АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

КАДРІВ ДЛЯ ОРГАНІВ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Читайте также:
  1. III. ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОЇ ТА ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ В ОРГАНАХ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
  2. Авторський міф України Тараса Шевченка (1814-1861)
  3. Академія прокуратури України при Генеральній прокуратурі України (на правах управління).
  4. АКТ ПРОГОЛОШЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
  5. Антиконкурентні дії органів влади, місцевого самоврядування, адміністративно - господарського управління і контролю
  6. Антимонопольна політика і антимонопольне регулювання в Україні. Функції Антимонопольного комітету України.
  7. Бальнеологічні курортно- рекреаційні ресурси України.
  8. Банківська система України
  9. Банківська система України. Види банків.
  10. Боротьба у Верховній Раді України
  11. Бюджет, та учасники бюджетного процесу України.
  12. Бюджетний кодекс України – фінансова конституція держави. Відносини, що регулюються бюджетним кодексом

ПОГОДЖЕНО

2012 р.

Державної виконавчої


РОБОЧА ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОЇ ТА ВИРОБНИЧОЇ

ПРАКТИК ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ ПІДГОТОВКИ

КАДРІВ ДЛЯ ОРГАНІВ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ „ПРАВОЗНАВСТВО"

(ДЕРЖАВНА ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ)

Харків 2012

Робоча програма виробничої та навчальної практики для студентів Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Національного університету „Юридична академія України Імені Ярослава Мудрого" за спеціальністю „Правознавство" (Державна виконавча служба України). - X.: НУ «ЮАУ імені Я. Мудрого», 2012. - 15 с.

Укладачі; Ю.Г. Барабаш В.І. Маринів К.Є. СоляннІк В.В. Вапнярчук Д.Є. Кутоманов К.В. Гусаров

Рекомендовано до видання редакційно-видавничою радою університету (протокол №9 від 21.11.2012 р.)

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Робоча програма навчальної та виробничої практики для студентів другого та четвертого курсів Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Національного університету „Юридична академія України імені Ярослава Мудрого" (далі - Університет) зі спеціальності „Правознавство", які проходять практику в системі органів державної виконавчої служби, розроблена відповідно до вимог Закону України „Про вищу освіту", Статуту Університету, Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах, затвердженого наказом МОН 02.06.1993р. № 161, Договору про співробітництво між Національною юридичною академією України імені Ярослава Мудрого та Міністерством юстиції України, Інших нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства юстиції України, Державної виконавчої служби України.

2. Навчальна та виробнича практика студентів Інституту підготовки кадрів
для органів юстиції України є однією з форм навчально-виховного процесу,
необхідною складовою навчального плану підготовки фахівців за рівнем
„бакалавр" в Університеті.

3. Навчальна та виробнича практика в органах державної виконавчої
служби є обов'язковою для студентів, які навчаються за направленнями
Головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній
Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі (далі - головні
управління юстиції).

4. Метою практики є формування та розвиток у студентів професійного вміння приймати на основі отриманих теоретичних знань самостійних фахових рішень в правозастосовній сфері в органах державної виконавчої служби.

5. Завданням практики є здобуття навичок складання процесуальних актів й документів, аналіз чинного законодавства, дослідження особливостей виконання судових рішень,,що ухвалювались належались в порядку кримінального, цивільного, адміністративного та господарського судочинства. Поряд з цим окремим завданням визначається здобуття навичок та опанування особливостей виконання рішень Європейського суду з прав людини, закордонних юрисдикційних органів. Крім того, опануванню підлягають сучасні форми і методи роботи працівників державної виконавчої служби, які є необхідними для самостійної роботи за спеціальністю.

6. Для проходження практики студенти Інституту направляються до Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, в якому було отримано направлення для навчання в Інституті підготовки кадрів для органів юстиції України при вступі в Університет.

7. Перед початком виробничої практики проводиться інструктаж студентів, з врученням їм щоденників практики та направлень до відповідних органів виконавчої служби

8. На період навчальної та виробничої практики за студентами зберігається встановлена в Університеті стипендія.


1 | 2 | 3 | 4 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.)