АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

МАЙНО, ЗАСОБИ ВИРОБНИЦТВА, ПРИБУТОК ТА ЗБИТКИ ТОВАРИСТВА

Читайте также:
  1. А) суспільно небезпечні наслідки, причинний зв’язок між діянням і суспільно небезпечними наслідками, місце, час, обстановка, спосіб і засоби вчинення злочину;
  2. Акціонерний капітал і акціонерні товариства.
  3. В Сумській області створені всі умови для збільшення обсягів його виробництва, оскільки в області створенні всі умови і науково – технічна база для цього.
  4. Визначте наявні в реченнях фонетичнi засоби стилiстики.
  5. Відомо, що попит на товар повільно зростає, прибуток від реалізації або відсутній, або незначний наприкінці періоду. На якому етапі життєвого циклу знаходиться товар?
  6. Державне регулювання господарської діяльності. Державна регуляторна політика. Засоби державного регулювання. Контроль за здійсненням господарської діяльності.
  7. Державний контроль за платоспроможністю страхової компанії, засоби впливу і реагування на фінансові порушення страховиків
  8. Діагностика технічного стану. Візуальний огляд. Методи та технічні засоби апаратної діагностики.
  9. Доход та прибуток підприємства
  10. Залежні господарські товариства. Холдинги
  11. Засновники й члени споживчого товариства
  12. Засоби для відродження Церкви

3.1. Майно Товариства становлять основні фонди й оборотні засоби, а також інші належні йому на правах власності цінності, вартість яких відображається у самостійному балансі Товариства.

3.2. Товариство є власником:

- майна, переданого йому Учасниками у власність;

- продукції, виробленої Товариством у результаті господарської діяльності;

- одержаних Товариством доходів;

- іншого майна, придбаного на законних підставах.

3.3. Джерелом формування майна Товариства є:

- грошові та інші матеріальні вклади (внески), передані йому Учасниками у власність;

- доходи від реалізації продукції, виробленої Товариством у результаті господарської діяльності;

- доходи від цінних паперів;

- кредити банків та інших кредиторів;

- безоплатні та благодійні внески, пожертвування організацій, підприємств та громадян;

- інші джерела, не заборонені чинним в Україні законодавством.

Для забезпечення досягнення цілей і реалізації предмета діяльності Товариства за рахунок вкладів Учасників створюється складений капітал Товариства.

Складений капітал становить __________ грн.

Учасники вносять:

- ___________________________________________________ __ % ________

- ___________________________________________________ __ % ________

- ___________________________________________________ __ % ________

3.4. Учасники Товариства вносять свої вклади у складений капітал згідно із цим Договором протягом одного року з дня державної реєстрації Товариства, а будь-які інші (поточні) вклади - згідно із цим Договором та іншими внутрішніми локальними актами Товариства.

3.5. Зміна вартості майна, внесеного Учасниками, не впливає на розмір їх часток у складеному капіталі.

3.6. Учасники можуть вносити свої вклади у вигляді грошових коштів, будинків, споруд, обладнання та інших матеріальних цінностей, цінних паперів, прав користування землею, водою та іншими природними ресурсами, спорудами, а також інших майнових прав (у тому числі прав на інтелектуальну власність). Оцінка вкладу здійснюється у валюті, що діє на території України. Оцінка вкладу здійснюється на підставі незалежної експертної оцінки на початку створення Товариства, а у процесі його діяльності - комісією, сформованою із засновників, затвердженою Учасниками Товариства, якщо інше не передбачено законодавством України.

3.7. Товариство має право змінити розмір складеного капіталу. Збільшення складеного капіталу може бути проведено тільки після внесення повністю всіма Учасниками своїх вкладів.

3.8. Порядок розподілу прибутків і збитків регламентується _______________________________________________, та іншими положеннями цього Засновницького договору.

3.9. Порядок зміни часток кожного з Учасників: ______________________________________________________________________.

3.10. Товариство відповідає за своїми зобов'язаннями всім своїм майном. Учасники несуть солідарно несуть додаткову (субсидіарну) відповідальність за зобов'язаннями Товариства всім своїм майном.

Учасник Товариства відповідає за борги Товариства незалежно від того, виникли вони після чи до його вступу до Товариства.

Товариство не відповідає за зобов'язаннями Учасників. Товариство не відповідає за зобов'язаннями держави, а держава - за зобов'язаннями Товариства.

3.11. Звернення стягнення на частку Учасника у складеному капіталі повного товариства за його власними зобов'язаннями допускається тільки у разі недостатності іншого майна для задоволення вимог кредиторів. У разі недостатності майна Учасника Товариства для виконання його зобов'язань перед кредиторами вони можуть вимагати у встановленому порядку виділу частини майна Товариства, пропорційної частці Учасника-боржника у складеному капіталі Товариства.

3.12. Учасники не володіють відокремленими правами на окремі об'єкти, які входять до складу майна Товариства, у тому числі на об'єкти, внесені як вклад.

3.13. Ризик випадкового знищення або пошкодження (псування) майна, яке є власністю Товариства або передане Учасниками йому в користування, несе Товариство.

3.14. Основним узагальненим показником фінансових результатів господарської діяльності Товариства є прибуток. Чистий прибуток, отриманий після покриття матеріальних і прирівняних до них витрат, витрат на оплату праці, а також розрахунків з кредиторами та бюджетом, залишається у повному розпорядженні Товариства.

3.15. Товариство створює резервний фонд у розмірі 25 % складеного капіталу. Резервний фонд формується за рахунок щорічних відрахувань 5 % чистого прибутку Товариства до стягнення фондом вказаного розміру.

3.16. Розподіл чистого прибутку між Учасниками здійснюється за підсумками роботи за рік пропорційно їхнім часткам у складеному капіталі Товариства в передбаченому ____________ порядку. Фінансовий рік Товариства починається 1 січня і закінчується 31 грудня поточного року.

Покриття збитків, які можуть виникнути внаслідок діяльності Товариства, відбувається за рахунок резервного фонду або з інших джерел, визначених зборами Учасників.

3.17. Товариство проводить виплати до бюджетів відповідно до чинного в Україні законодавства.

3.18. Товариство здійснює бухгалтерський облік результатів своєї роботи, веде статистичну звітність та несе відповідальність за її достовірність.

3.19. Перевірки і ревізії фінансової та господарської діяльності Товариства здійснюються уповноваженими державними органами України, ревізійними органами Товариства. Ревізії і перевірки не повинні порушувати нормального режиму роботи Товариства.


1 | 2 | 3 | 4 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.)