увага! Всі створені на лабораторних заняттях файли слід зберігати тільки в папку зі своїм прізвищем!

Вибір потрібної папки здійснюється натисканням на стрілку справа від назви папки Мои документы (рис. 5). У списку, що з’явився слід вибрати диск С:, потім папку Стационар (Вечерники чи Заочники), далі папку з іменем своєї групи та, нарешті, папку зі своїм прізвищем. Після цього курсор за допомогою лівої кнопки миші або клавіші Tab переводиться в поле Имя файла, де потрібно задати зрозуміле ім’я файлу. Тільки після цього слід натиснути на кнопку Сохранить.

Друк документа здійснюється за допомогою команди Печать з меню Файл. Командою Макет страницы задаються розміри листа та полів при друку, орієнтація сторінки тощо.

Розташування малюнка на Робочому столі

Для цього слід відобразити малюнок на екрані та виконати команду Файл4Замостить рабочий стол Windows.

 

Частина 1.1

NХід роботи

1. Відкрийте вікно об’єкта “Мій комп’ютер”. Двічі клацніть над його піктограмою лівою клавішею миші.

2. Розгорніть вікно на весь екран. Для цього клацніть на кнопці.

3. Надайте вікну попереднього вигляду ().

4. Міінімізуйте вікно ().

5. Розгорніть мінімізоване вікно. Клацніть над кнопкою “Мій комп’ютер” у панелі задач.

6. Закрийте вікно (). Закрити вікно можна одним з вище описаних способів.

7. Знову відкрийте вікно об’єкта “Мій комп’ютер”. Перепишіть у звіт назви піктограм, що є у вікні.

8. Змініть розміри вікна. Чи є у вікні смуги прокручування? Якщо у вікні видно всі піктограми, то смуг прокручування не буде.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)